Jump to content

pewien aspekt życia do końca ubr. (ZWERYFIKOWANY)

NarratorkaHorrorow

Recommended Posts

Bardzo brakuje mi pewnego istotnego aspektu życia.

Zatem,

Jak będzie wyglądać moje życie erotyczne do końca br. ( na ten czas nie wygląda wcale)

As mieczy

Śmierć

9 pałek

No cóż, nic nie zmieni się lepsze. W śmierci, mogę jedynie usiąść i płakać.

Może w następnym roku mi się poszczęści?

do końca tego roku nabierzesz dystansu do tej części życia.

mnie as mieczy i 9 buław seksu nie pokazały, a śmierć w tym kontekście mówi o naturalnym przejściu z pierwszej do trzeciej karty. Będziesz więc przez jakiś czas o tym myśleć, później, nadal mając w sobie tą energię do rozładowania, przestaniesz skupiać się na tym temacie.

• Administrator

Możesz o tym na razie tylko pomyśleć, tu nie ma uniesień erotycznych, wyraźnie wskazują te karty na przerwę.

Nawet nie zapowiada się na jednorazowy numer, ale gdyby już jednak okazja się trafiła, to przy tych kartach trzeba uważać "z kim i gdzie" - mam na myśli konsekwencje, których skutki mogą znacznie przerosnąć chwilę ulżenia sobie.

Sorry, że tak bezpośrednio to mówię, ale ja tak to widzę, a skoro widzę, to mówię. Gdyby te karty były radosne, to bym się nie wywnętrzyła, ale jak są nieciekawe to gadam - może dzięki temu czegoś nieprzyjemnego unikniesz.

Do końca roku kicha, ale zacznie Ci to w pewnym momencie latać. Możliwe, że zaczniesz zastanawiać się nad jakimś seksem dla sportu, bo np nadarzy si,ę propozycja, ale to Ci tylko uświadomi, że jednak aż tak bardzo Ci się do tego nie spieszy i do końca roku nic się nie wydarzy.

No cóż zmian na lepsze karty nie pokazują. Ale moim zdaniem pokazują, co może być przyczyną sytuacji: np. że możesz podchodzić do tego zbyt mechanicznie - do seksu, do erotyki (proszę nie obraź się, to nie ma na celu aby Cię zranić), ale jeśli tego nie zmienisz, chodzi o głębokie zmiany w podejściu do tematu, to nic się po prostu nie zmieni. IX buław może pokazywać, że dopóki zmiany nie nastąpią będziesz się czuła ciągle "pokonana" przez okoliczności, mężczyzn itd. A może masz ochotę dociągnąć 1-2 bądź 3 karty z pytaniem, co możesz zrobić aby to się zmieniło?

• 3 weeks later...

Dziewczyny, także mi się wydaje że okres będzie postny, wybitnie bez-seksowy ( świetne określenie, aż mi się chce śmiać).

Cytując moją mame " seks Ci nie grozi". No nie grozi.

gdzieś tam tli się wemnie nadzieja, że może jednak sie przytrafi.

• 2 months later...

Wprawdzie do końca roku, pozostały dwa dni, ale w pełni czuje że rozkład mogę zweryfikować.

do końca tego roku nabierzesz dystansu do tej części życia.

mnie as mieczy i 9 buław seksu nie pokazały, a śmierć w tym kontekście mówi o naturalnym przejściu z pierwszej do trzeciej karty. Będziesz więc przez jakiś czas o tym myśleć, później, nadal mając w sobie tą energię do rozładowania, przestaniesz skupiać się na tym temacie.

Dziękuje dziewczyny za poświęcony czas, oraz spostrzeżenia :)

Euterpe idealnie podjęła temat. Słusznie zauważyła że, nic się nie wydarzy, ale z czasem temat przestanie mieć znaczenie. Tak się właśnie stało.

Raz jeszcze dziękuje :)