Jump to content

Jak będzie mi się współpracować z nową talią?

silyen

Recommended Posts

Postawiłem karty Lenormand, które właśnie zakupiłem i zamierzam zgłębiać ich tajniki na to: Jak będzie nam się współpracować?

4 Dom - 23 Myszy - 2 Koniczyna

Z sumy: 27 List - 25 Pierścionek

16 Gwiazda

będzie stresujące dla mnie, ale przyniesie mi odrobinę radości. Zawrzemy relację. W sumie pozytywnie. Nie wiem jak Wy to odczytacie, bo te myszy mnie trochę zmartwiły?

Guest befimaka
4 Dom - 23 Myszy - 2 Koniczyna

Na początku będziesz popełniał błędy, ale szybko opanujesz karty i ich symbolikę. Myszy przy Domu pokazują popełnianie błędów lub błędy konstrukcyjne.

Z sumy: 27 List - 25 Pierścionek

List w tym przypadku oznacza naukę, a Pierścionek mówi o owocnej współpracy.

16 Gwiazda

Gwiazdy są kartą ezoteryczną, a więc bardzo na miejscu w tym przypadku. :) I są bardzo pozytywne.

Gdybyś kładł tablicę, to pamiętaj, że przy niektórych kartach ich znaczenie zmienia się w zależności od położenia względem innych kart. Czyli z której są strony i przy którym rogu leżą.

właśnie o tym doczytuję. Dziękuję za pomoc , już myślałem że ten dział umarł, albo że nikt już nie pracuje z Lenormandami. Dziękuję za poradę. bardzo mnie wkręciły te karty.

• 1 month later...

4 Dom, 23 Myszy, 2 Koniczyna - suma 29 Pani

27 List, 25 Pierścionek

16 Gwiazdy

Trening w zaciszu domowy, takie nerwowe podniecenie i motyle w żołądku mogą temu towarzyszyć, więc z jednej strony może być trochę stresu bo nie będzie szło łatwo, będziesz musiał "przegryźć" się z tematem, ale będzie Ci to dawało niezwykłe poczucie szczęścia. Jakaś kobieta może w znaczny sposób Ci pomóc, może z nią będzie jakaś wymiana myśli na "piśmie" lub umówicie się na jakąś wymianę korespondencyjną, co bardzo Ci pomoże w rozwoju ezoterycznym w tych kartach.

• Like 1