Jump to content

Rozmowa


Guest loveby

Recommended Posts

Czy dojdzie do rozmowy między mną a kimś kogo mam na oku (do końca miesiąca) ?

Słońce- 8 denarów - 2 buław TAK

 

Czy będzie to rozmowa przez internet?

król buław - as mieczy - 8 buław - TAK

 

Czy zaproponuje spotkanie ?

giermek denarów-królowa pucharów-8 denarów - TAK

(tutaj w kartach troszkę mi wyszła nasza charakterystyka - jestem od niego starsza)

 

Z góry dzięki za odpowiedzi :)

Edited by loveby
Link to comment

Ostatnimi czasy spotykaliśmy się w gronie znajomych, spędziliśmy różne szalone chwile po koleżeńsku, na pierwszym spotkaniu wiedziałam, że był mną oczarowany jednak ja ne zwróciłam na niego uwagi, dopiero teraz do mnie doszło, że jednak coś mnie do niego ciągnie. Boję się jego reakcji i w sumie robiłam wszystko aby nie pokazać mu, że mi się podoba, podejrzewam, że trochę go to uraziło ale jakby jednak był dalej zauroczony to myślę, że by walczył... a może i nie, to jest zagadka... :)

Link to comment

Ja tak różowo na to bym nie patrzyła.

Pierwsze pytanie: rozmowa będzie, ale będziesz musiała trochę poczekać. Słońce pokazuje, że bardzo byś chciała aby się z tobą skontaktował. 8 monet to jakieś opóźnienie, oczekiwanie. 2 buławy pokazują, że będzie się wahać, nie jest pewny co zrobić, na razie tylko obserwuje, czeka i rozmyśla. może nie chce zacieśniać znajomości (może z powodu różnicy wieku). tutaj musisz być cierpliwa.

Drugie pytanie: przez internet, na pewno nie twarzą w twarz. Mówi o tym 8 buław, jest to komunikowanie przez jakieś portale, ogólnie elektronicznie (stawiam na Fb:))

Trzecie pytanie: Może coś zaproponuje, ale w tym giermku jest mało żywotności, ruchu. Kiedy w moich rozkładach na pytanie o spotkanie damsko-męskie wypada 8 denarów do spotkania nigdy nie dochodzi. Często jest tak że spotkanie niby jest umówione wiadomo co jak gdzie i kiedy, ale albo coś wypadnie albo stanie się coś innego i w końcu nie zobaczymy się z drugą osobą.

 

Ogólnie jakoś tak "za ciężko" wyszło w tym rozkładzie, za dużo takiego zastoju, wahań i niepewności. Na początku znajomości trzeba by więcej tej energii, żeby to wszystko wprawić w ruch i popchnąć dalej (czasami to aż iskrzy od nadmiaru tej energii ;)), tutaj tak mi jakoś tego brakuje.

Edited by Eilidh
Link to comment

do końca tego miesiąca nie dojdzie do rozmowy, ale możesz stracić cierpliwość i sama się odezwiesz przez internet lub puścisz sms do niego.

 

on nie zaproponuje spotkania w wyznaczonym czasie, chociaż widać, że oczekujesz tego, wypatrujesz i snujesz już myśli o tym, jakby to było.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...