Skocz do zawartości

zmarly kuzyn, mama, chlopaak,dynia


Edith000

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo prosze o pomoc w interpretacji snow...

 

Przysnil mi sie moj niezyjacy kuzyn ( bardzo przezylam jego smierc, w ciagu tych kilku lat od smierci przysnil mi sie tylko raz) a teraz kolejny....rozmawial z moimi rodzicami. Odnioslam wrazenie,ze byl niezbyt przychylnie nastawiony do mojej matki. Po chwili ja i mama zaczelysmy sie klocic ( w realu niestety nasze stosunki sa kiepskie, w dzien moich urodzin matka zyczyla mi smierci) w snie tez wypominam jej jak mogla mi tak powiedziec. Obie plakalysmy.

 

Kolejny sen z udzialem mojego chlopaka, bylismy w domku w lesie. Wszystko ok az tu nagle przeczytal jakiegos smsa i zrozumial go dwojako (tak jakby to byla wiadomosc od innego faceta). Nie chcial ze mna rozmawiac, a w tym wszystkim pojawial sie jego tata- byl neutralny, nie odzywal sie, nie komentowal. Po prostu byl.

akcja przeniosla sie do mojego domu rodzinnego, znowu widzialam moja rodzine, ktora strzelala z luku do dyni. Po chwili zobaczylam mojego faceta, podnieglam do niego zeby wyjasnic a on odpychal mnie i plakal. Zdecydowalam sie napisac list, po tym odbylismy rozmowe i znowu bylo dobrze miedzy nami.

 

Kazdy sennik interpretuje symbol inaczej, moze macie pomysly jak zaglebiac sie we wlasne sny i samodzielnie dokonywac interpretacji? Zazwyczaj wiekszosc snow zapisuje.

 

Ps. zapomnialam,ze mialam tez jeszcze jeden sen. Tak jaknym byla znowu w szkole, jestem przy tablicy aby odpowiedziec na lepsza ocene koncowa. Wiem,ze pytanie bylo zwiazane z ...zolwiem:) przy drugiej tablicy tez odpowiadala moja niezyjaca kolezanka z ktora uczylam sie w podstawowce ( dziewczyna zginela w wypadku w wieku 17 lat, bylysmy sobie neutralne, kolegowalysmy sie z innymi ludzmi w klasie ale byla zawsze mila).

 

Czyzby jakis dzien snienia o zmarlych?

Edytowane przez Edith000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do snu z kuzynem może próbuje Ci zwrócić uwagę na relacje z matką. Wasz wspólny płacz może być tu oczyszczeniem i uwolnieniem od negatywnej przeszłości. Może będąc po tamtej stronie widzi inaczej wszystko i uważa, że ten konflikt jest dla Was destrukcyjny.

Drugi sen może być ostrzeżeniem przed jakimś nieporozumieniem. Coś może stanąć pomiędzy Wami i budować barierę w kontaktach. We śnie widzisz jego ojca i swoją rodzinę, więc może to wskazówka, że sytuacja może zahaczać o rodzinę. Dynie to domena jesieni i Halloween, więc może być wyznacznikiem czasu do wydarzeń.

Trzeci sen może jakiś egzamin życiowy. Rozrachunek postępowania i tego jakie wnioski wyciągnęłaś z przeszłości. Żółw jest znany z powolności i długowieczności. Może chodzi o cierpliwość w jakiejś kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje:)

 

Tez tak myslalam,ze w relacji z matka jest to zwrocenie uwagi, ze konflikt jest niepotrzebny. Mi samej tez brakuje polepszenia z nia stosunkow, tylko mam jeszcze zal i wewnetrzny strach ze znowu zachowa sie w podobny sposob. A nie moge sie denerwowac.

 

Co do snu z chlopakiem juz poniekad sprawdzil sie. Sny z nim prawie zawsze zapowiadaja cos co wydarzy sie nastepnego dnia lub gora 2-3 dni naprzod.

 

Co do trzeciego...hmm...no fakt nie naleze do osob cierpliwych. zarowno w pracy jak i sprawach prywatnych. Lubie dzialac szybko ale wiem,ze inni potrzebuja czasu. Staram sie nad tym pracowac tylko to przychodzi mi ciezko, bo jesli czegos pragne ....chyba pod tym wzgledem jestem troche jak dziecko:(

 

Postaram sie w podobny sposob interpretowac sny

 

Mam jeszcze pytanie a co moze oznaczac - gdy do kogos dzwonie a ta osoba ma wylaczony telefon a po chwili okazuje sie ze nie mam srodkow na koncie by wykonac polaczenie ale przez moja nerwowosc nie wysluchalam do konca nagrania i myslalam,ze ten ktos nie chce odebrac.

czesto miewam takie sny z telefonem, smsami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jeszcze pytanie a co moze oznaczac - gdy do kogos dzwonie a ta osoba ma wylaczony telefon a po chwili okazuje sie ze nie mam srodkow na koncie by wykonac polaczenie ale przez moja nerwowosc nie wysluchalam do konca nagrania i myslalam,ze ten ktos nie chce odebrac.

czesto miewam takie sny z telefonem, smsami..

Nieporozumienie, brak komunikacji. Telefon służy kontaktowi, a Ty masz z nim kłopoty. Może to obrazować trudności z porozumieniem się z kimś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...