Skocz do zawartości

Rtg na pana x (ZWERYFIKOWANY)


Gość grimmoire

Rekomendowane odpowiedzi

1 Jego intencje wobec mnie - Królowa kielichów - wrażliwa, ciepła kobieta, czasem w kielichowej wychodzę

 

2 Jego oczekiwania wobec mnie - 9 kielichów - żeby utrzymać relację, taką jaka jest

 

3 Jak mnie postrzega - 9 denarów - niezależna, spełniona i ok

 

4 Co mi może dać - 4 buław - miło spędzony czas, romansidło?

 

5 Ogólne jego nastawienie do mnie - 2 kielichów - lubi ze mną wychylać kielich ;) też się cieszy, że jest jak jest

 

6 Co ukrywa - Rycerz kielichów - że też mu nie do końca przeszło

 

7 Czego ja oczekuję - 6 kielichów - powrotu dawnego zamieszania z obiektem westchnień

 

8 Co mogę dać z siebie - 7 denarów - nic, siedzieć bezczynnie i czekać na rozwój sytuacji, wspierać zawodowo

 

9 Obraz relacji w chwili obecnej - 10 buław - obecna sytuacja z pytaniem "co dalej" ciąży po obu stronach

 

10 Jego działania w moją stronę w ciągu kolejnych 3 miesięcy - Paź mieczy, Diabeł, 4 mieczy - przekomarzanie się na tle naszego uwiązania, 4 mieczy może też wskazywać pracę lub też nie zrobi nic konkretnego

 

11 W jakim kierunku zmierza relacja - Paź buław, 8 denarów, 10 denarów - jeszcze trochę pracy nad relacją nas czeka, ale skończy się dobrze, dogadamy się, raczej przyjacielsko niż romansowo

 

Proszę o pomoc :bukiet: odwdzięczę się kartami lub interpretacją :kawa:

Edytowane przez grimmoire
Odnośnik do komentarza

1 Jego intencje wobec mnie - Królowa kielichów - Chce cię otoczyć opieką, wpływać na Twoje emocje.

 

2 Jego oczekiwania wobec mnie - 9 kielichów - żebyś uprzyjemniała mu czas

 

3 Jak mnie postrzega - 9 denarów - zdystansowana, opanowana

 

4 Co mi może dać - 4 buław -romans, miło spędzony czas, stały związek

 

5 Ogólne jego nastawienie do mnie - 2 kielichów - chce się z toba widywać i utrzymywać relację

 

6 Co ukrywa - Rycerz kielichów - że jest toba zauroczony

 

7 Czego ja oczekuję - 6 kielichów - powrotu do relacji takiej jaka była

 

8 Co mogę dać z siebie - 7 denarów - na teraz nic konkretnego, raczej utrzymywać obecny stan rzeczy

 

9 Obraz relacji w chwili obecnej - 10 buław - zmęczenie sytuacją

 

10 Jego działania w moją stronę w ciągu kolejnych 3 miesięcy - Paź mieczy, Diabeł, 4 mieczy - przekomarzanie sie, rozmowy z podtekstem erotycznym ale takie z umiarem

 

11 W jakim kierunku zmierza relacja - Paź buław, 8 denarów, 10 denarów - Ja bym powiedziała, że sytuacja tak sie będzie przeciągała, że zajmniecie się w końcu swoimi rodzinami.

Odnośnik do komentarza

intencji złych nie ma, jest do Ciebie pozytywnie nastawiony i myślę, że jakbyś chciała, to on może Ci w czymś pomóc, ale wiele też dać nie może. 4 buław u mnie to trzymanie swoich emocji wewnątrz. Dodatkowo czwórki są zamknięte na resztę świata. A ma co trzymać -> Rycerz pucharów.

 

10 Jego działania w moją stronę w ciągu kolejnych 3 miesięcy - Paź mieczy, Diabeł, 4 mieczy

na razie będą zwykłe rozmowy, może kusząca propozycja, ale później nastąpi ochłodzenie/uśpienie relacji.

 

11 W jakim kierunku zmierza relacja - Paź buław, 8 denarów, 10 denarów

pazik to kontakty, a nawet podryw. Ale swoją energetykę skupicie na pracy. Nic z tego więcej nie będzie. Pozostanie zwykła, koleżeńska znajomość.

