Jump to content

Zaginięcie kota(ZWERYFIKOWANY)

Halsky

Recommended Posts

Witam.

Proszę wszystkich o pomoc bo zaginął mi kot - kocur ok. 2 tygodniu temu.

Gdy zadałem pytanie na jedną kartę czy kot wróci wyszedł "G monet". To pytanie zadawałem jakieś 3 dni temu. Jest to karta ogólnie pozytywnej odpowiedzi, ale postanowiłem dziś rozłożyć obszerniejszy rozkład na zaginięcie.

1 Sygnifikator - G mieczy

2 Czy kotek żyje? - 5 buław

3 Jak była rola osób trzecich w zaginięcie zwierzęcia - 7 buław

4 Miejsce obecnego przebywania zwierzaka- XXI ŚWIAT

5 Czy kotek się odnajdzie? - 9 monet

6 To powinienem zrobić, aby kotek się odnalazł - 8 buław

7 Przybliżony czas odnalezienie kotka: 6 kielichów

Oto moja interpretacja:

1. Ponieważ jest to sygnyfikator to jest to młody kotek (mój 4 - 5 lat), rozwijający swoje zainteresowanie (była przeprowadzka i dopiero od 4 miesięcy wychodził na dwór i był bardzo ciekawy, polował i przesiadywał na dworze i wszystko poznawał pomału). Od innych trzymał się na dystans (tylko ja i żona mogliśmy go pogłaskać)

2. Czy kotek żyje - 5 buław nie jest negatywną karta tylko karta pokonywania problemów, więc wnioskuje, że żyje

3. Rola osób trzecich - 7 buław - raczej nie widze ingerencji osób trzecich, jeżeli już bym miał na siłę tę kartę interpretować to był powiedział, że "jakiś znajomy , raczej nie kolega, przyjaciel, ktoś kogo się zna, taka powierzchowna znajomość, ale to chyba za bardzo interpretuje.

4. Miejsce obecnego przebywania zwierzaka - wygląda, że kotek błądzi po świecie

5. Czy kotek się odnajdzie? - no pozytywna karta, więc wnioskuje, że tak, że się odnajdzie. ALe w opisie karty znalazłem spacer po lesie. Czyli może znajdę go spacerując po lesie.

6. To powinienem zrobić, aby kotek się odnalazł - musimy działać i to szybko, karta ta też oznacza podróż, więc chyba muszę się ruszyć żeby go znaleźć - wyciągnąłem do tego karty dodatkowe 10 kielichów - więc bardzo pozytywnie

7. 6 tygodni

Proszę o wasze interpretacje oraz może jakiś rozkład, który pomoże.

Bardzo Ci współczucie! Ja na pytanie czy Kotek się odnajdzie żywy? wyciągnęłam Siłę w pozycji prostej - TAK :)

Nie bardzo wiem, co radzą karty, choć z tego co widzę to zalecają pośpiech, bo zwierzak jest bardzo zestresowany. Więc ja bym wydrukowała ogłoszenia, z obietnicą nagrody za odnalezienie np 50 zł. Świat może oznaczać, że kot jest gdzieś zamknięty - w ogłoszeniu wspomnij, że właściciele garaży, komórek, piwnic i tak dalej są uprzejmie proszeni o sprawdzenie, czy zwierzak tam nie wszedł i nie został zamknięty. Jak chcesz to podeśle Ci treść takiego ogłoszenia bo kiedyś sama poszukiwałam tak swojego zbiega... A zresztą podaję

"TYTUŁ: Zaginął kot, za pomoc w odnalezieniu 50 zł. nagrody!!!!

Kot reaguje na imię XXX, jest rudym, dorosłym kocurem. Zwierze jest nieufne do obcych, ce****e go OGROMNY apetyt :) Jeśli widzieli Państwo nasza pociechę, bardzo proszę o kontakt na numer: 5xxxxxxxxxx. Podejrzewamy, że mógł zostać gdzieś przez przypadek zamknięty np. w szopce, garażu… Bardzo prosimy, aby Państwo rozejrzeli się po swoich posesjach, to już 10 dzień kiedy kotka nie ma :("

Coś takiego, zdjęcie ciach i rozwieszaj na słupach w okolicy i ciut poza Waszym terenem.

