Jump to content

Sobota, szybka weryfka!

Guest Linkinia

Recommended Posts

Guest Linkinia

Krótki wstęp: od dłuższego czasu chcemy się spotkać z kolegą, ale ciągle coś nam przeszkadza: dziś mi pisał, że się przeziębił i nigdzie nie wychodzi, by nie zarażać. Rzuciłam luźno, że jak się jutro lepiej poczuje, to może mnie odwiedzić.

Wolałabym wiedzieć, czy mam wolny wieczór, czy może do mnie napisze, więc zapytałam kart.

Jak spędzę sobotni wieczór?

II Kapłanka, Paź buław, Rycerz kielichów --> HB II Kapłanka

W mieszkaniu będę sama, więc karty pokazały:

a) siedzenie przy komputerze, oglądanie serialu, pisanie tekstów

B) spotkam się z owym kolegą

Zadałam drugie pytanie:

Jak zrealizuje się moje oczekiwanie na to, że spotkam się z nim w sobotę?

9 buław, XV Diabeł, As buław, Paź buław --> HB VII Rydwan

Gdyby nie asik i paź buław, to powiedziałabym, że nie ma szans, na pewno się nie zobaczymy. Ale się waham, dlatego proszę was o pomoc.

Dopytałam jeszcze: Czego się mogę spodziewać z jego strony w sobotę?

Rycerz denarów, 3 kielichów, As mieczy --> HB IV Cesarz

As mieczy może pokazywać, że w ogóle się nie odezwie, będzie zajęty swoimi sprawami (Rycerz denarów), jednak to 3 kielichów mnie zastanawia i ten as mieczy może równie dobrze oznaczać kontakt.

Co myślicie? Odwdzięczę się za każdą interpretację, obiecuję! :bukiet:

Początkowo wieczór będziesz spędzać sama przy nicnierobieniu lub siedząc tu na forum ;p On się odezwie i stawiam, że się spotkacie u ciebie. Czego się możesz spodziewać z jego strony? Tego, że po prostu przerwie tę nudę wieczorną i poprawi ci humor swoim przyjściem.

Guest Linkinia

Dziękuję wam bardzo za pomoc, najpóźniej do poniedziałku zajrzę do waszych rozkładów.

Pierwsza napisałam. Okazało się, że pojechał do domu się wyleczyć, nie chciał mnie zarażać i napisał, że w przyszły weekend już koniecznie, choćby nie wiem co, ale musimy się spotkać... Także wasze interpretacje są trafne ;)

A ja teraz obmyślam, jak poprzesuwać meble w mieszkaniu, zaraz też będę przeglądała blogi itp.

:bukiet: