Jump to content

Druga połowa wrzesnia

Inez2503

Recommended Posts

• Maestro

Jak mi minie II połowa września?

Aura As kielichów 2 kielichów

miłosna i spokojna

Praca As buław 2 buław Moc

sporo energii, może jakies wyczekiwanie na coś? Moze nowe zadania? Dam radę;)

Uczucia Rycerz Mieczy Gwiazda Rydwan 7 mieczy

nerwy, potem godzenie się, ale i jakieś kłamstwa..

Dom As mieczy 4 monet Śmierć Królowa Monet jakaś zasadnicza rozmowa mnie czeka, w wyniku której postawię na swoim..

Niespodzianka 10 kielichów Król Kielichów Kapłanka Koło Rycerz buław wyjazd mojego partnera? Albo inny się pojawi??

rycerz wskazuje na kłótnie i porywczy charakter, możesz częściej się denerwować, ale też bardziej wysilić się intelektualnie. Rycerz mieczy jest pyskaty, bezczelny, potrafi rzucić w mig ciętą ripostę.

W gwieździe pozostaniesz nadal wrażliwa, zanurzysz się w marzenia, znowu zaczniesz czuć.

W rydwanie poczujesz się rozdwojona - chyba będziesz za czymś goniła, spieszyła się.

7 mieczy - ciąg dalszy załatwiania spraw, ale też miganie się od czegoś, znowu zaczniesz analizować

Niespodzianka - przyjazd Twojego lubego albo wizyta u lekarza. Spotkanie nowego pana w podróży.

Dom As mieczy 4 monet Śmierć Królowa Monet

wydatki; to co zaoszczędzisz w 4 denarach, wydasz w królowej monet.

Edited by Euterpe
  • Maestro

rycerz wskazuje na kłótnie i porywczy charakter, możesz częściej się denerwować, ale też bardziej wysilić się intelektualnie. Rycerz mieczy jest pyskaty, bezczelny, potrafi rzucić w mig ciętą ripostę.

W gwieździe pozostaniesz nadal wrażliwa, zanurzysz się w marzenia, znowu zaczniesz czuć.

W rydwanie poczujesz się rozdwojona - chyba będziesz za czymś goniła, spieszyła się.

7 mieczy - ciąg dalszy załatwiania spraw, ale też miganie się od czegoś, znowu zaczniesz analizować

Niespodzianka - przyjazd Twojego lubego albo wizyta u lekarza. Spotkanie nowego pana w podróży.

wydatki; to co zaoszczędzisz w 4 denarach, wydasz w królowej monet.

On jest w kraju już...stad ta niespodzianka mnie zaskakuje...

również w kontekście dalszych kart, nowy etap w uczuciach, na głównym planie wasza relacja.

sporo się będzie działo, wyzwania, wahania ale spokojnie dasz radę ze wszystkim i jeszcze będziesz zadowolona

no będą miłosne awanturki :)

Gwałtowne jak burza, może się kończyć tak, że i tak każdy wie tam swoje i trudno osiągnąć satysfakcjonujące porozumienie.

Może on powie, że coś tam musi pilnie załatwić i się zawinie, ale niekoniecznie. Więc warto pamiętać by kłócić się konstruktywnie i do końca, niczego nie zamiatać pod dywan, już lepiej potłuc pare talerzy czy coś :)

może odwiedziny jakiejś kobiety z którą dawno się nie widziałaś, od której się odciełaś bo Cię przytłaczała

Niespodzianka 10 kielichów Król Kielichów Kapłanka Koło Rycerz buław wyjazd mojego partnera? Albo inny się pojawi??

I tutaj widzę właśnie zmianę w waszych relacjach taką na plus, szczególnie jeśli chodzi o niego. Doszliście do jakiegoś kresu w uczuciach (10 kielichów) on Cię kocha tak na serio (Król Kielichów) tak bardzo, że za dużo dusi w sobie jak mu coś nie pasuje (kapłanka), Ty czujesz, że coś jest nie tak ale nie wiesz co, z tego mogą być konflikty, i na drodze awantur (koło fortuny) on zmieni swoją postawę na bardziej otwartą (Rycerz Buław) pokaże Ci trochę kto tu rządzi a Ty zmiękniesz, oboje będziecie zadowoleni według mnie. Albo faktycznie jak się uprzesz to sobie wcześniej pojedzie bo już będzie miał dosyć, że nic nie rozumiesz.

Edited by bimba
  • Like 1

Jak mi minie II połowa września?

uczuciowo, ważne będą odczucia i emocje oraz relacje z innymi ludźmi :)

nowe szanse, możliwość uzdrowienia czegoś i pokazania na co Cię stać

sporo myślenia, rozważania oraz marzeń, przyciągania... możliwy też jakiś ruch w interesie ;)

jakaś zmiana, przeobrażenie, możesz coś zobaczyć w innym świetle, potrzeba dopowiedzenia czegoś, może podjęcia jakieś decyzji

Niespodzianka 10 kielichów Król Kielichów Kapłanka Koło Rycerz buław

jakieś spotkanie, miło spędzony z kimś czas

• Like 1
  • 2 weeks later...
  • Maestro

Juz moge weryfikowac...

miłosna i spokojna

Jest sielanka..

sporo energii, może jakies wyczekiwanie na coś? Moze nowe zadania? Dam radę;)

W pracy bardzo dobrze

nerwy, potem godzenie się, ale i jakieś kłamstwa..

Trochę nerwów tez bywa, poza tym karty pokazały, ze mój partner pogadał sobie z kolega, ktory chce ode mnie czegos więcej..Na szczęście obyło sie bez awantury...;)

Dom As mieczy 4 monet Śmierć Królowa Monet jakaś zasadnicza rozmowa mnie czeka, w wyniku której postawię na swoim..

rozmowy na temat naszego zwiazku, dopasowywanie sie do siebie, widać, ze mam głos decydujący

Dzis się dowiedziałam, że mój partner najprawdopodobniej znowu wyjedzie za granicę do pracy;)