Odnośnik do komentarza

1 Jego intencje wobec mnie - Królowa kielichów - Intencje ma dobre, chciałby pogłębienia relacji.

 

2 Jego oczekiwania wobec mnie - 9 kielichów - Że wprowadzisz harmonię, dobre samopoczucie w jego/Wasze życie.

 

3 Jak mnie postrzega - 9 denarów - jako osobę niezależną finansowo, na której można polegać

 

4 Co mi może dać - 4 buław - coś nowego, romans, nieformalny związek

 

5 Ogólne jego nastawienie do mnie - 2 kielichów - dobre, sporo romantyzmu, wspólny język

 

6 Co ukrywa - Rycerz kielichów - wrażliwość

 

7 Czego ja oczekuję - 6 kielichów - chwil z przeszłości

 

8 Co mogę dać z siebie - 7 denarów - plany, powolne dopinanie celu oraz czas

 

9 Obraz relacji w chwili obecnej - 10 buław - Być może oznaczać bycie w układzie, który poniekąd ciąży lub coś przestało odpowiadać albo jedna ze stron angażuje się dużo bardziej niż druga.

 

 

10 Jego działania w moją stronę w ciągu kolejnych 3 miesięcy - Paź mieczy, Diabeł, 4 mieczy - seks, ale też jego oziębłość. Raz będzie tak, raz inaczej. Niby fajnie, a za chwilę izolacja/wycofanie.

 

11 W jakim kierunku zmierza relacja - Paź buław, 8 denarów, 10 denarów - No tutaj głownie sprawy zawodowe, dążenie do wspólnego 'wzbogacenia', osiągnięcia planów.

Odnośnik do komentarza

1 Jego intencje wobec mnie - Królowa kielichów -uszczesliwic cie tak, bys czula sie spelniona w tym zwiazku

 

2 Jego oczekiwania wobec mnie - 9 kielichów - że wlozysz w to wiecej radosci a mniej formalnosci

 

3 Jak mnie postrzega - 9 denarów - troche formalistka, powazna

 

4 Co mi może dać - 4 buław - spokoj, milo spedzony czas

 

5 Ogólne jego nastawienie do mnie - 2 kielichów - love :)

 

6 Co ukrywa - Rycerz kielichów - gdzies ukryte uczucia, ktorych boi sie wyjawic

 

7 Czego ja oczekuję - 6 kielichów - ustabilizowania tej sytuacji

 

8 Co mogę dać z siebie - 7 denarów - daj sobie czas, nic na sile

 

9 Obraz relacji w chwili obecnej - 10 buław - cos wam ciazy, albo poprostu sami sobie pewne sprawy utrudniacie

 

10 Jego działania w moją stronę w ciągu kolejnych 3 miesięcy - Paź mieczy, Diabeł, 4 mieczy - bedzie cie probowal troche od ciebie uzaleznic, rozkrecic moze tez ii fizycznie :D

 

11 W jakim kierunku zmierza relacja - Paź buław, 8 denarów, 10 denarów - ulozy sie, trzeba tylko troche czasu i cierpliwosci

Odnośnik do komentarza

1 Jego intencje wobec mnie - Królowa kielichów - nie chce ciebie skrzywdzic

 

2 Jego oczekiwania wobec mnie - 9 kielichów - moze sie troszke wzbraniac i przekladac swoej dobro ponad twoje

 

3 Jak mnie postrzega - 9 denarów - pokazujaca sie jako szczesliwa majaca wszystko osobe ale dczuwajaca pustke...

 

4 Co mi może dać - 4 buław - miło spędzony czas, romansidło

 

5 Ogólne jego nastawienie do mnie - 2 kielichów - pozytywne,czuje wiez z toba

 

6 Co ukrywa - Rycerz kielichów - uczucie

 

7 Czego ja oczekuję - 6 kielichów - powrotu dawnego zamieszania z obiektem westchnień

 

8 Co mogę dać z siebie - 7 denarów - mozesz przeczekac malosprzyjajacy czas

 

9 Obraz relacji w chwili obecnej - 10 buław - potwierdza karta wyzej, nie jest dobry czas

 

10 Jego działania w moją stronę w ciągu kolejnych 3 miesięcy - Paź mieczy, Diabeł, 4 mieczy - lekki kontakt pozniej jakis dystans

 

11 W jakim kierunku zmierza relacja - Paź buław, 8 denarów, 10 denarów - romansowo i pozniej ucieczka w prace gdy zacznie sie cos dziac....

