Jump to content

moja premia (ZWERYFIKOWANY)

panna.marta

Recommended Posts

Pytania do kart o moje wyniki na koniec kwartału. Mam doła, że nie dam rady ;( bo idzie kiepsko a do tej pory byłam jedną z najlepszych.

1. czy uda mi się osiagnąć wynik jaki zamierzyłam?

śmierć XIII, 2 buław, 6 buław

tak

2. Jak wypadnę na tle całego zespołu? tu mi chodziło o to jak ten wynik wypadnie na tle innych

5 pucharów, rycerz mieczy, 8 pucharów dołożyłam kapłankę II

trochę jako osoba panikująca, marudząca, ale mądra.Przez te kielichy, to na tle innych to chyba słabo.

3. Co powinnam zrobić, by uzyskać najlepszy wynik? Rada

wypadła 7 mieczy

as mieczy, kaplan V, 5 kielichow

używać racjonalnych argumentów, korzystać z wiedzy, doświadczenia, no i te 5 kieli gorzej być nie może- trzeba to przetrwać z godnością

Będę wdzięczna za pomoc!

1. Wydaje mi się, ze uzyskasz dobry wynik, ale nie bedzie to żadne 100% planu. Poza tym, ta śmierć mówi, że coś musisz zmienić w swoich działaniach, aby odnieść sukces. Możliwe też, że złapiesz 2 klientów, którzy podniosą wyniki.

2. Twoje emocje wyszły w kartach- jesteś rozczarowana sobą, martwisz się, że przełożony też bedzie niezadowolony z Twojej pracy. Generalnie będziesz starała się ukryć przed innymi ze swoimi emocjami.

3. 7 mieczy to nauka. As daje ci szansę na poprawę, jeżeli się doksztalcisz (kapłan). Może jest Ci potrzebny jakiś kurs sprzedażowy, żeby poznać inne techniki...

Powodzenia!

1. czy uda mi się osiągnąć wynik jaki zamierzyłam?

tak, powinno się udać na styk

2. Jak wypadnę na tle całego zespołu? tu mi chodziło o to jak ten wynik wypadnie na tle innych

Jako jedyna strofująca się i też ciągnąca taką atmosferę za sobą... Chyba nie dasz sobie żyć, bo znajdą się lepsi, co dotkliwie wejdzie Ci na ambicje, mimo, że ogółem wszyscy będą to mieli gdzieś, to w Twojej głowie i odczuciu urośnie to do rangi problemu.

wypadła 7 mieczy - bo pytanie jest źle zadane najwyraźniej - zapewne nie w tym tkwi szkopuł, a w Twojej samoocenie tego co robisz.

as mieczy, kaplan V, 5 kielichow - stawiaj sobie szczerze realne cele, bo inaczej wiecznie będziesz sobą rozczarowana

Guest Bethany

1. Uda się, jak najbardziej :). Wieńczy 6 buław, czyli będzie po Twojej myśli, sukces ;).

2. No widać, że to przeżywasz. Rycerz Mieczy mi się kojarzy z inteligencją i pomysłowością, może właśnie tak zostaniesz odebrana :).

3. Uczyć się, korzystać jakby z wiedzy i doświadczenia Kapłana, czyli kogoś jakby uhmm mądrzejszego.

1. czy uda mi się osiagnąć wynik jaki zamierzyłam?

Uda Ci się, jeśli zmienisz założenia, wydaje mi się, że w takim kształcie jak masz je teraz są mało realne - XIII na początku

Chyba nie najlepiej, ale Cie to zmotywuje - tyle tylko, że wyniki tego będą widoczne w następnym kwartale - II Kapłanka mówi o potrzebie aby jakiś czas upłynął

wypadła 7 mieczy

as mieczy, kaplan V, 5 kielichow

O kurcze, być cwana jak lis! VII mieczy może też sugerować "oswojenie" tematu - podjąć szkolenie i nie załamywać rąk, pogodzić się z faktem, że takie sytuacje sie po prostu zdarzają :)

• 4 weeks later...

1. Takiego jaki sobie obrałam nie uzyskałam, nie dużo zabrakło,ale jednak

2.Dobrze, jeden z najlepszych

3. w zasadzie to chyba już nic się nie dało zrobić, ale panika była złym doradcą a zatem trzeba było wrzucić na luz, wyciszyć się i korzystać z dotychczasowych metod i doświadczenia