Jump to content

Jaka będzie reakcja na wiadomość do dawnej znajomej?

Erza

Recommended Posts

Sytuacja wygląda tak, że kiedyś kumplowałam się z taką jedną dziewczyną. Przez głupią towarzyską akcję zerwałam z nią kontakt. Dziś napisałam jej wiadomość i wysłałam zaproszenie do znajomych. Zależy mi znajomości z nią, bo było fajnie. Wychodziłyśmy razem do pubu i ogólnie się lubiłyśmy. Widziałam, że przeczytała wiadomość, ale nie odpisała.

Pytanie jak w temacie: Jaka będzie reakcja na wiadomość do dawnej znajomej?

Paź denarów, 8 mieczy, Sąd

myślę, że powinna się odezwać i odnowimy znajomość

Jak potoczy się nasza znajomość?

8 mieczy, As monet, 2 kielichów

powinno być ok, znowu się zakumplujemy, będziemy razem wychodzić

Edited by Erza

na początku się zachwyci, później wystraszy. Ostatecznie te przyjemniejsze uczucia wezmą górę i może zatwierdzi Twoją propozycję dodania jej do znajomych.

znajomość na początku może toczyć się przez internet i jedna ze stron będzie odczuwać lęk przed kolejnym krokiem, ale któraś z was się przełamie i zaprosi drugą na spotkanie.

Euterpe, dzięki :)

Póki co jest cisza, a wiadomość została przez nią odczytana. W sumie to chciałabym odnowić z nią znajomość, bo póki co to jesteśmy tylko na cześć po tym, co się wtedy wydarzyło.

będzie kontynuacja, na teraz zapewne ona stoi w tej 8 mieczy (powtórzonej zresztą ) potrzebuje przemyśleć , widac że na dziś nie ma do Ciebie zaufania, ale otworzy się widać to w obu rozkladach

Jak dla mnie to zastanawia się co powinna zrobić (w obu układach 8 mieczy), może to trochę potrwać, ale powinna się wreszcie przełamać i odezwać. Może napisz jeszcze raz, wytłumacz swoje postępowanie. Powodzenia :)

Dziewczyny, póki co cisza. Wiadomość została przez nią odczytana. Może potrzebuje czasu, żeby się zastanowić, albo po prostu nie chce nawiązać ponownego kontaktu. Gdyby się coś zmieniło, to oczywiście dam znać. Dzięki! :bukiet:

8 mieczy jest dość powolną kartą w działaniu, podobnie zresztą denary.

Czas zrobi swoje :)

Może musi pomyśleć, albo nie mam ręki do kart. :lol:

btw dziś druga już osoba mi powiedziała, że czas zrobi w sobie - nieco w innym kontekście, ale jednak ;)

Edited by Erza
Guest befimaka

Jaka będzie reakcja na wiadomość do dawnej znajomej?

Paź denarów, 8 mieczy, Sąd

W Paziu denarów widziałabym tę dziewczynę i jej zranione uczucia. Teraz musi to wszystko w sobie ułożyć. W rezultacie powinna jednak się odezwać.

Jak potoczy się nasza znajomość?

8 mieczy, As monet, 2 kielichów

Na początku będzie odczuwalny dystans i nabieranie zaufania. Jednak z czasem znów się zakumplujecie. :)