Odnośnik do komentarza
  • Maestro

1 Jego intencje wobec mnie - Królowa kielichów potrzebuje Twojego wsparcia i czułości

2 Jego oczekiwania wobec mnie - 9 kielichów oczekuje fajnej, radosnej relacji

3 Jak mnie postrzega - 9 denarów atrakcyjna, niezależna

4 Co mi może dać - 4 buław możliwe, ze romans lub nawet..związek.. (ta karta mi związki pokazuje często)

5 Ogólne jego nastawienie do mnie - 2 kielichów chyba jest zakochany w Tobie

6 Co ukrywa - Rycerz kielichów że sie w Tobie podko****e

7 Czego ja oczekuję - 6 kielichów zakochania, motyli w brzuchu, takiej szczenięcej miłości..

8 Co mogę dać z siebie - 7 denarów możesz nauczyć go cierpliwości

9 Obraz relacji w chwili obecnej - 10 buław on ma świadomość, ze droga do Ciebie byłaby bardzo długa i trudna

10 Jego działania w moją stronę w ciągu kolejnych 3 miesięcy - Paź mieczy, Diabeł, 4 mieczy może byc złośliwy, chwilami bardzo, może tez dawac Ci do zrozumienia coraz więcej, w 4 mieczy się uspokoi

11 W jakim kierunku zmierza relacja - Paź buław, 8 denarów, 10 denarów to nawet wygląda związkowo...

Odnośnik do komentarza
  • Administrator

Karty interpretuję w położeniu prostym, tak jak je przedstawiłaś. I jak zwykle - karty czytam tak, jakbym ja je wyciągnęła.

 

1 Jego intencje wobec mnie

Dla mnie takie pytanie oznacza zawsze: "dlaczego ktoś wszedł w relację, czego chce, jaki jest jego zamiar, zamysł, obojętnie ile by ona nie trwała, jeśli dłużej: to czego chce, jego zamysły w chwili obecnej i w tym kontekście odpowiadam.

Królowa kielichów

A więc zamiary widzę jako głębsze niż były na początku, to kontynuowanie / pogłębianie relacji, wzmożenie uczucia, miłość, tu mam na myśli to, że o ile poprzednio człowiek się zadurzył czy tylko romansował, to teraz może pojawić się poważniejsze uczucie. Ale to jest tylko sygnał, że coś w nim się nasiliło, przed ołtarz to jeszcze nie prowadzi. W Twojej sytuacji tym bardziej, bo jesteś zajęta.

Może też sądzić że będziesz mu jakąś podporą czy też pomocą, opieką, filarem. Na chwilę obecną to pewno nie chce Cię zranić ani skrzywdzić, jego intencje są dobre.

 

2 Jego oczekiwania wobec mnie

9 kielichów

Oczekuje jakiegoś ustabilizowania się waszej relacji, ale biorąc pod uwagę Twoją sytuację może on oczekiwać, że przestaniesz ulegać dotychczasowym wpływom i dokonasz jednak jakiejś zmiany, w waszej relacji lub dalej idącej - w swoim życiu. Czyli inaczej mówiąc może w głębi duszy pragnie, abyś zerwała relacje z obecnym partnerem, żeby "uformalnić" związek z nim właśnie, lub żebyś to Ty zrobiła ten pierwszy krok ku niemu, dała wyraźny sygnał, że nie jest Ci obojętny. A jeśli to jest niemożliwe, że będziesz mniej oficjalna niż to było, a więcej hmmm... spontaniczna, radosna, wyluzowana, że będziesz go "zawsze kochała", łóżko też niewykluczone ;p

 

3 Jak mnie postrzega

9 denarów

Pozytywnie, uważa, że można na Tobie polegać tak w sprawach zawodowych jak i innych. W związku z waszą relacją osobistą i zawodową - jako osobę uczciwą, która będzie mu pomocna w sprawach zawodowych, ogólnie - zdecydowaną, w sensie: co zacznie to skończy, a gdybyście weszli w formalny związek że jesteś osobą na której można polegać, która go nie puści w trąbę z byle powodu.

 

4 Co mi może dać

4 buław

Zadowolenie; to jest karta zadowolenia z efektów pracy lub z jakiegoś działania, ale przy pytaniu o relacje, no to właśnie zadowolenie, sęk w tym, że z czego? może z waszej współpracy zawodowej, połączonej z romansem, lecz gdybyście kontynuowali relację osobistą, to kto wie, może z ułożenia sobie życia osobistego?

