Skocz do zawartości

Świątynia Magii 913 oferuje pomoc duchową


Mystery Gebo

Rekomendowane odpowiedzi

Celem Świątyni jest pomoc potrzebującym.

 

Świątynia oferuje wsparcie dla samotnych, zagubionych ludzi. Oferuje wiedzę , może Ci pomóc się inicjować. Może także wykonać dla Ciebie, po dokładnym ustaleniu Twojego problemu odpowiedni rytuał magiczny, talizman lub doradzić Ci korzystając z własnego doświadczenia oraz pomocy duchów. Korzystam z kart Tarota oraz Run. Osobie której pomogę daję wsparcie duchowe. Zasadą korzystania z pomocy jest wręczanie podarku za dobrze wykonywaną pracę. Pieniądze dla mnie to nagroda za dobrze wykonaną pracę. Nie muszą być zawsze papierki. Także mam na uwadze tych których nie stać na pomoc. Może to być np piękny przedmiot lub inny cenny dar.

 

link niezgodny z regulaminem

 

fb:

 

link niezgodny z regulaminem

 

ZAPRASZAM!!!

 

Br. Mystery Gebo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

Jeśli faktycznie jesteś tak wielkim i wspaniałym praktykiem, za jakiego się uważasz - proszę: użyj swoich umiejętności do ogarnięcia designu tego bloga, bo po prostu patrzeć się nie da. Może lepszą reklamę zrobisz sobie gdy na profilu "świątyni" pojawią się jakieś ciekawe informacje. Nie, tego typu wpisy nie są ani mądre, ani ciekawe:

 

"Mam drogę życia 33 w numerologicznym systemie pitagorejskim. Taką samą jak Stephen King. W kabale Angielskiej wartość numerologiczna słowa Jakub Emil Grabek i Stephen King to - 768.

Emotikon grin

Ja też od dziecka chciałem pisać S K to pisarz fantasy i ja też kocham fantastyke.

Emotikon wink

pisarz inną ciekawą zależnością jest to żę taką samą wartość ma Choronzon. Jego liczba 333 to liczba uwaga cm. szerokości mojego pokoju! Ponad to w młodości złożyłem Ślubowanie Mistrza Świątyni czyli żuciłem wyzwanie Choronzonowi jako Strażnikowi Otchłani nie wiedząc o tym wszystkim. :D:D:D"

 

Myślę że znakomicie w stosunku do 'świątyni' określili się ludzie na Aetheriusie.

 

Ps. Za szczerość nie musisz mi dziękować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę kolego że masz ze sobą problemy... Po co ta spina. Nie uwazam się za "wielkiego i wspaniałego" praktyka to chyba ty podświadomie uważasz się za kogoś gorszego ode mnie. Wylecz najpierw kompleksy i jeśli już mówisz to mów konstruktywne, bo na pewno nie będę bez końca wysłuwiać twoich obelg.

 

Błogosławieństwa !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie problemy? Jaka spina?

 

Cała "oferta świątyni" szczerze mnie rozbawiła. Trochę bardziej konstruktywnie:

 

1. Nic nie wskazuje że świątynię tworzy ktoś oprócz Ciebie. To dość dziwne, nie sądzisz? Raczej nie świadczy o Tobie dobrze. Gdyby była to strona wyłącznie Twojej osoby ludzie inaczej by to odbierali.

 

2. Napiszę to ponownie: design. W sieci jak w życiu: jak Cię widzą tak Cię piszą. Różne magiczne świątynie mają swoje strony, ale wyglądają one o niebo lepiej.

 

Przykład.

 

3.spójność treści. Chyba wyjaśnienie jet zbędne.

 

4.

Nie uwazam się za "wielkiego i wspaniałego" praktyka to chyba ty podświadomie uważasz się za kogoś gorszego ode mnie.

 

"Noszę imię nadane mi przez duchy, a brzmi ono Gebo. Jestem szczególnie przygotowywany do pełniania posługi kapłana Woli. Uczę się zrozumienia swojej biblii która nazywa się Miłość. Moja droga to Przezwyciężanie Własnego Ja by pomóc w oświeceniu uśpionych bóstw - was i wszystkich innych ludzi."

