Jump to content

Szybka weryfikacja


Guest anhana

Recommended Posts

Guest anhana

W poniedziałek 2 osoby oglądają lokum, które mi się spodobało. Jeżeli się nie zdecydują to wtedy ja mam szansę na przygarnięcie pokoju. Zadałam pytanko:

 

Czy uda mi się wynająć pokój u osoby X? Król kier 10 karo Walet pik

 

Wydaję mi się, że może być ciężko. Nie ja wynajmę ten pokój a jakiś inny student (walet pik)

 

Weryfikacja w poniedziałek, będę wdzięczna za pomoc w postaci interpretacji albo swoich kart bo dla mnie to trochę gorący temat. :)

Link to comment
Share on other sites

 • Administrator

Cholercia, gdyby nie ten Walet!

Na trzy kary to odpowiedź jest na tak (bo dwie czerwone), na nie (moja metoda z poszerzoną interpretacją), bo jednak czarna kończy i jest to niestety Walet, który u mnie przy odpowiedzi tak/nie oznacza zawsze "złe rokowania" nt. danej sprawy.

Natomiast przy zwykłej interpretacji Król kier z 10 karo mogą podpowiadać, że gdybyś zaofiarowała korzystniejszą cenę jeszcze przed obejrzeniem lokum przez te dwie osoby, to mogłabyś je przebić ;) Król kier skłoniłby się ku Tobie, to taki mały podstępik... jest taka możliwość ili niet?

Ale biorąc pod uwagę Waleta, w efekcie końcowym jednak mogłabyś być niezadowolona z tego pokoiku, nie będzie to tym czego pragniesz.

 

Czasami taki układ jest "niepewny", w tym sensie, że istnieje inne rozwiązanie i karty nie są pewne - zakończenie (rozwiązanie sprawy) jest inne niż Ty oczekujesz, ale nie dlatego, że samo w sobie jest kiepskie, tylko że istnieje (już w tym czasie, kiedy pytasz) inna możliwość, której teraz (jeszcze) nie widzisz.

 

Anhana, ja Cię proszę, jak zadajesz pytania na 3 karty to mów, którą wersję wybierasz ;p

Link to comment
Share on other sites

Guest anhana

Interpretacja trzech kart i przewaga czerwieni mówi tak, chyba, że układ kończy jakiś pik nielubiany :P Mogłam dołożyć do tego waleta to by się wyjaśniło.

Link to comment
Share on other sites

 • Administrator

Nie mów w czasie przeszłym, jeszcze możesz mu dołożyć ;p tylko teraz z prośbą o wyjaśnienie, co / kogo miał oznaczać.

Skłaniam się ku Twojej opcji, że studenta (bo to Twoje karty) ale kto Ci powiedział, że to ma być facet a nie kobitka, na przykład Ty - studentka ;)

Link to comment
Share on other sites

 • Administrator

Ale w Damie kier nie byłabyś studentką ;p

Anhana, a czy już odpuściłaś sobie fuksa na akademik i nie będziesz stała w kolejce? Bo wynajęcie pokoiku to rozumiem, że od osoby prywatnej?

Link to comment
Share on other sites

 • Administrator

Anhana... wyjątkowo korzystna? pod jakim względem, mów szybko! Cenowo, odległościowo czy inaczej? Wyjątkowe okazje, przy Walecie pik to tajemnicza sprawa!

Link to comment
Share on other sites

 • Administrator

No to gdzie może być haczyk? ten Walet, on mnie niepokoi. Przecież nie bez przyczyny kończy taki ładny układ, jeśli nie ma haczyka albo innego rozwiązania niż to, którego oczekujemy, to po prostu mówi "nie". Jestem bardzo ciekawa jak to się zakończy.

Link to comment
Share on other sites

Guest anhana

Ismer, dołożyłam trzy karty na waleta pik z pytaniem co miał oznaczać: Król kier Król trefl As trefl (i tu znowu dołożyłam bo do asów dokładam) dama kier 9 kier- no i nic z tego nie rozumiem, może to pokazuje, że powinnam zawalczyć i faktycznie podbić cenę w sensie zadzialać albo czeka mnie po prostu inna korzystna niespodzianka i dlatego ten pokój nie będzie mój, ale korzystnie na tym wyjdę (dama kier 9 kier)

Edited by anhana
Link to comment
Share on other sites

 • Administrator

Sądzę, że jednak osobę, która stanie Ci na drodze. Dla mnie As trefl jest nieprzyjemny, więc zakończyłby definitywnie sprawę. Bo ja za cholerę nie zaczynam niczego jak wyjdzie ten As. A jak sprawa nie dotyczy zaczynania, przedsięwzięcia tylko sytuacji, to jest znakiem, że mogę zapomnieć o pozytywnym jej rozwiązaniu lub jeśli istnieje marna szansa na moje zwycięstwo, to będzie ono odniesione z dużymi stratami, zapłacę dużą cenę za to zwycięstwo.

