Skocz do zawartości

Prosze o pomoc!


Ania09061985

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Prosze o namiar do sprawdzonej osoby, ktora odprawia rytual milosny. Na necie jest tego multum, ale nie wiem czy wszyscy sa uczciwi... 2,5tyg rozpadl sie moj zwiazek, z mojej winy, chorobliwej zazdrosci. Kochalismy sie bardzo. Mowi mi, ze kocha, ale nie widzi szans dla nas przez klotnie :(nie wheezy juz w to, ze sie zmienilam i zrozumialam swoje bledy. Kocham go ponad zycie I nie wyobrazam sobie zycia bez niego. On sie juz pocieszyl w ramionach ex :( ja nie potrafie sie z tym pogodzic. Wiem, ze mnie kocha i bylismy szczesliwi jak nigdy jak nie bylo klotni. Mam na imie Anna. Data urodzenia 09.06.1985. Moj luby to Piotr 14.03.1973. PS. Wiem czym taki rytual grozi, ale jestem pewna, ze sie kochamy tylko mamy skomplikowane charaktery. Prosze o pomoc osoby, ktore sa w temacie. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na jakim konkretnym rytuale ci zależy, ale może na razie się z nim wstrzymaj. Może ten związek ma być dla ciebie jakąś lekcją, zastanów się nad tym dobrze. Z twojej wypowiedzi da się wyczuć masę emocji, rozpaczliwie szukasz rozwiązania tej sytuacji. Rozstania zawsze są dla nas bolesne. Poczekaj chociaż kilka dni aż twoje emocje trochę opadną i przemyśl czy twój związek z tą osoba ma w ogóle sens i szanse na ponowne zaistnienie. Nawet jeśli uda się i wrócicie do siebie, bez pracy nad sobą nic się nie zmieni, dalej będziesz toksyczna dla niego. Rytuał może go przy tobie zatrzymać, ale jeśli nie jesteście sobie "pisani" trwanie na siłę przy tobie będzie dla niego torturą (po pewnym czasie dla ciebie również).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za odpowiedzi. To prawda targaly mna emocje zwiazane z tym, ze go nie ma i stracilam go na wlasne zyczenie, zachowujac sie tak a nie inaczej. Ktos mnie kiedys zranil, zdradzil, dlatego jestem nieufna i zazdrosna. Bylam u psychologa w zwiazku z tym. Dopiero dostrzeglam jaka bywalam....za pozno. Teraz pracuje nad soba i wiem, ze drugi raz juz bym nie popelnila tych bledow. Bylismy najszczesliwi na swiecie jak ja nie mialam swoich jazd. Nie wyobrazam sobie zycia bez niego. Wiem, ze mnie kocha bardzo, ale nie widzi dla nas szans :(w impusie spakowalam sie i wyprowadzilam a mielismy takie plany... chcialabym, zeby Ktos wykonal rytual oczyszczenia relacji miedzy nami i przywrocil w nim wiare we mnie I nas. Wskrzesil w nim to uczucie milosci, ktory mial wczesniej. Ktos pomoze? Poleci kogos? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, najpierw musisz popracować nad sobą, zmienić nastawienie i wyeliminować wszystko to, co partnera od Ciebie odsuwało. Ze swojej strony mogę Ci tylko poradzić unikania osób reklamujących się na różnych forach jako zadowoleni klienci, do których "partner wrócił po dwóch tygodniach i jest najwspanialej na świecie". Magia tak nie działa, uważaj na oszustów, bo oni żerują na ludzkiej krzywdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ania09061985 primo - nikt za Ciebie rytuału nie odprawi, bo tu chodzi o Twoje emocje i intencje i emocje "odprawiającej osoby". Rytuały to nie parzenie kawy.

Secundo - Odczekaj co najmniej 3 mce.

Tertio - wszyscy wiedzą jakie są konsekwencje ale jak się taki rytuał uda to jest później "olaboga" :olaboga:

Czy wiesz, że Twoja miłość po takim rytuale może popaść w alkoholizm? Że jest to jeden z najczęstszych skutków takiego rytu? Jesteś gotowa wziąć na siebie odpowiedzialność za jego potencjalne uzależnienie i później z nim żyć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trida, jestem ciekawa skąd są takie dane? Jak jest to sprawdzane, że jest to jeden z najczęstszych skutków? Nie żartuję sobie teraz ani nie kpię z tego, co napisałaś, po prostu jestem ciekawa, bo kilka razy spotkałam się z tym twierdzeniem już wcześniej ale też wiele osób twierdziło, że nic negatywnego się nie działo po wykonanych rytuałach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malutka dane są z potwierdzonych źródeł, rozmów z "wiedzącymi" i mądrzejszymi ode mnie.

A czy rytuały były wykonane prawidłowo? I czy aby na pewno rytuał zadziałał a nie było na zasadzie, ze i tak by te osoby do siebie wróciły.

Luzie uwielbiają dodawać sobie zasług - często niesłusznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że to zależy od konkretnego przypadku. Niestety ale jeśli chodzi o magię miłosną przeważnie straszy się konsekwencjami i płoszy osoby, które są zainteresowane i szukają informacji. Później niestety kończy się to tym, że takie osoby albo w ogóle rezygnują i się zniechęcają albo trafiają na fora ogólne, gdzie pełno jest naciągaczy, którzy za 250 zł "zrobią im spętanie" tak po prostu, od ręki...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...