Jump to content

ławka, były mąż kobieta

jolanta14
 Share

Recommended Posts

witam. Dziś mi się śniło że spotkałam byłego męża. Siedział na ławce z jakąś kobietą pod ławką leżał pies. To nie był nasz pies/ Czy to oznacza , że on się z kimś spotyka i ja to we śnie właśnie widziałam? proszę o pomoc w interpretacji tego snu

Ławka może symbolizować gotowość wejścia w nowy związek/romans. Widok psa wróży zakochanie się lub przyjaźń. Może pamiętasz jakiego koloru był ten pies oraz czy był mały/duży, itp? (To może zmienić odbiór snu) Pamiętasz w jakiej scenerii znajdowała się ta ławeczka? (np wewnątrz jakiegoś budynku, w parku)

Edited by Eilidh

witam. Dziś mi się śniło że spotkałam byłego męża. Siedział na ławce z jakąś kobietą pod ławką leżał pies. To nie był nasz pies/ Czy to oznacza , że on się z kimś spotyka i ja to we śnie właśnie widziałam? proszę o pomoc w interpretacji tego snu

A nie wiesz, skąd Twoja podświadomość miałaby wiedzieć, że Twój mąż się z kimś spotyka? Gdybyś była jasnowidzem, to byś raczej nie zamieszczała tego postu tutaj. Dlatego odpowiedź na Twoje pytanie brzmi: nie, sen nie mówi o tym, że Twój mąż się z kimś spotyka. Sny są projekcją naszej rzeczywistości. Są produkowane przez podświadomość, czyli nasze wnętrze. Owszem, istnieje coś takiego jak sny prekognicyjne, ale jest to bardzo rzadkie i szczególne zjawisko. No bo pomyśl: skąd Twoje wnętrze miałoby WIEDZIEĆ, co Twój były mąż robi? I miałaby tę wiedzę wziąć 'znikąd', bo przecież Ty sama nie widziałaś męża z inną kobietą (inaczej byś o to nie pytała).

Sen, który opisałaś nie jest nawet snem symbolicznym. Jest jedynie - jak już wyżej wspomniałam - projekcją Twoich myśli. W kółko zastanawiasz się nad tym, czy Twój były już się z kimś spotyka - to i Twoje podejrzenia, obawy zilustrowały się we śnie.

Pozdrawiam.

• 2 weeks later...

Pies często we śnie obrazuje przyjaciela, więc może nie jest tak źle jak się obawiasz i potencjalna rywalka, której szukasz to tylko przyjaciel. Ktoś z kim łączą go wspólne zainteresowania.