Skocz do zawartości

Jaka będzie reakcja?


pretoria

Rekomendowane odpowiedzi

Adoptowałam dwa szczury, mama nic nie wie. Mam już dwa, jak je wzięłam też nic nie powiedziałam. Wtedy przeszło gładko, bardzo je lubi.

Teraz użyje argumentu, że jest bardzo duża klatka więc co za różnica, czy dwa w tą czy w tą :D

 

 

Jak zareaguje? 8buław, królowa i 9pucharów

Nie będzie najgorzej. Początkowo może trochę się wkurzyć, ale przejdzie jej.

 

Jak długo będzie się dąsała? 3pucharów

Bardzo krótko. 3dni/tygodnie.

 

Jak zareaguje mój facet? moc, gwiazda, 10buław

Z nim będzie gorzej. Będzie sapał, że dodatkowe obowiązki, że po co mi te szczury blablabla....

 

Jak dogadają się moje szczury z nowymi? 2 i 7mieczy, 7pucharów

Na początku kiepsko, ustalenie hierarchii w stadzie, później się polubią.

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

Mam zareaguje ok, wg mnie. Cos powie, ale nic złego, odpuści sobie złoszczenie się na Ciebie;)

Facetowi zaimponujesz faktem, ze bierzesz sobie na barki dodatkowy obowiązek.

Szczury chyba z początku nie beda sie nawzajem dostrzegały (tak wnioskuję po dwóch pierwszych kartach), a może umieścisz je w innej klatce?

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza

Jak zareaguje? 8buław, królowa i 9pucharów

 

Bardzo szybko je zaakceptuje i polubi;)

 

Jak długo będzie się dąsała? 3pucharów

 

Nie będzie się dąsała, będzie zadowolona, że "rodzinka" się powiększyła

 

Jak zareaguje mój facet? moc, gwiazda, 10buław

 

On może Cię nakłaniać do wywiezienia/oddania szczurów

 

Jak dogadają się moje szczury z nowymi? 2 i 7mieczy, 7pucharów

Dogadają się od razu choć przez jakiś czas będzie między nimi nieufność, potem się zaakcetują i będą jak bracia:)

Odnośnik do komentarza

Z Mamuśką było tak.... Przekładałam wszystkie szczurasy do duuuużej klatki (musiliśmy pokombinować, bo były za dużo odstępy między prętami) i po wszystkim mamy facet stanął w drzwiach do mojego pokoju żeby zobaczyć jak wygląda i powiedział 'Oo tam są 3szczury, albo nawet i 4'. Nastała chwila ciszy i słyszę mamę jak wstawała, padło pytanie 'Dziecko chcesz w ryja' :D Weszła do pokoju, wzięła na ręce i od razu była happy. Jeszcze ostrzegła mojego faceta przed tym, że będę mu ciągle zwierzęta do domu sprowadzała.

Szczury przez 3dni były w 2osobnych klatkach, teraz mieszkają razem i się świetnie dogadują ;)

 

 

Dziękuję :kwiatek:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...