Jump to content

Rozkład partnerski. Co czeka mnie w związku?

LadyBlack

Recommended Posts

Witam,

chciałam prosić o pomoc w interpretacji rozkładu. Dowiedziałam się, że mój partner pisuje regularnie z inną kobietą (nie rozmawiałam z nim jeszcze na ten temat). Postanowiłam spytać się tarota o ten związek.

Ogólna sytuacja w związku:

4 denary

Związek utkwił w jakimś punkcie, nie ma w nim energii, związek z przyzwyczajenia, miłość się wypaliła.

Zewnętrzna postawa partnera:

2 kielichy

Partner zachowuje się jak zakochany, porozumienie dusz, romantyczna, zmysłowa miłość.

Zewnętrzna postawa moja:

Rycerz monet

Odpowiedzialne, rozważne zachowanie, kierowanie się rozsądkiem.

Moje wymagania i oczekiwania:

5 denarów

Oczekiwanie wsparcia (finansowego?), pomocy etc.

Ewentualnie nie oczekiwanie niczego, zastój, niechęć do odejścia ze związku.

Moje uczucia:

8 mieczy

Jestem wewnętrznie rozdarta, obawiam się o związek, nie czuję się pewnie.

Okoliczności zewnętrzne, wobec których partner przyjmuje określoną postawę:

Cesarz

Władczy i pewny siebie, odpowiedzialny.

Okoliczności zewnętrzne, wobec których ja przyjmuję określoną postawę:

2 mieczy

Nie mogę się zdecydować, boję się, mam 2 opcje do wyboru.

Albo: nie chcę dostrzec, że źle układa się w związku.

Przyszłość związku:

10 monet

Związek ma szanse na pomyślność, dobre perspektywy, trwały związek.

Sąd Ostateczny

Zmiany, dobry związek, ożywienie uczuć.

Albo: koniec związku, nowy początek.

Po rozkładzie partnerskim spytałam się jeszcze tarota, co powinnam zrobić?

As kielich - nie umiem zinterpretować

Czy powinnam obawiać się o wierność partnera? Co powinnam zrobić w obecnej sytuacji? Jak potoczy się nasz związek?

Z góry dziękuję za pomoc :)

Edited by Czarownica
usunęłam pkt niezgodne z reg. działu, proszę się zapoznać

Witaj, rozkład partnerski, w dodatku taki, nie jest moim zdaniem najwłaściwszy do pytania jakie Cię gnębi...

Zakładając, że będziesz w stanie to zweryfikować, możesz zapytać, czy partner jest względem Ciebie uczciwy albo jak dla Ciebie rozwiąże się ta nurtująca Cie sprawa?

Odnośnie tych kart podanych przez Ciebie, to moim zdaniem coś może być na rzeczy - Twój partner wychodzi w Cesarzu, ja wiem, że to niby prawdomówny typ, ale to przede wszystkim jednak gość apodyktyczny, silna osobowość, która dyktuje warunki i jak tylko o coś zapytasz to się oburzy zamiast normalnie porozmawiać. Karty na przyszłość związku wskazują jednoznacznie, że może się tu dokonać jakaś rewolucja - czy to będzie ożywienie Waszych uczuć? Możliwe, ale może właśnie za sprawą tego odkrycia, może gość się otrząśnie... Powinnaś kierować się tym, co czujesz i nie bać się o tym mówić. kartach wychodzisz strasznie zblokowana i bojąca się o wszystko, a on jest gorą i to bardzo. Niby karty są przy Nim ok, ale taka nierównomierność w partnerskim sugeruje, że większe spięcie jest tylko kwestią czasu. Wszystkiego dobrego i nie daj się zbyć!

Dziwny ten partnerki, jakoś te pytania jak dla mnie oderwane od całości, niektórych nie rozumiem :-)

Z kart wynikowych mozna powiedzieć że związek dalej będzie trwał, ja tu widze wspólny dom, rodzinę na wyniku. Ty poblokowana, baardzo poblokowana, powinnaś mówić więcej o tym co Cie boli, o tym co czujesz. Pan raczej nie ma tego typu problemu.

w/g mnie powinnas zrobić na zadane przez Ciebie pytania jakiś inny rozkład, żeby mieć pewnośc że odczyt kart jest prawidłowy

Damm, czytając Twoją interpretację mam nieodparte wrażenie, że dopisujesz książkowe znaczenie kart które nijak nie zgrywają się przesłaniem kart w ww.rozkładzie.

Ja to widzę tak:

Ogólna sytuacja w związku:

4 denary

Zdecydowanie wspólne budowanie fundamentów pod wspólny dom. IV denarów, to stałość, coś pewnego. Wasza relacja przypomina tzw. "stare dobre małżeństwo".

Zewnętrzna postawa partnera:

2 kielichy

Kocha i miłości okazać się nie boi.

Zewnętrzna postawa moja:

Rycerz monet

On kocha sercem, Ty głową. Logiczne podchodzisz do relacji, traktując ją jako trwałe zobowiązanie( bez porywów).

Moje wymagania i oczekiwania:

5 denarów

Wygląda na to że oczekujesz przystopowania z jego strony z pewnymi sprawami, tak jakby coś działo się za szybko/nie po Twojej myśli.

Moje uczucia:

8 mieczy

Jesteś zablokowana, sama zamknęłaś się w klatce swoich przypuszczeń i domysłów.

Sytuacja Cię przerasta, sęk w tym że nie jest spodowodowana czynnikami zewnętrznymi a wewnętrznymi ( TY).

Okoliczności zewnętrzne, wobec których partner przyjmuje określoną postawę:

Cesarz

Ma poukładane w życie, z związku czym czuję się pewnie.

Okoliczności zewnętrzne, wobec których ja przyjmuję określoną postawę:

2 mieczy

Bijesz się z myślami, nie wiedząc co wybrać. Najchętniej zawiesiłabyś broń ale, coś uciążliwie Ci na to nie pozwala ( z VIII mieczy moge jedynie domniemać iż, ww. czynnikiem są Twoje przypuszczenia/obawy/ lęki)

Przyszłość związku:

10 monet

Dalsze trwanie w budowanych schematach, lepsza komunikacja między partnerami.

Sąd

Sformalizowanie związku.

co do asa- powinnaś mu okazywać więcej uczuć, których On Tobie nie szczędzi.

Zapomniałam napisać - jego uczucia: MOC

gypsy - masz rację z moim dopisywaniem książkowych znaczeń. Jestem początkująca (choć z tarotem znam się już kilka lat), więc idzie mi dosyć kiepsko. Tym bardziej że ciężko samemu sobie interpretować rozkład. Dziękuję za pomoc.

Na sformalizowanie związku się nie zanosi, prawdę mówiąc zamierzamy niedługo mieszkać w innych miastach (choć być może uda nam się zamieszkać razem - może to jest właśnie ,,Sąd")

• 4 weeks later...