Powodzenia, mam nadzieję, że się znajdzie!

• Like 1
Guest Euterpe

Giermek mieczy to Ty - stresujesz się, szukasz odpowiedzi i kota, dużo myślisz.

Kot żyje - 5 buław jest żywą (-> ruchliwą) kartą :)

7 buław - osoby trzecie miały własne sprawy na głowie.

świat - miejsce zamknięte, może wasza okolica?

9 monet - (+ giermek monet) tak

8 buław - spracuj (albo jedź wolno) i wołaj go, rozwieś ogłoszenia, podzwoń po znajomych, popytaj w schroniskach, wystaw wiadomość w internecie (np. fb), bądź aktywnym poszukiwaczem

6 kielichów - kojarzy mi się z dniem wręczania podarunków (BN/Wigilia), Sylwester, 1/11 listopada, 6. grudnia, w Skorpionie/Rybach/Raku

Działaj! Trzymam kciuki :)

Dziś znalazłem martwego kota. Sąsiad pokazał mi go. Niestety nie żył już od ponad tygodnia czasu i był w rozkładzie znaczącym. Nie mam jednak co do tego pewności, wydaje mi się z żoną, że to on, ale czy mogę się mylić.

Proszę o pomoc w tym temacie.

Edited by Halsky

kurcze, przykra sprawa :( na moje oko, to on wyszedł gdzieś gdzie nie powinien. Świat albo za daleko albo na ruchliwą drogę, gdzieś gdzie jest tłok. Uważam, że wina jest taka, że ktoś tego nie dopatrzył albo użył siły.

• Like 1

Moim zdaniem kotek został skopany/potrącony przez jakiś gości albo jednego gościa. Masz dużo kijów, a więc siły, akcji Strasznie mi przykro :(

Jagusia, swoje karty proszę zachowaj dla siebie albo wróż na czyjąś wyraźną prośbę w odpowiednim dziale (tu,o:

http://www.ezoforum.pl/prosby-o-wrozbe/ ). Nie każdy życzy sobie, by bełtać w jego energii bez pozwolenia, nawet w dobrej wierze, poza tym ten dział nie jest do tego;)

• Like 1
Dziś znalazłem martwego kota. Sąsiad pokazał mi go. Niestety nie żył już od ponad tygodnia czasu i był w rozkładzie znaczącym. Nie mam jednak co do tego pewności, wydaje mi się z żoną, że to on, ale czy mogę się mylić.

Proszę o pomoc w tym temacie.

Hmmm, ale jesteś przekonany, że to Twój zwierz? Jeśli tak to bardzo mi przykro, ale jesli nie, to może warto jeszcze poszukać... Nasz się odnalazł, chyba rzeczywiście ktoś go wtedy zamknął gdzieś, bo był czyściutki jak go znalazłyśmy - niestety został potrącony w drodze powrotnej do domu i nie przeżył :\

Nie rozumiem tylko tego rozkładu, 5 buław to przecież karta ruchu, dlaczego tak wyszło. Wszystko wskazywało, że jest ok z tych kart. Obecnie wyciągam karty i dalej nie wskazują na śmierć. Może karty wskazują to czego chcemy, a nie to co jest. Ciekawe, patrzę na ten mój rozkład i zastanawiam się nad znaczeniem kart.

Może my tylko patrzymy "namacalnie i materialnie" na świat, a karty wskazują również strefę ducha. Jestem ciekaw czy ktoś z Was miał takie rozkłady.

W sumie kota znalazłem poprzez pytanie znajomych, kto był bardzo ruchliwy. Hmmm nie potrafię poprawnie zinterpretować do chwili obecnej tego rozkładu.

Moim zdaniem kotek został skopany/potrącony przez jakiś gości albo jednego gościa. Masz dużo kijów, a więc siły, akcji Strasznie mi przykro :(

Jagusia, swoje karty proszę zachowaj dla siebie albo wróż na czyjąś wyraźną prośbę w odpowiednim dziale (tu,o:

http://www.ezoforum.pl/prosby-o-wrozbe/ ). Nie każdy życzy sobie, by bełtać w jego energii bez pozwolenia, nawet w dobrej wierze, poza tym ten dział nie jest do tego;)

Ok, dopiero przeczytałam te uwagę, obiecuję, że nie będą już ...bełtać...