A u Ciebie co on oznacza? Jeśli niespodziankę, tak jak to poszło w eter z tym Asem, to taką, że jeśli wyprzedzisz Waleta podbijając (podstępnie ;p) cenę to pokój będzie Twój. Tu bierz na swój nos, bo wiem, że mój As jest inny niż u większości tu wróżących.

Link to comment
Share on other sites

Guest anhana

Niespodziankę albo łzy jeżeli odwrócony, ale kiedyś mi pokazał łzy ze szczęścia. Ja nie odbieram tego asa jakoś złowrogo. Tylko to pewnie wynika z tego, że wróżę na lekkie tematy i tym są zabarwione moje karty. A te dwa króle są dla mnie nijakie na początku, tzn nie przywodzą na myśl mi żadnych skojarzeń. Poza tym wiem, że osoba która może mnie ubiec jest kobietą:P. To jak gdyby nie pasuje do króla.

Link to comment
Share on other sites

 • Administrator

Nie, no złowrogo to wtedy, gdy szykuje się coś grubszego. Na co dzień to coś bardziej nieprzyjemnego niż zwykle, w tym także zachorowanie na przykład. W karcie dnia wyszedł mi tylko raz w przeciągu pół roku i nie było przecież żadnego załamania, tylko nieprzyjemny bardziej niż zwykle dzionek. Tyle, że była tam karta ratująca - fuks, bo ja biorę pod uwagę trzy sztuki: z przełożenia atmosfera dnia, z losowania najważniejsze wydarzenie (dnia oczywiście) i uzupełniająco to co na spodzie, jeśli czegoś nie rozumiem.

Król kier jeśli nie oznacza osoby (przychylnej) to oznacza przychylną sytuację, treflowy już mniej a u mnie pijaka jeśli w złym towarzystwie lub pijaną (czyli nieciekawą, jakąś pogiętą) sytuację. Ale dwa Króle to też symbol mocnej pomyślnej sytuacji (z dobrymi kartami) lub mocnej niepomyślnej sytuacji (ze złymi). A kończący As trefl mnie całkowicie zniechęca i sygnalizuje, że sytuacja jest niepomyślna (na ten moment). Dołożyłaś karty i wyszły Dama z 9, które ostatecznie wyjaśniają, że zwycięstwo może być z Tobą, jeśli się postarasz i szybko zadziałasz. To kiery, karty sprzyjające, dla mnie 9 jest m.in. kartą radości, więc cieszyć się będziesz, ale możliwe też, że właśnie dlatego:

 

albo czeka mnie po prostu inna korzystna niespodzianka i dlatego ten pokój nie będzie mój, ale korzystnie na tym wyjdę (dama kier 9 kier)

 

bo nie zapominajmy w tym wszystkim o Walecie pik, którego te karty miały objaśnić.

 

A teraz bez kart: szczerze powiem, że mnie to dziwnie pachnie, atrakcyjny pokój w dobrej cenie (och, gdyby nie ten Walet, to bym się wcale niczego nie dowąchiwała...) ale może po prostu to tak jest - nie mam pojęcia o cenach wynajmu, może coś mi podpowiesz, jak to się kształtuje: ten pokój w stosunku do innych pokoi w tej okolicy i o tym standardzie?

No, podejrzliwa jestem ;p

Link to comment
Share on other sites

Guest anhana

Miałam na myśli, że cena jest korzystna w sensie, że nie wygórowana. W tym gorącym okresie tuż przed rozpoczęciem roku akademickiego się to zdarza. Na tle innych cena jest po prostu odpowiednia.

Link to comment
Share on other sites

Guest anhana

nic, cisza, odezwałam się ale poki ci brak odpoiwedzi. Ismer, widzę, że aż nie spisz po nocach w oczekiwaniu :P

Edited by anhana
Link to comment
Share on other sites

 • Administrator

Zaraz, jak to odezwałaś się? czy tylko w sprawie ewentualnej odpowiedzi czy także z propozycją cenową? A kto to wynajmuje, facet czy kobieta?

Coś mi tu pachnie peerelem... znowu stanie w kolejce ;)

Link to comment
Share on other sites

 • Administrator

No nie śpię, bo temat gorący ;p

Czemu jesteś niezadowolona z rozmowy z kobietą? No, rozumiem, faceta można zbajerować :D

Mówisz, że się odezwałaś, ale skoro cisza to się chyba nagrałaś albo sms? A może trzeba ją bombardować?

Chociaż jak cisza, to raczej po zawodach, no bo jej też zależy na wynajmie (chyba?) więc jak nic nie mówi, to chyba tamte osoby zgarnęły.

Wiesz, ja się tak zastanawiam dlaczego Ty nie masz szczęścia ani do akademika (to co roku się powtarza) ani do wynajmu. To chyba będzie temat na jeden z długich jesienno -zimowych wieczorów :)

Link to comment
Share on other sites

 • Administrator

Anhana? tylko nie mów, że to wszystko, ten akademik i ten wynajem, to wynik Twojego niezdecydowania!

Nie, no chyba Cię zamorduję i tym samym zapewnię sobie wyżywienie i dach nad głową do końca życia!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
 • Create New...