Jump to content

znajomość z S (ZWERYFIKOWANY)

panna.marta

Recommended Posts

jak bedzie przebiegac relacja panem S - nowo poznana osoba (3 mce od dziś):

koło fortuny X, rydwan VII, 2 denarów dołożone królowa kielichów

pierwsze co mi przyszło do głowy to to, że będzie się prężnie rozwijać i będę musiała dokonać wyboru...

to wygląda tak, jakby nie było żadnej relacji

koło fortuny to zdarzenia niezależne od Ciebie

rydwan na relacje nie jest dobry - chyba że pytasz o wyjazd. W tym przypadku może obrazować, że każde z was pójdzie w swoją stronę.

2 monet przy królowej kielichów - nie będziesz wiedziała, na czym stoisz, podejmiesz decyzję, która wyda Ci się najbardziej korzystną.

do końca roku może się to rozejść po kościach.

Koło i Rydwan mi się kojarzą, że raczej nic z tego nie wypali, tym bardziej że kończy Kielichowa, a ta karta często pokazuje rozczarowania. No i możliwe, że staniesz przed jakimś wyborem, o czym mówią 2 Denary.

Pojawi się coś lub ktoś na co nie będziecie mieć wpływu. Jakieś zdarzenie czy fakt, który postawi rozwój znajomości pod dużym znakiem zapytania. Zaczniesz się zastanawiać, czy o taką relację w ogóle Ci chodziło. Pan jakiś nieokreślony do końca. Coś sprawi, że ujawni swoją drugą stronę.

• Maestro
to wygląda tak, jakby nie było żadnej relacji

koło fortuny to zdarzenia niezależne od Ciebie

rydwan na relacje nie jest dobry - chyba że pytasz o wyjazd. W tym przypadku może obrazować, że każde z was pójdzie w swoją stronę.

2 monet przy królowej kielichów - nie będziesz wiedziała, na czym stoisz, podejmiesz decyzję, która wyda Ci się najbardziej korzystną.

do końca roku może się to rozejść po kościach.

Ja sie nie zgodze co do Rydwanu, ze nie jest dobry na relacje. Często pokazuje mi rozwój, nie rozejście.

rydwan jest dobry na relacje, to zależy od kart obok. Tu widzę dużo zmian w kole fortuny, do tego dwójka denarów, nie wiem dlaczego, ale to jakos mi podpowiedziało , że jakiś podtekst finansowy w tle. Królowa kielichów, no poważnym związkiem to nie pachnie, królowa może też mówić, że jesteś gotowa na związek, pragniesz uczuć, ale chyba nie w tym przypadku.

• Maestro
ja mysle, ze to zalezy co stoi kolo rydwanu aczkolwiek slyszalam jak jeden z wrozbitow mowil, ze rydwan czesto pokazuje rozejscie.

dziekuje za wpisy <3

Jak Rydwan stoi na końcu rozkładu to owszem, pokazuje rozejście :)

uważam, że choć się tego nie spodziewasz, sprawy nabiorą tempa, może nawet zaczniecie myśleć poważniej o waszej relacji, pojawią się uczucia.

taka szarpana dla mnie ta relacja, zmienna, raz lepiej raz gorzej.

Dla mnie brak kart stałości, brak też kielichow. W/g mnie nie będziesz pewna na czym tak naprawdę stoisz. Wydaje mi się że emocjonalnie Ty jesteś bardziej zaangażowana w ten układ niż pan.

Życzę Ci żeby poszło w tym Rydwanie pozytywnie do przodu

no właśnie, co jeszcze bardziej podkreśla Ciebie zaangazowaną w relację i oczekującą na super relację.

Do pana tego kielicha nie przyporządkowałabym, niestety.

Ale pamietaj ze to jest moje patrzenie na karty, a nie ja je wyciagałam. Ty z kartami możesz rozmawiać zupełnie inaczej, więc na moją interpretację patrz tylko poznawczo :-) (tu sie uczymy)

Ja tutaj uczucia nie widzę, coś się i może zaczęło ale chyba bardziej w twoim serduszku. W tej królowej widzę Ciebie pragnącą uczucia. Może zadaj inne pytanie, bardziej szczegółowe na pana. Życzę ci szczęścia i znalezienia tej drugiej połóweczki.

pierwsze co mi przyszło do głowy to to, że będzie się prężnie rozwijać i będę musiała dokonać wyboru...

Według mnie nie będzie się rozwijała, raczej bym powiedziała, że tak długo nic się nie będzie działo, że znudzisz się tą znajomością.

W jego życiu niespodziewanie pojawi sie inna kobieta..

dokładnie to samo pomyślałam, jak zobaczyłam te karty...

mam nadzieję, że się nie spełni i wszystko pójdzie po Twojej myśli, tego Ci życzę:-)

Patrząc na te karty mam wrażenie, że - jak ktoś wcześniej napisał - będzie raz tak raz siak. Znajomość chyba nie będzie miała możliwości przeistoczyć się w związek, ponieważ obie strony będą chciały decydować w tej relacji, np kiedy i gdzie się spotykamy, na jak długo, na jakich zasadach. To może być problemem w tej relacji, brak stałości, równowagi możliwości na okrzepnięcie, a w zamian stałe zabieganie o to aby się nie wywróciło, aby utrzymać dobrą atmosferę, płynność spotkań, ciągłość kontaktów - II monet. Zawsze mam problem z kartami tzw dobieranymi, ale też bym powiedziała, że to jakaś inna Pani wkraczająca w tę relację, bądź Ty sama, jako strona bardziej zaangażowana uczuciowo. Marta, a mogę zapytać, czy wyciągając te dodatkową kartę, zadałaś jakieś konkretne pytanie, czy była to po prostu czwarta karta w rozkładzie?

Aha rozumiem, w takim razie ja to widzę w dwóch wariantach albo ktoś inny pojawi się na horyzoncie - inna Kobieta, bądź też Ty zaangażujesz się uczuciowe być może bardziej niż S.

Guest befimaka

Wg mnie Koło pokazało tu zmianę w Twoim życiu, gdy poznałaś pana S. :) Rydwan i 2 monet mówią o tym, że nie będzie to związek stagnacyjny, tylko coś się będzie działo. Królową kielichów przy tym pytaniu odczytałabym w ten sposób, że związek z panem S. wpłynie na podniesienie Twojej samooceny. Poczujesz się bardziej atrakcyjna. :)

• 4 weeks later...

weryfikacja - mysle, ze juz moge zweryfikowac- genialny obraz kart

nasza znajomosc rozwijala sie dosc prezenie, fajnie, ale rownie szybko sie urwala. W zasadzie nie wiem co sie stalo, bo S milczypewnie krolowa kielichow, to nowa kobieta lub kobieta z przeszlosci :( rydwan podbil kolo - jako naglosc nieprzewidzianej sytuacji. Rozpacz!!! :(