Jump to content

Szczeniak, hotel na tropikalnej wyspie


WerkaDe

Recommended Posts

Witajcie. Śniło mi się najpierw, że miałam nocną zmianę w lokalu(jestem barmanką) i rano kolega z pracy zaproponował, żebyśmy poszli coś zjeść. W realnym życiu nie znam go dobrze. Ani się nie lubimy, ani nie kłócimy, taka neutralna, nieco chłodna relacja. We śnie nie chciałam się za bardzo zgodzić, ale on mnie przekonał takim tonem, jak byśmy byli dobrymi znajomymi od lat. Nie wiem, czy gdzieś poszliśmy, ale nagle znalazłam się w hotelu na tropikalnej wyspie. Pracowałam w kuchni, a byli tam tacy sami pracownicy jak w moim lokalu. Wszyscy kucharze pytali "gdzie jest Grzegorz?"(ten kolega), a ja miałam go szukać. Szukałam go po całej wyspie. W końcu doszłam na plażę, gdzie spotkałam swoich 4 kolegów muzyków siedzących na takiej ławeczce z baldachimem. Chwilę rozmawialiśmy, aż nagle z nieba w piasek spadły z siłą torpedy dwa gołębie. Koledzy kazali mi sprawdzić, czy żyją. Ja patrzę, a tam w piasku zamiast gołębi zagrzebany jest mały piesek(rasa beagle). Wzięłam go na ręce, a on piszczał, był przestraszony. Każdy z czterech kolegów kazał mi zrobić z nim co innego - jeden kazał zakopać go z powrotem, ale reszta kolegów powiedziała "ale Ty jesteś głupi!". To tyle

Link to comment
Share on other sites

Po krótce.

 

Sen mówi, abyś dała szansę tej relacji. Kolega rysuje się jako wartościowa osoba, z której może być przyjaźń.

Myślę, że może nadarzyć się okazja i pomożesz mu. Ratując jego dobre imię, zmienisz poglądy innych oraz zatargi towarzystkie w pracy.

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Z jego propozycji wynika coś egzotycznego. Może to być twoje wyobrażenie, a może połączy Was jakaś osobliwa sytuacja i da Wam okazję do bliższej znajomości chociaż być może zakończy się to jedynie przyjaźnią (piesek). Pojawia się sytuacja by to pogrzebać, zakopać, albo możesz docenić tą odrobinkę uczucia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...