Skocz do zawartości

Jak będzie mi się współpracować z nową talią?


silyen

Rekomendowane odpowiedzi

Postawiłem karty Lenormand, które właśnie zakupiłem i zamierzam zgłębiać ich tajniki na to: Jak będzie nam się współpracować?

4 Dom - 23 Myszy - 2 Koniczyna

Z sumy: 27 List - 25 Pierścionek

16 Gwiazda

 

będzie stresujące dla mnie, ale przyniesie mi odrobinę radości. Zawrzemy relację. W sumie pozytywnie. Nie wiem jak Wy to odczytacie, bo te myszy mnie trochę zmartwiły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka
4 Dom - 23 Myszy - 2 Koniczyna

 

Na początku będziesz popełniał błędy, ale szybko opanujesz karty i ich symbolikę. Myszy przy Domu pokazują popełnianie błędów lub błędy konstrukcyjne.

 

Z sumy: 27 List - 25 Pierścionek

List w tym przypadku oznacza naukę, a Pierścionek mówi o owocnej współpracy.

 

16 Gwiazda

 

Gwiazdy są kartą ezoteryczną, a więc bardzo na miejscu w tym przypadku. :) I są bardzo pozytywne.

 

Gdybyś kładł tablicę, to pamiętaj, że przy niektórych kartach ich znaczenie zmienia się w zależności od położenia względem innych kart. Czyli z której są strony i przy którym rogu leżą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie o tym doczytuję. Dziękuję za pomoc , już myślałem że ten dział umarł, albo że nikt już nie pracuje z Lenormandami. Dziękuję za poradę. bardzo mnie wkręciły te karty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

4 Dom, 23 Myszy, 2 Koniczyna - suma 29 Pani

27 List, 25 Pierścionek

16 Gwiazdy

 

Trening w zaciszu domowy, takie nerwowe podniecenie i motyle w żołądku mogą temu towarzyszyć, więc z jednej strony może być trochę stresu bo nie będzie szło łatwo, będziesz musiał "przegryźć" się z tematem, ale będzie Ci to dawało niezwykłe poczucie szczęścia. Jakaś kobieta może w znaczny sposób Ci pomóc, może z nią będzie jakaś wymiana myśli na "piśmie" lub umówicie się na jakąś wymianę korespondencyjną, co bardzo Ci pomoże w rozwoju ezoterycznym w tych kartach.

  • Lubię to! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...