Jump to content

wilki, gardło, ból

Guest grimmoire
 Share

Recommended Posts

Guest grimmoire

Dawno nic mi się nie śniło :) aż tu tak z grubsza.. śniło mi się, że stałam w półmroku a kilka wilków gryzło moje gardło, rozszarpywały na strzępy, bolało, ale co dziwne sprawiało mi to ulgę i pewną przyjemność, czułam że to słuszne, nie bałam się. To nie był atak dzikich zwierząt, coś na kształt rytuału. Pamiętam głównie głowy i kły, jakby niecałe wilki. Czy jakaś symbolika odpowiada tak pokręconym snom? Proszę o pomoc :bukiet:

Edited by grimmoire

Witam

nie obwiniasz się przypadkiem o coś? nie karzesz się przypadkiem za coś, w twoim mniemaniu złego? wilki to symbol wszystkiego złego, nocy, z której wyłaniają się potwory i monstra, krwiożercze bestie, gardło jako źródło mowy-powiedziałaś coś? uzasadnionego bólu nie trzeba tłumaczyć...

Może czeka Cię jakiś chrzest bojowy. Przejście przez jakieś trudne starcie z kimś, ale wyjdziesz z tego silniejsza, zatriumfujesz stąd we śnie nie czujesz się ofiara.

• Administrator

Grimmoire przemyśl co Ty tak bardzo blokujesz - czego nie możesz /co obawiasz się wyrazić i dlaczego, ew. z kim / dlaczego nie możesz się porozumieć?

Guest grimmoire
Grimmoire przemyśl co Ty tak bardzo blokujesz - czego nie możesz /co obawiasz się wyrazić i dlaczego, ew. z kim / dlaczego nie możesz się porozumieć?

Droga Ismer, temat niezmiennie ten sam, nawet rozmawiałyśmy kiedyś o tym, jeśli pamiętasz :))

Dziękuję za wszystkie interpretacje :serce:

• Administrator

Rozmowy nasze pamiętam, ale w kontekście Twego snu nie myślałam o tym tylko o blokadzie 5 czakry :)

Musi być bardzo "zanieczyszczona", skoro aż wilki musiały ją rytualnie rozrywać...

• Administrator

Jeśli przejdzie to chwilowo.

To problem złożony i nie dotyczy jednego niewypowiedzianego tematu a całej Ciebie, Twojej spontaniczności / zdolności do komunikowania tego co czujesz, co myślisz, czego chcesz - bardzo ogólnie "zwolnienie obrotów" tej czakry oznacza trudności z prawidłowym komunikowaniem się i z wyrażaniem siebie.

Ale na forum jest chyba coś poświęcone czakrom? (nie wiem, tam nie buszuję, bo nie jestem specjalistą choć coś niecoś wiem) i był bodajże jakiś wątek (?) dział (?) poświęcony badaniu stanu czakr - przeszukaj forum :)