Jump to content

Jaka będzie pogoda we wrześniu?

silyen

Recommended Posts

Rozluźniające pytanie: Jaka będzie pogoda we wrześniu?

As buław, Głupiec, Król buław.

Ciepło jeszcze, a nawet gorąco, ale powieje (Głupiec do żywioł powietrza). As może też mówić, że będzie burzowo.

Czekam na interpretacje tarosynoptyków:)

as bulaw to dla mnie jakies zawiruchy, bulawy to wkoncu energia ale ona jest ciepla...a za oknem zimno i wieje :D CIekawe, nie czuje w tych kartach zimna ani chlodu, ale na dworze tu i teraz niezle pizga :D Król buław to upały, pod koniec miesiaca. Moze faktycznie głupiec pokazuje zimne wichury ;)

• Like 1

Intersujący mnie ten temat, choć nie pomyślałam, aby zapytać o to kart.

Po glupcu można przypuszczać, że pogoda będzie nie do przewidzenia. Synoptycy będą podawać błędne diagnozy. Pogoda będzie się szybko zmieniać np z pochmurnego nieba w słoneczne. Moga być chwilowe momenty deszczu, coś na zasadzie lunie i przejdzie. Buławy są w żywiole ognia, więc prawdopodobnie będzie jeszcze ciepło, ale to też będą tylko momenty. Wietrznie.

• Like 1

Powiedziałabym, że jeszcze gorący, bo buławy to w końcu ogień(nie wiedziałam, że Głupiec nawiązuje do powietrza, dzięki za info, a skoro tak to w połowie miesiąca jakieś załamanie pogody, a następie rozpogodzenie ponowne)

A jak jest u Ciebie? No bo region regionowi nierówny ;)

• Like 1
Guest gość5

co prawda jedna trzecia miesiaca prawie za nami ale pogoda zmienna- jak ten Glupiec- raz w jedna raz w drugą- na Pomorzu bynajmniej tak jest- nie wiadomo jak sie ubrac :/- jedno wiadomo od tzrech dni -bez kaloszy i parasola ani rusz! ale cieplo za tym krolem pod koniec moze byc

Rozluźniające pytanie: Jaka będzie pogoda we wrześniu?

Ciepło jeszcze, a nawet gorąco, ale powieje (Głupiec do żywioł powietrza). As może też mówić, że będzie burzowo.

Czekam na interpretacje tarosynoptyków:)

Dotąd aż Mars będzie gościł w znaku Lwa, czyli do 25 września będzie bardzo ciepło;-)

• Like 1

Właśnie, to chyba od regionu zależy...może karty domyślnie ustawily się pod Ciebie;). W Małopolsce zimno,ostatni dzień sierpnia był upalny. Od tamtego dnia czyli już przez tydzień strasznie zimno, w ogóle zauważyłam że odkąd tu jestem nie ma nic pomiędzy - albo upaly albo chlod taki troche mrozny.. ludzie w lato chodzili w kurtkach, co na pomorzu widoczne było tylko na plaży o 5 nad ranem we wrześniowe chłodne i deszczowe dni

ps. a jednak dzis jest cieplutko i bezwietrznie-wyjatek:D

Edited by gucio19
  • Like 1