Skocz do zawartości

2016 zweryfikowany


Gość Bethany

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administrator

Też myślę jak Anhana, że pytanie z intencją lub z nadzieją (choćby podświadomą) ;p

No ale jak już, to dla mnie oznacza to samo, co i dla przedmówczyń. A jeśli uważasz posiadanie dziecka za szczęście, to tym bardziej, bo 9 to także zadowolenie płynące z tego, że ma się to "szczęście", którym może być "dom", czyli rodzina i / lub jej powiększenie. No i Giermek potwierdza, że to może być dziecię w drodze, a 8 monet - to dla mnie nie tyle praca przy dziecku, bo to jest naturalna rzecz, ile coś związanego z Twoją pracą, a konkretnie z zyskiem, korzyścią, którą uzyskasz dzięki swojej pilności, rzetelności czy włożonemu w nią wysiłkowi i będziesz mogła w przyszłości cieszyć się jej owocami. To dobre owoce, w zależności od tego czym się zajmujesz to może być docenienie Ciebie przez: podwyżkę, nagrodę, awans itp. lub jeśli działalność jest własna to jest zdobycie uznania - marki, znak jakości itp. i wiążąca się z tym popularność rynkowa, czyli kupują Twoje produkty lub usługi; czyli w dalszej perspektywie masz mocną pozycję w pracy lub na rynku. Dalsza perspektywa to oczywiście dłuższy czas, przy pytaniu na rok, to nie na teraz, zaraz i już, ale i oczywiście nie dłużej niż obejmuje pytanie.

Innym jeszcze znaczeniem 8 monet jest "dłuższa droga" - do sukcesu, ale w kontekście 9 kielichów i Giermka buław może to być ten "dłuższy czas" - który upływa między poczęciem a rozwiązaniem.

Na upartego to w kontekście zysku można spojrzeć i tak - dzieci bywają inwestycją, długofalową :zeby_na: i jak dorosną, to okaże się czy ta "inwestycja" była korzystna czy nie, czyli inaczej mówiąc (i bez materializmów) czy dziecko przyniesie radość i dumę rodzicom czy wprost przeciwnie. Twoje powinno przynieść :)

Odnośnik do komentarza
Też pomyślałam o dziecku, ale czy ty przypadkiem nie zadawałaś tego pytania też mając to na myśli?

 

Zadawałam pytanie, czy uda mi się zajść jeszcze w 2015. Natomiast tutaj pytałam o główne wydarzenie w 2016 ;).

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ein momment: nawet jak zaciążysz w 2015, nawet w Sylwestra ;p - to i tak głównym wydarzeniem 2016 będzie wiadomość o tym, że poczęłaś no i potem poród :D

A co Ci wyszło przy ww. pytaniu, zajdziesz w 2015 czy nie?

Odnośnik do komentarza

No w sumie i racja, haha :).

 

Jest ten rozkład gdzieś tutaj. Niektóre laski pisały, że za 10 tygodni, ktoś tam że karty na już, inni że za 10 miesięcy, tam Rydwan wyszedł z AW, także możliwe, że gdzieś w podróży.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

No bo z czasem to trudno. Ty wyciągasz karty ale każda z nas mówi co widzi tak jakby były to jej karty.

O ile z oczywistymi znaczeniami układu (takimi jak teraz na 2016r) nie ma większych rozbieżności, no bo w zasadzie wszyscy tu lecą na jedno kopyto, to z czasem już są, bo dla jednych jakaś karta znaczy 10 tygodni, dla drugich 10 miesięcy, ktoś inny sumuje i wychodzi wynik z tego sumowania. Dlatego co do czasu to o ile ja sama nie rozkładam kart to nie startuję. Chyba że ogólnie, na zasadzie: już, szybko, wolno, umiarkowanie, i to w odniesieniu do czasu pytania i do treści pytania, czyli tak jak u Ciebie: na rok; na "już" byłoby u mnie dziś - jutro do dwóch tygodni a góra do miesiąca, szybko do 3 miesięcy itd.

To teraz z innej beki: a co widać w horoskopie, jeśli chodzi o Twoją ciążę? jak bardzo pragniesz dziecka, to może sprawdź Jonasem kiedy byłby najlepszy czas na zaciążenie?

Odnośnik do komentarza

Teraz Jowisz mi idzie przez IV dom, więc sądzę że jest to sprzyjający czas. Tym bardziej,że będzie wkrótce na moim natalnym Księżycu, potem też minie natalną Wenus. Jak tak analizuję solariusze kobiet, które już mają dzieci, to najczęściej mają podkreślone domy : IV i V. Często też VI, to już jak dziecko jest na świecie, bo to dom związany z opieką ( Panna i Ceres).

Natomiast późną jesienią Jowisz będzie już u progu V domu. Próg V domu mam w Pannie, a Ceres natalnie mam w X domu we Wodniku. Piszę w dziale o kartach o astro, no spoko :D.

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Ale w nawiązaniu do tematu o ciąży :) i jest to Twój wątek, więc decydujesz co się tu znajduje i czy to jest już oftop czy jeszcze nie ;)

Karty mówią, że dziecko koło Ciebie się kręci :) z horoskopu wnioskujesz, że jest to wielce prawdopodobne, no to czekamy na wieści, mam nadzieję, że nie zapomnisz o tym wątku jak już coś się zadzieje i wrócisz z weryfką :_ostr:

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Weryfikacja !

 

Sądzę, że głównym wydarzeniem Roku Pańskiego 2016 było wyjście za mąż- Giermek Buław, 9 Kielichów :) 8 Denarów - było i jest dość pracowicie. O dzieciach, bocianach i kapustach póki co - nic mi nie wiadomo :P

Dzięki za Waszą pomoc :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...