Skocz do zawartości

ziemia, księżyc


Lilitu

Rekomendowane odpowiedzi

Ziemia, Pełnia Księżyca

 

W nocy z 28 na 29 września śniło mi się, że robiłam porządki w ogrodzie grabiąc ziemię. Natomiast później śniąc zapamiętałam bardzo dokładnie, że znalazłam się w kuchni w nocy i z okna podziwiałam pełnię księżyca tańcząc i ciesząc się że go widzę. Jak zinterpretujecie mój sen?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

porządkujesz swoje życie, rozwijasz się duchowo, ustawiasz priorytety. Księżyc to mistycyzm, nie interesujesz się przypadkiem magią? ale ciemność i księżyc to również nierzeczywisty obraz rzeczywistości, ;) w której pewne rzeczy wyolbrzymiamy a części nie widzimy, może nie chcesz ich widzieć? Może zadowalasz się tylko pozorami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

bardzo spójny sen. Wszystkie symbole nawiązują właściwie do tego samego. Chodzi o macierzyństwo. Albo jesteś w ciąży, albo podświadomość daje Ci bardzo silny sygnał, że jesteś gotowa na dziecko. Pewnie odczuwasz też silny instynkt macierzyński.

 

Wszystko zaczyna się od ogrodu - czyli Twojej duszy. Uporządkowałaś sobie pewne sprawy i doszłaś do wniosków, które przedstawia dalsza część snu. Twoje przemyślenia dotyczą płodności i macierzyństwa - tego symbolem jest ziemia (gleba). Ciekawy tu jest obraz nocy, która świadczy o zaprzeczeniu rzeczywistości. Czyli to wszystko, o czym mówi sen jest dla Ciebie zaskoczeniem i przeczy temu, w co wierzyłaś dotychczas (np. byłaś przekonana, że nie chcesz dzieci, a nagle poczułaś coś zupełnie innego). Kuchnia jest symbolem macierzyństwa - wyglądanie przez okno mówi o postrzeganiu świata. Ty patrzysz na księżyc w pełni - czyli znowu symbol macierzyństwa i płodności, a zarazem kobiecości. Ty czujesz się szalenie kobieca teraz i spełniona. Tryskasz szczęściem, na co wskazuje taniec (przy okazji również symbolizujący seksualność i wewnętrzne instynkty - które znowu można połączyć z macierzyństwem).

 

To wszystko, o czym mowa we śnie dopiero wchodzi do Twojej świadomości. Jest to jakąś wewnętrzną grą zmysłów, dlatego (choć tu mogę się mylić) podejrzewam, że raczej chodzi o Twoje prgnienie dziecka, niż bycie w ciąży. Z drugiej strony może też chodzić o to, że podejrzewasz u siebie ciążę i dopiero uczysz się tym cieszyć.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...