Jump to content

Propozycja współpracy


silyen

Recommended Posts

Witam forumowiczów - interpretatorów:)

 

Dostałem propozycje współpracy z jednym z mediów internetowych. W zasadzie kontynuacja tego co juz było 2-3 lata temu, ale potem się urwało z powodu moich innych obowiązków.

Jak będzie wyglądała ta współpraca?

3 buław Mag i Król mieczy dołożyłem Papież

Jest współpraca w trójce buław, nawet rozpoczęcie nowego przedsięwzięcia i perspektywy wynikające z tego, w Magu to może wzięcie spraw w swoje ręce, to też słowa, a praca wiąże się z używaniem słów, król mieczy to może być osoba która mi to zaproponowała ten właściciel firmy, albo moja intelektualna praca nad projektem który będziemy robić. W Papieżu widzę pomoc z góry więc chyba dobrze się zapowiada?

Link to comment

Myślę, że współpraca będzie owocna, wdrożysz nowe pomysły i będziesz kreatywny. Będzie to współpraca z mężczyzną o ciemnych włosach. Widać stałą , ale także szczerą współpracę.

  • Like 1
Link to comment

Poprawnie. Przychodzisz czy tam jakoś inaczej zależnie od specyfika tego zajęcia, pracujesz, dostaniesz wynagrodzenie i tak cały czas. To będzie stała współpraca dobrze wróżąca na przyszłość. 3 buław i Mag świadczą o tym, że to nie będzie byle co, ale rozwiniesz skrzydła. I ładnie się się w Magu i królu mieczy pokazała charakterystyka tej pracy.

  • Like 1
Link to comment
Guest befimaka

Zgadzam się z poprzednikami, że Twoje karty mówią o sukcesie w nowej pracy. :)

A Mag jako numerologiczna jedynka właściwie "każe" Ci rozpocząć tę współpracę, bo inaczej będziesz musiał czekać na następną okazję. ;)

Link to comment
  • Moderator

Karta 3 bułąw to karta dalekowzrocznych planów, nowych przedsięwzięć, karta maga to najogólniej karta potencjału i możliwości, król mieczy - praca w mediach to pewnie dlatego mieczowy czyli taki co zarabia na siebie głosem/słowem z dołożenia Papież a wiec uznanie, autorytet

ja myślę, że współpraca po tych kartach bardzo dobra, szczególnie po papieżu widać uznanie, bardzo dobre połączeni maga= potencjału i papieża-autorytetu

  • Like 1
Link to comment

3 buław Mag i Król mieczy dołożyłem Papież

Super karty na pracę w mediach. Widać, że wiesz z czym to się je. 3 buław+Mag - dobre podstawy i umiejętności. Król mieczy, wiadomo.. intelekt i słowo /pisane, mówione/. Papież.. myślę, ze mówi o przyszłościowym zajęciu, takim z powołania:-) Tylko monet brak, co znaczy że pieniądze nie są tu najważniejsze.

  • Like 1
Link to comment

Jak będzie wyglądała ta współpraca?

3 buław Mag i Król mieczy dołożyłem Papież

Mnie się wydaje, że samo zaczęcie współpracy może się przeciągnąć..... :mysli: ogólnie powinna wyglądać współpraca poprawnie. Masz ku temu dryg.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...