Jump to content

Wieża z zegarem, Japończyk ocean, wypadek

WerkaDe
 Share

Recommended Posts

Hej. Najpierw śniło mi się, że widziałam jakby na oceanie trzy wieże - dwie niskie i czarne, trzecia wyższa z zegarem. Wleciałam jakby do środka tej wieży zegarowej, a w środku pracował Japończyk. Chwilę z nim rozmawiałam, a potem do wieży weszła moja mama i zapytała, co to za człowiek. Ja wyjaśniłam, że nawet go lubię. Potem spotkałam mężczyzne, który opowiedział mi jak płynął w oceanie z kolegą i napadły go drapieżne ryby. Widziałam to oczyma jego wyobraźni - płynął i w oddali zobaczył tę rybę. Myślał, że będzie tylko jedna, ale okazało się, że jest ich aż 8. On i kolega próbowali się bronić, ale ryb było za dużo i zaczęły im one zadawać bolesne rany. Mężczyźni uszli z życiem tylko dlatego, że dali radę dopłynąć do brzegu ostatkiem sił, ale byli bardzo mocno ranni. Później znalazłam sie w szkole w charakterze początkującej nauczycielki. Prowadziłam lekcję z małymi dziećmi. Chciałam im coś zadać, ale lekcję obserwowała starsza nauczycielka(była młoda, może tylko kilka lat starsza ode mnie) i ciągle ze mnie szydziła, wyśmiewała moje tematy i moją osobę. W końcu nie wytrzymałam i wyszłam z sali. Długim korytarzem wyszłam ze szkoły i zobaczyłam sznur samochodów ludzi, którzy przyjechali po swoje dzieci. Po mnie też przyjechał samochód, który prowadził mój dawny kolega z dziecinstwa. Gdy wyjezdżaliśmy z parkingu, zobaczyliśmy jak jeden z samochodów zbyt gwałtownie cofnął i przywalił w drugi samochód, w którym siedzieli kobieta i mężczyzna. Mężczyzna nie mógł oddychać, gdyż siedzenie przygniotło go do kierownicy. Nerwowo probował łapać oddech i popatrzeć, czy z jego żoną wszystko w porządku. Ten drugi kierowca jak najszybciej zwolnił uścisk, cofając swój samochód. Zobaczyłam wtedy, że jest bardzo młodym człowiekiem i brawurowym kierowcą. Sznur samochodów poruszał się bardzo powoli. Co taki sen może oznaczać??

Ktoś z twojego środowiska pada ofiarą drapieżnych ryb w oceanie czyli może jakichś biznesowych przekrętów, rywalizacji na gruncie zawodowym, ale udaje mu się z przyjacielem uratować. Ty też musisz stawić czoła ocenianiu, krytyce innych i walczyć o swoje jeśli wiesz, że masz rację. Ktoś podkopuje twoją wartość. Próbuje Cię przekonać, że jesteś niewystarczająco umiejętna na tym stanowisku. Ktoś młody powoduje wypadek z powodu lekceważącego stylu bycia i nie oglądania się na innych.