Skocz do zawartości

Nauka kabały


meta_dw

Rekomendowane odpowiedzi

Nauka kabały

Ten film pokazuje o co tak naprawdę chodzi w kabale a w sumie do czego dąży każdy z nas dąży. Jak nie w tym to w następnym wcieleniu bo zmierzamy tylko w jednym kierunku.

Białe światło coś wspaniałego a moment otworzenie się na nie jest tak niesamowitym odczuciem że napisze wam jak to było w moim przypadku.

Uczyłem się wykonywać pewien zabieg na aurze który powtarza się 14 razy w równych odstępach. Poprosiła mnie oto osoba która wykonywała zabiegi bioenergoterapeutyczne a one wymagają wykorzystania dużych energii często się zdarza że i własnej . Ten zabieg miał ją „naładować „ energetycznie. Przy którymś z kolei zabiegów poprzez głębokie skupienie na chęci pomocy drugiej osobie. Moje ciągłe powtarzane prośby do Boga by pomógł tej osobie by mogła pomóc innym spowodowały otworzenie się. Ogrom miłości do bliźniego spowodował że energia zaczęła płynąć, spływała z góry a ja byłem jej przekaźnikiem. Ja wiem że przez chwile nie byłe w pełni świadom to było porażająco piękne. Po tych kilku minutach zorientowałem się że nieświadomie płakałem ale to nie był najbardziej zaskakujące okazało się że osoba której robiłem zabieg również płacze nie widziała tego że ja płacze bo stałem za jej plecami.

Teraz białe światło jest codziennie zemną gdy się modle do Boga dziękując mu za wszystko.

Kabaliści bardzo chcą byśmy zaczęli odczuwać białe światło bo bliskość Boga naprawia.

Napisze jeszcze jeden cytat który mówi byśmy się nie spieszyli bo każdy będzie miał tyle czasy ile mu trzeba:

KABAŁA JEST PRZEDE WSZYSTKIM LEKCJĄ ŻYCIA. NIE MA NA CELU UCZYNIENIA CZŁOWIEKA DOBRYM. MA TYLKO NADZIEJĘ, ŻE KIEDYŚ ZDOŁA STAĆ SIĘ LEPSZYM.

„Tajemnice kabały „ Marc – Alain Ouaknin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

fajny filmik, warto obejrzeć o ile chcemy dotrzec do żródła, ale to droga nie dla każdego, kiedys była obwarowana różnymi zakazami , nakazami ( to osobyn temat), teraz prawie dla wszystkich dostępna. Uważam, że jest to nauka bardzo, bardzo trudna i tak samo jak trudna pasjonującą, dająca taka przyjemnosć, jak żadna inna, zresztą co sie dziwić, kabała znajduje się na najwyższym poziomie rozwoju pragnień;

 

więcej o pragnieniach w wątku: Postrzeganie pragnień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...