Ale na teraz to obstawiałabym, że chodzi o pracę, która przyniesie jakieś konkretny wynik, tym bardziej, że mówisz iż szykują się wspólne sprawy zawodowe a 4 buław oznacza właśnie pomyślność w pracy i współpracy zawodowej, zazwyczaj osiągniętą przez harówkę ;)

 

5 Ogólne jego nastawienie do mnie

2 kielichów

Ogólnie to na bank: chociaż sympatia i / lub przyjacielskość, chciałby Cię częściej widywać i przebywać w Twoim towarzystwie.

 

6 Co ukrywa

Rycerz kielichów

Że mu bardzo zależy na waszej relacji ale także na kontakcie intymnym, lecz nie chce pokazać jak bardzo. Dużą wrażliwość, a właściwie silne przeżywanie uczuć (i w ogóle wszystkiego) ale nie okazuje tego po sobie. Rycerz ten sygnalizuje, że on uparcie ale skrycie dąży do celu.

 

7 Czego ja oczekuję

6 kielichów

Hmmm, karta wspomnień, tęsknoty za przeszłością, czasami dzieciństwa, ale też karta zakładania rodziny.

Przy takim pytaniu, to kojarzy mi się, że Ty oczekujesz od niego miłości, czułości, opieki, wsparcia, wyrozumiałości, tego, że nie zawiedzie Twego zaufania, czyli tych czynników, które dają poczucie bezpieczeństwa emocjonalnego (uczuciowego), tak jak to ma miejsce za czasów dzieciństwa, kiedy dziecko kochane jest miłością bezwarunkową (a przynajmniej powinno być) no i tego, że z jego strony będzie mniej westchnień i podchodów a więcej zdecydowania, które może być katalizatorem przemian w Twoim aktualnym związku; bo sama 6 jest takim katalizatorem przemian, szczególnie w sprawach rodzinnych.

To mówię w kontekście Twoich oczekiwań względem niego - być może tych głęboko ukrytych marzeń.

Bo to co wywnioskowałaś sama, to nie są Twoje oczekiwania wobec niego, tylko to, czego spodziewasz się po nim w realu, znając go i jego dotychczasowe zachowanie w waszej sprawie. I w tym kontekście tak to właśnie wygląda: powrót dawnego zamieszania z obiektem westchnień...

 

8 Co mogę dać z siebie

7 denarów

Nie nic jak mówisz, lecz mniej niż on oczekuje, nie jest z tego zadowolony ;p

Tak naprawdę to odwlekasz te wasze uczuciowe sprawy, nie umiesz się określić, co chcesz zrobić, jedną nogą trwasz w oficjalnym związku, boisz się jego utraty a drugą chciałabyś postawić w drugim - jednak kończy się na chciejstwach, nie realizujesz ich, nie jesteś stanowcza i nie jesteś pewna, czy ten radykalny krok byłby dobrym posunięciem, dobrą inwestycją w swoją przyszłość w parze z panem X. Trwa stan zawieszenia, on dalej czeka a Ty szukasz wyjścia z sytuacji. No, trudno będzie bez konkretu. Na razie to najwięcej możesz dać jeśli chodzi o wasze sprawy zawodowe a nie miłosne.

 

9 Obraz relacji w chwili obecnej

10 buław

Skomplikowana, jesteście jakby umęczeni tą sytuacją. To relacja, nad którą trzeba długo pracować aby się coś z niej wyjajiło.

Ale 10 to jest także okazja do ożywienia / odnowienia / rozpoczęcia czegoś jeszcze raz, nowa możliwość, sięgnięcie po coś więcej i zarazem szansa na realizację. Ale - nic za darmo, albo będzie pełne zaangażowanie albo trzeba będzie pogodzić się z "porażką", z istnieją sytuacją, czyli z taką, jaka jest obecnie: ani to związek ani romans, takie nie wiadomo co, ciągle jest to pytanie "co dalej", i tylko pytanie. Tu się całkowicie zgadzam z Inez, że on ma świadomość, iż droga do Ciebie jest bardzo długa i trudna.

