Jump to content

Prośba o pomoc :-)


kar91

Recommended Posts

Witam wszystkich,

 

Mam na imię Karolina i jestem studentką Etnologii i Antropologii Kulturowej na Uniwersytecie Wrocławskim. W tym roku piszę pracę magisterską odnośnie współczesnego rozumienia feng shui. Szukam osób, które byłyby chętne podzielić się swoimi przemyśleniami na temat tej sztuki, opowiedzieć o swoim zainteresowaniu, wykorzystaniu zasad feng shui w życiu itp. Jeżeli ktoś chciałby mieć swój wkład w moją pracę i "poświęcić się" dla dobra nauki bardzo proszę o kontakt :-) - czy to w niniejszym wątku, czy poprzez wysłanie prywatnej wiadomości, bądź też kontakt mailowy : [email protected] Każda, chociaż by najmniejsza pomoc będzie naprawdę mile widziana i doceniona :-)

 

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witam,

 

Ponawiam swoją prośbę o uzupełnienie ankiety. Jest mi trochę przykro, że tylko jedna osoba na tym forum zdecydowała się pomóc :-( To tak niewiele...a dla mnie bardzo ważne, bo bez Państwa opinii moja praca nie będzie miała większego sensu. Nie chodzi mi o jakieś skomplikowane, długie wywody, ale o parę słów. Wystarczy chociaż kilka osób. Pozdrawiam serdecznie. Karolina

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

W takim razie to oznacza, że w ogóle tylko jedna osoba wypełniła Twoją ankietę? No bo przecież skąd możesz wiedzieć, kto jest stąd a kto nie, jeśli osób jest więcej? Nie wszyscy piszą prawdę skąd się dowiedzieli o ankiecie, można napisać, że od znajomych ;p

Rozumiem Twój zawód, ale też nie możesz mieć pretensji do ludzi, że nie chcą ankiety wypełnić. No i nie wierzę, że nikt inny - tzn. z innego "źródła" - nie wypełnił jej.

Link to comment
Share on other sites

Dla wyjaśnienia: ankiet mam kilka i każda jest dostosowana do "źródła", po to właśnie, abym się w nich nie pogubiła. Stąd wiem, skąd konkretna ankieta pochodzi. W ankiecie nie mam pytania: skąd dowiedziałeś/aś się o ankiecie?. I absolutnie nie mam pretensji...po prostu zrobiło mi się przykro i tyle.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...