 

Jeśli jesteś szczególnie przygotowany do tej roli to albo napiszesz w jaki sposób, albo będziesz traktowany jak taki "wielki i wspaniały" ;) Oczywiście to jakiś tam losowy przykład, innym jest jednoosobowa świątynia.

 

No więc ten... Błogosławieństwa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mystery Gebo

Cóż, jest to chyba nieregulaminowy link, więc powinieneś go usunąć. (Mam nadzieję, że moderatorzy nie obrażą się za moją interwencję :P)

Edytowane przez Mona Moon
Zły znak interpunkcyjny
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Celem Świątyni jest pomoc potrzebującym.

 

Świątynia oferuje wsparcie dla samotnych, zagubionych ludzi. Oferuje wiedzę , może Ci pomóc się inicjować. ....

Jaki prawdziwy cel tego przedsięwzięcia ? Ostatni zacytowany wyraz to "inicjować" czyli czemuś co uległeś /bo jakoś atrakcyjne dla Ciebie/ innych do konsumpcji dawać Głodne to pewnie. Dużo głodnych z wyżyn co am, am z nas zapewnione miało, zeszło Tu bo system zaopatrzenia rozpada się .

JAkby co to złudzie uległeś, władzy, ważności w ten sposób nie uzyskasz, skończyło się, ludzie już tak naiwni nie są .

Co do X to masz w ogóle pojęcie co z czym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

93 Świątynię tworzę ja, oraz puki co tylko moi pomocnicy duchowi. :);) Są osoby które mi pomagają także żywe, takie dobre duchy wspierające :) . Design jest taki na jaki akurat mnie stać bracie. To wszystko będzie się rozwijać wraz z postępem. To że jestem wybrany przez duchy to nie znaczy że jestem bardziej wielki i wspaniały niż ty czy inny człowiek... :/ Prawdziwym celem tego przedsięwzięcia jest pomagać innym przy pomocy Magii. Ta pomoc będzie realizowana przez mój rozwój, czy będzie to materialny czy umysłowy lub duchowy. ;) Inicjacja tzn. że mogę komuś pomóc się inicjować, jednak ja tego nie czynię tylko wskazuję ludzi... :) 93s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskazujesz ludzi jakimś bytom, żeby nimi się zajęli ? Świat energii drapieżny jest i za wszystko się płaci z lichwiarskim %.

BArdzo dużo ludzi dało się zwieść , przecież to dużo bardziej inteligentniejsze od ludzi istoty i jak wyczują co kogo rajcuje, posłodzą mu tak i .... działa aby innych ludzi łapać .

NA tym etapie jesteś. Chcesz to bądź, innych zostaw , sobą tylko karm , ale pewnie już nie ma tego co im smakuje . Odejdą i tyle, bo jak ilość energii co na Ciebie wydatkują bedzie choćby porównywalna z tym co poprzez Ciebie z ludzi ściągają to sami odejdą . W zasadzie to już ten etap. Uśmiechnij się ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Watpie, że ktoś się nabierze na twoją "świątynię" (mimo, że naiwnych na tym świecie nie brakuje). Poćwicz pisanie, bo zamieszczone przez Ciebie opisy napisane są w bardzo żałosnym stylu. Od razu można wyczuć z kim ma się do czynienia. Z pewnością nie jesteś jakimś "wielkim magiem wybranym przez duchy ". Zero konkretów, jakieś krótkie, ogólne inf wyczytane w internecie sklejone w tą beznadziejną całość. No cóż w sumie to można ci jedynie współczuć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z 10 lat temu znałem osobę co w koło głosiła, że wybrana przez syna boga . W jakimś zakresie wnikać potrafiła, w zasadzie to tylko tyle, ale czasem natrafiała na ludzi co czymś tam się parali i dawała im umocowanie, a to już groźne było .

Z czasem wyszło, że ten syn to ogon ma, jest jego kochanką wyznaczył jej termin wniebowstąpienia, lata już minęły i nie było tego. Obiecywał, właściwie dawał jej władzę nad całą Ziemią , różne poziomy, coraz wyższej władzy osiągała i od roku odeszło, za mało nowych na to się łapało, za duży wydatek energii na nią do tego co uzyskiwał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...