10 Jego działania w moją stronę w ciągu kolejnych 3 miesięcy

Paź mieczy, Diabeł, 4 mieczy

Nabiera więcej pewności czy może nadziei na kontakt fizyczny, więcej rozmawiacie, on daje sygnały, że chciałby zażyć rozkoszy łoża, krąży wokół tego tematu i w ogóle wokół Ciebie, ale to może być raczej płytkie, bardziej seksowne, pożądliwe niż bardziej uczuciowe, co sygnalizuje Diabeł. Może to po prostu być "zła przygoda seksualna", niekoniecznie od razu sex przemoc, ale na przykład więcej tego gadania czy nadawania sygnałów o seksie (ale w taktowny sposób, taki z podtekstami) mniej zaś samego seksu lub rozczarowanie nim - też w kontekście wydolności w ogóle jak i techniki, no, mniej rozkoszy niż się spodziewałaś, tu zafascynowanie a tu jakiś zonk w łóżku ;p

Czasami taki układ może oznaczać skorzystanie z okazji, np. Ty się ubzdryngolisz i stracisz kontrolę nad sobą a on tą sytuację wykorzysta. Albo może faktycznie stać się złośliwy, nieprzyjemny, jak zobaczy że jego nadzieje spełzły na niczym (tu myślę o takiej sytuacji, gdy mimo zachęty z jego strony Ty nie dasz się zaciągnąć do łóżka). Na koniec, po przeanalizowaniu sytuacji relacja przejdzie znów w stan uśpienia czy też zamrożenia - gdy nie będzie on widział jej przyszłości, ale gdyby miał jeszcze jakąś nadzieję (wszak to mają być jego działania, a te zależą także od tego co Ty zrobisz) to będzie sobie coś poważnie planował. Przy korelacji z poprzednimi i następnymi kartami sądzę, że wasza relacja miłosna zostanie oddalona.

 

11 W jakim kierunku zmierza relacja

Giermek buław, 8 denarów, 10 denarów

No, jeszcze trochę entuzjazmu wam zostało, ale energię skierujecie na sprawy służbowe, tu się powinniście dobrze dogadywać, Giermek wskazuje na przyjaźń / znajomość, przy monetach - zawodową, angażowanie się ale w środowisku zawodowym - więc uważam, że relacja ta zmierza ku temu, że zostanie on kolegą lub przyjacielem z kręgu pracy.

Odnośnik do komentarza

1 Jego intencje wobec mnie - Królowa kielichów - intencje ma zdecydowanie uczuciowe i delikatne

 

2 Jego oczekiwania wobec mnie - 9 kielichów - oczekuje że pojawią się uczuciowe możliwości na stworzenie czegoś stabilnego

 

3 Jak mnie postrzega - 9 denarów - niezależna singielka, która być może nikogo wcale nie potrzebuje

 

4 Co mi może dać - 4 buław - romans który może być solidną podstawą, chce z Tobą zbudować coś stałego

 

5 Ogólne jego nastawienie do mnie - 2 kielichów - nastawiony jest pojednawczo, na porozumienie, dialog, uczucia, współpracę

 

6 Co ukrywa - Rycerz kielichów - ukrywa swoje uczucia do Ciebie żebyś nie potraktowała go lekko

 

7 Czego ja oczekuję - 6 kielichów - bezpieczeństwa do wyrażania emocji, akceptacji

 

8 Co mogę dać z siebie - 7 denarów - czas na pracę nad waszą relacją

 

9 Obraz relacji w chwili obecnej - 10 buław - biorąc pod uwagę poprzednie karty, ciążą niewyrażone emocje

 

10 Jego działania w moją stronę w ciągu kolejnych 3 miesięcy - Paź mieczy, Diabeł, 4 mieczy - będzie prowokował z dystansu, oboje uwikłani we wspólną grę

 

11 W jakim kierunku zmierza relacja - Paź buław, 8 denarów, 10 denarów - według mnie zmierza od pozornie niepoważnych kroków w kierunku czegoś poważnego, ale to potrwa, taki proces który wzbogaca oboje, niezależnie czy wyjdzie z tego związek.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość grimmoire

można zweryfikować ostatnie dwa punkty :

 

10 Jego działania w moją stronę w ciągu kolejnych 3 miesięcy - Paź mieczy, Diabeł, 4 mieczy

nastały spotkania, propozycje i najbliższy kontakt w całej relacji, po czym nastąpiła cisza z jego strony, co doprowadziło mnie do stanu w którym postanowiłam się odsunąć

 

11 W jakim kierunku zmierza relacja - Paź buław, 8 denarów, 10 denarów

nic ponad to, co było w tej relacji nie będzie, kiedy po wspomnianej ciszy zaczął się znów odzywać ograniczyłam kontakt do minimum, unikam spotkań, wydawał się tym zdziwiony, ale przestał się odzywać także

 

niemal wszystkie interpretacje się sprawdziły, dziękuję za pomoc :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...