Skocz do zawartości

Prośba o pomoc w interpretacji - CZY BĘDZIEMY RAZEM?


Navya

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję pomocy w interpretacji rozkładu partnerskiego. Przez jakiś czas spotykałam się z facetem, jednak kontakt się urwał. On zaczął odpisywać półsłówkami, nie dążył do kontaktu, więc i ja prestałam się odzywać. Chciałabym zatem wiedzieć, czy jest sens robić sobie nadzieję, czy dzwonić, pisać, czy odpuscić :) Moje pytanie do kart: CZY BĘDZIEMY RAZEM, CZY STWORZYMY ZWIĄZEK UCZUCIOWY?

 

1. Co on wnosi w tą relację? CESARZ

 

2. Czego ja oczekuje od niego? 6 KIELICHÓW

 

3. Czy on jest mną zainteresowany? 7 KIELICHÓW

 

4. Jaka jest jego obecna sytuacja uczuciowa, partnerska? KRÓL BUŁAW

 

5. Powinnam wykonać pierwszy ruch w jego stronę? WALET KIELICHÓW, 4 MONET

 

6. Co z tej relacji wyniknie, czy stworzymy razem związek uczuciowy? 7 MONET

 

7. Jeśli tak, czy związek będzie trwały, czy zaledwie romans? KRÓLOWA MONET, KRÓLOWA KIELICHÓW

 

 

Na moje oko, z jego strony jest to relacja powierzchowna, oparta na silnych, wzniosłych emocjach, ale niekoniecznie trwałych. W przeciwieństwie do moich uczuć. Jest szansa, na coś trwałego? Będę bardzo wdzięczna za wszelkie sugestie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Post z bardzo dawna, ale jak potoczyła się sytuacja? Ja bym powiedziała,że on wtedy był singlem, nie chciał stworzyc związku raczej był niezddecydowany. Więc związek uczuciowy wykluczam, aczkolwiek romans móglby byc jak najbardziej, ale chyba nie byla bys jedyną kobieta (ze wzgledu na 2 królowe sądze,że mogłyście byc dwie - co by tlumaczylo,że on nie mogl sie zdecydowac (7pucharów) lub nie był singlem - był w związku i nie wiedział co robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jaglanka

A mi się wydaje, że ten pan jest zajęty i w szczęśliwym związku (często o tym mówi król buław), choć bardzo działający na pytającą. Co powinna zrobić - być miła ale jednak nie narzucająca się, trzymająca dystans. Zwłaszcza, że wynik nie jest zbyt obiecujący - królowa kielichów to nie jest kobieta spełniona w miłości a stojąca przed nią królowa denarów mówi raczej o zastoju w tej relacji i raczej o relacji koleżeńskiej. 7 monet na pyt. czy stworzy z nim związek też mówi albo o przeciągającej się sytuacji i sama w sobie nie jest miłosną kartą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...