Jump to content

Rozkład Naturalny, 6 kart , prośba o pomoc w interpretacji

asis_sunn

Recommended Posts

Chciałabym zapytać o karty które mi wyszły w rozkładzie naturalnym, 6 kart (wedlug Jozwiaka)

Pytanie "Jak potoczy się moja relacja z panem X?"

1. 8 mieczy

2. Umiarkowanie

3. król monet

4. 4 pucharów

5. Arcykapłan = papież

6. 10 monet

Nie rozumiem trochę kart na pozycjach 3,4,6

Ktoś pomoże?

z góry dziekuje;)

Przeczytałam część, juz uzupełniam. Przepraszam, to moj pierwszy post;)

V. Osoba prosząca o pomoc w interpretacji jest zobowiązana do:

1) zamieszczenia pytania z rozkładem, wraz z krótkim opisem sytuacji.

2) zamieszczenia nazwy rozkładu, który został użyty, wraz z opisem poszczególnych pozycji (jeśli dotyczy).

3) przypisania do poszczególnych pozycji rozkładu wylosowanych kart w sposób czytelny.

4) własnej interpretacji całego rozkładu.

1) "Jak potoczy się moja relacja z panem X? " Poznałam obcokrajowca tydzień temu w piątek, spędziliśmy kilka godzin. Niikt tak mi sie nie spodobał w życiu jak on. Na razie nie mamy kontaktu. wie gdzie jetem na Facebooku.

2) Rozkład naturalny Jóźwiaka, 6 kart:

1. Co jest teraz

2. Ostrzezenie

3. Co robic

4. Ograniczenia/nawyki z przeszloszlosci

5. Partner

6. Co bedzie

Karty wylosowane

1. 8 mieczy

2. Umiarkowanie

3. król monet

4. 4 pucharów

5. Arcykapłan = papież

6. 10 monet

4. Moja interpretacja.

Działanie Ósemki Mieczy (a raczej szczególnej energii właściwej dla tej karty) poznajemy po tym, że następuje mieszanie się wpływów: spotykają się ludzie i sprawy z różnych okolic świata. Jest to moment na nawiązywanie kontaktu z dalekimi krajami, albo z ludźmi, którzy reprezentują inne przekonania i odmienny styl życia.

Umiarkowanie .Musisz nauczyć się umiaru i chodzenia środkową drogą, inaczej ściągniesz na siebie energie zapisane w kartach "Śmierć" i "Diabeł".

Co robic? Postępuj jak król monet? hym...tego troche nie rozumiem

4 pucharów. Jesteś uzależniony od nagromadzonych emocji, które domagają się uwolnienia i wpływu na ciebie. To rozumiem, że wpły na mnie mają emocje. Jestem wulkanem emocji. Czyli jak nie postapie tak jak krol monet, to emocje moje wezmą gore. To taka moja kula u nogi.

5. partner... Hym, ktś godny zaufania? hym

6. Co bedzie... tego nie rozumiem...

Witaj na forum,

"Jak potoczy się moja relacja z panem X? "

Obecna sytuacja pokazana w 8 mieczach obrazuje, że tak naprawdę nie macie kontaktu, jest on bardzo ogranicznony i utrudniony. Jedyna możliwość to internet, jak sama napisałaś. Czujesz strach przed zrobieniem pierwszego kroku. Nie chcesz być już anonimowa, ale nie wiesz jak zwrócić na siebie uwagę. 8 mieczy może też pokazywać kompleksy i wielką niemoc w pokonaniu ich. Twoje ograniczenie i czekanie na jego ruch pokazuje również karta 4 kielichów.

Ostrzeżeniem jest karta XIV Umiarkowania. Ponownie wskazuje na grupę społecznościową (facebook) oraz oddalenie między Wami, a także możliwy przekaz informacji/ wiadomości. (Tam mogą być informacje, które zburzą Twoje postrzeganie jego osoby.) Z kartą króla monet podpowiada, że inicjatywę zostawisz panu, ale czy on zrobi pierwszy krok? To V Papież, on ma swoje zasady i rodzinę (10 monet).

Myślę, że pan jest tu w delegacji, w celach zawodowych, w swoim kraju zostawił rodzinę i do nich wróci. Możecie utrzymywać kontakt, ale będzie on tylko na odległość.

Pozdrawiam

Bardzo Ci dziekuje. :*

Mam jeszcze jedno pytanie.

Z tego co wiem, to rodziny nie ma. No własnie, czy słuszne jest to, że zostawiłam jemu inicjatywę? Nie wiem, czy mam sobie odpuścić? Czy do niego napisac? Przyjechal tutaj na ślub brata. Tak naprawdę chciałabym wyjasnić kilka rzeczy sobie z nim... ale może powinnam po prostu zapomniec. hym

10 monet dokładnie pokazuje rodzinę, uroczystości rodzinne, z Papieżem pięknie pokazał ślub (ja to zinterpretował jakoby on już był żonaty).

Raz kozie śmierć, ale zawsze jest lepiej jak facet robi pierwszy krok. Karty mówią, że znaliście się już w poprzednim wcieleniu, stąd takie przyciąganie. Myślę, że nie będziecie razem, ale trzymam kciuki! Powodzenia

(PS Zapytaj kart: jaki będzie rezultat, gdy ja zrobie pierwszy krok)