Jump to content

Uczucia do końca roku - zwalone od panny marty;)

Inez2503

Recommended Posts

• Maestro

1. Aktualna sytuacja. Moc karta znakomicie prezentuje mój obecny stan, czuje sie silna, pewna siebie, wiem czego oczekuje od zycia

2. Przeszłość zdarzenia. 5 kielichów było mi źle, nawet bardzo źle, miałam stany depresyjne, ale wyszłam z nich silniejsza;)

3. Źródło, przyczyna problemu. Kapłanka chodziło głównie o mojego partnera, który wyjechał, bałam się trochę o inną..

4. Rada. As monet 2 kielichów mam dać szansę miłości

5. To co nieuniknione Król Mieczy

6. Karta główna, wynik. 4 buław giermek kielichów giermek monet Rycerz mieczy(dołożyłam 8 kielichów 5 buław 6 monet) widać, że nadal będę w związku, powinno być dobrze, ale chyba pojawi się inny mężczyzna, który namąci nieco, bądź też mój partner ponownie wyjedzie za granice dla zarobku

1. Aktualna sytuacja. Moc
jesteś silna, wzmocniłaś się:-) wiesz czego chcesz i dokąd zmierzasz:-) super karta!
2. Przeszłość zdarzenia. 5 kielichów
zaznałaś wielu rozczarowań, wiele goryczy i żalu, dużo smutku, na szczęście to powoli przechodzi do przeszłości
3. Źródło, przyczyna problemu. Kapłanka
dla mnie kapłanka to samotna kobieta, nie w sensie fizycznym, ale emocjonalnym i psychicznym. Kapłanka może też pokazywać jakieś zaburzenia emocjonalne.
4. Rada. As monet 2 kielichów
dać szansę ziemskiej miłości, takiej w której jest zgoda i porozumienie, ale też są kłotnie. Jesteśmy ludźmi i składamy się i z zalet i wad, więc nie idealizujmy innych, bierzmy ich takimi, jakimi są.
myślę, że to jest TWoja karta i to Ty jesteś tym mieczowym, który odcina się od tego co było...
6. Karta główna, wynik. 4 buław giermek kielichów giermek monet Rycerz mieczy(dołożyłam 8 kielichów 5 buław 6 monet)
a to ciekawe, bo pomyślałam sobie, że będzie jeszcze jeden mężczyzna z dzieckiem...
  • Maestro
jesteś silna, wzmocniłaś się:-) wiesz czego chcesz i dokąd zmierzasz:-) super karta!

zaznałaś wielu rozczarowań, wiele goryczy i żalu, dużo smutku, na szczęście to powoli przechodzi do przeszłości

dla mnie kapłanka to samotna kobieta, nie w sensie fizycznym, ale emocjonalnym i psychicznym. Kapłanka może też pokazywać jakieś zaburzenia emocjonalne.

dać szansę ziemskiej miłości, takiej w której jest zgoda i porozumienie, ale też są kłotnie. Jesteśmy ludźmi i składamy się i z zalet i wad, więc nie idealizujmy innych, bierzmy ich takimi, jakimi są.

myślę, że to jest TWoja karta i to Ty jesteś tym mieczowym, który odcina się od tego co było...

a to ciekawe, bo pomyślałam sobie, że będzie jeszcze jeden mężczyzna z dzieckiem...

o dziecku tez pomyślałam, ale bardziej w kontekście ciązy...czas pokaże, dziekuję:)

• Moderator

Karta Mocy to karta dosłownie siły, silnej kobiety taka jestes

5 kielichów - piątki to śmierć w danym żywiole jak pisze Jóźwiak, stad jakiś zawód miłosny się tutaj zarysował

Kapłanka - to często kobieta pozostająca w ukryciu

As monet i 2 kielichów - czerp z życia, ciesz sie tymi znajomościami które masz

Król mieczy to mężczyzna odcinający się

karta głowna - dużo tych kart: bardziej to na jakąś separację wygląda, tyle pazi i rycerz mieczowy

1. Aktualna sytuacja. Moc

jesteś silna, znasz swoją wartość

2. Przeszłość zdarzenia. 5 kielichów

bywało nieciekawie... czułaś się samotna

3. Źródło, przyczyna problemu. Kapłanka

być może przeszłe doświadczenia, to co zakryte przed oczami... odczucia..

4. Rada. As monet 2 kielichów

korzystaj z tego co daje Ci los, ciesz się tym co jest

może chodzić o jakiegoś mężczyznę, spotkania/myśli o nim.... albo ogólnie o myślenie o czymś, rozważanie

6. Karta główna, wynik. 4 buław giermek kielichów giermek monet Rycerz mieczy(dołożyłam 8 kielichów 5 buław 6 monet)

względny spokój i szczęście i radość... powinno być ok, choć może być drodze trochę zawirowań

Nie będę interpretował kart wskazujących na teraźniejszość i przeszłość, bo sama konkretnie wiesz co oznaczają :)

As monet i 2 kielichów w radzie to: chwytaj okazję.

Nieuniknione i król mieczy to mężczyzna, który się odetnie biorąc pod uwagę późniejszego rycerza mieczy. Nie wiedzę tego jako twojej postawy, bo raczej byłabyś w królowej, aczkolwiek król mieczy to taka niedostępność mężczyzn, że się tak wyrażę. Mi król mieczy wskazuje na takie sytuacje, które są dla nas zapisane, niedostępne, nie możemy tego dostać.

4 buław na przyszłość to ogólna stabilizacja. Tych giermków odczytuję jako chwilowe znajomości i następnie rycerz mieczy i 8 kielichów, czyli jakieś rozstanie i zawirowania. Za dużo tych kart dla mnie ;P Hmm..no właśnie, ogólna stabilizacja, a tu giermkowie, rycerze, ósemki kielichów i 5 buław? :-)

Edited by adivino