Skocz do zawartości

Tranzyt Wenus i Jowisza w V domu


Davisa

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się... W 2019 roku Wenus i Jowisz będą tranzytować mój V dom w znaku Strzelca w koniunkcji. Czy to oznacza jakiś szczególny moment, szansę na jakieś spektakularne zyski z gier losowych? Czy może powinnam posiadać w Radixie w V domu jedną z tych planet, by w tranzytującym aspekcie z tą drugą zadziałały?A może to nie ma znaczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będziesz mieć wtedy dobry czas, jak chodzi u sferę uczuciową, może też się rodzinka powiększyć, dom V to też dzieci. Trzeba by spojrzeć na cały radix i zobaczyć na aspekty, żeby powiedzieć coś więcej. Jowisz i Wenus są to planety dobroczynne, także powinny nastąpić pozytywne wydarzenia. Będzie też to dobry czas na wszelkie działania związane ze sztuką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz też na przykład utyć.

 

O dzięki.To pocieszające;-) Tym bardziej, ze mam skłonności...

Rozbawiłaś mnie, mam nadzieję że taki miałaś cel;-)

Ale widzisz, nie skupiam się za bardzo na swoim ciele patrząc na to, co dzieje się na niebie. Np, obecnie męczy mnie kwadratura saturna do urodzeniowego księżyca a wiadomo, że Saturn "zjada ciało", a ma z czego, bo Księżyc jest w Rybach;-) Wiesz jednak, ze taki aspekt, to nie tylko chudnięcie. Na pewno to wiesz;-)

No wiem, że Jowisz jest wielki, ale nie jestem pewna czy zrozumiałaś moje pytanie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, czy powinnam w radixie mieć albo Jowisza albo Wenus w V domu, by podczas tranzytu jednej z tych planet zadziały się "cuda"??? Czy wystarczy koniunkcja tych tranzytujących planet w moim V domu??????

Edytowane przez Davisa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Nie, no Davisa, przecież to czy tranzyt wpłynie na wygraną zależy od tego, jak masz natalnie ustawiony 5 dom. Jeśli tam nie widać możliwości trafienia 6 w lotto, to zapomnij o spektakularnej wygranej. Można co najwyżej mieć szczęście w grze i wygrać jakieś mniejsze sumy.

I nie trzeba mieć dobrych planet w 5 domu (choć to jest bardzo mile widziane), wystarczy, że jego władca jest bardzo dobrze ustawiony i ma bardzo dobre aspekty do na przykład władcy domu 2, który to dom mówi m.in. o stanie posiadania i z jakiego źródła owo posiadanie pochodzi.

Mówi się co prawda, że 2 dom to jest to, co człowiek zdobył własnym staraniem, ale niezupełnie tak jest, bo po pierwsze przede wszystkim jest to dom tego co masz, twój stan posiadania, to czego się dorobisz w ciągu życia i pokazuje sposób zdobywania tych dochodów i w ogóle majątku, a po drugie - jeśli obaj władcy mają ze sobą bardzo dobrze do czynienia i stoją na mocnych pozycjach, to jest jednym ze wskaźników właśnie wygranej. Bo majątku można dorobić się na różny sposób, także dzięki wygranej. Czasami nawet nawet umiarkowanej, ale mądrze zainwestowanej :)

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady, nie liczę na szóstkę w Lotto;-) Moja ulubiona astrolog podała mi najbliższe daty na ewentualną wygraną i niestety, jak dotąd te terminy zaznaczyły się raczej w relacjach damsko-męskich. Także, szczęście niejedno ma imię....;-)

Odniosłam się do karty 9 monet w Tarocie, która astrologicznie odpowiada aspektowi Wenus i Jowisza w V domu. U mnie chyba nieźle to wygląda, bo władcą V domu jest Jowisz a ten natalnie jest w koniunkcji z MC. Władcą II domu u mnie jest Słońce, które jest w sekstylu do Jowisza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ismer zmienił tytuł na Tranzyt Wenus i Jowisza w V domu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...