Skocz do zawartości

ja waga on strzelec


Aga163

Rekomendowane odpowiedzi

Gość truskawka

To bardzo dobrana para. Zgodność intelektualna będzie tu szła w parze z dopasowaniem seksualnym. Oboje uwielbiają podróżować i spędzać czas na zabawach z przyjaciółmi. Pani Waga będzie rozumiała bez słów pragnienia i problemy partnera spod Strzelca. Pan Strzelec wniesie dużo energii i nowych pomysłów w życie partnerki spod Wagi. Oboje cenią sobie wolność i niezależność. Ich związek będzie więc opierał się bardziej na przyjaźni niż na silnym przywiązaniu i wspólnym wypełnianiu obowiązków. Lenistwo Wagi i zapominalstwo Strzelca może doprowadzić do częstych kłótni między nimi. Aby para ta żyła długo i szczęśliwie, oboje powinni sprawiedliwie podzielić między siebie codzienne obowiązki. Najlepiej, aby ich codziennych spraw pilnował ktoś trzeci - gosposia albo przyjaciel domu.

 

Oboje jesteście towarzyscy i życzliwie nastawieni do otaczających ludzi. Doskonale czujecie się w gronie innych, ale spędzanie czasu tylko we dwoje dostarcza Wam równie dużo przyjemności. Atmosferę w Waszym związku niewątpliwie rozgrzewa Twój partner - nigdy nie brakuje mu szalonych pomysłów, wielkich idei czy nierealnych marzeń. Mimo iż nie przepadasz za ryzykiem, często poddajesz się jego szalonym pomysłom.

 

źródło - Horoskop dla Ciebie - Horoskop partnerski i Horoskop partnerski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...

Zdecydowanie się zgadza, choć dodałabym,że oba znaki są uparte i czasem nieustępliwe, co może destrukcyjnie działać na związek. Mimo to "Oboje cenią sobie wolność i niezależność. Ich związek będzie więc opierał się bardziej na przyjaźni niż na silnym przywiązaniu i wspólnym wypełnianiu obowiązków" pasuje jak ulał, mój związek jest dokładnie wypisz , wymaluj taki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

hej wszystkim:) nie wiem czy ktoś jeszcze zagląda do tego wątku.. ja z kolei mam problem taki, że jestem zodiakalną wagą i spodobał mi się taki jeden strzelec.. z reguły nigdy nie podrywam facetów, ale tym razem coś we mnie wstąpiło i po prostu nie moge mu tak najzwyczajniej odpuścić! :D powiedzcie mi, co mogę zrobić żeby go sobą zainteresować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...