Jump to content

Prośba o pomoc :-)

kar91
 Share

Recommended Posts

Witam wszystkich,

Mam na imię Karolina i jestem studentką Etnologii i Antropologii Kulturowej na Uniwersytecie Wrocławskim. W tym roku piszę pracę magisterską odnośnie współczesnego rozumienia feng shui. Szukam osób, które byłyby chętne podzielić się swoimi przemyśleniami na temat tej sztuki, opowiedzieć o swoim zainteresowaniu, wykorzystaniu zasad feng shui w życiu itp. Jeżeli ktoś chciałby mieć swój wkład w moją pracę i "poświęcić się" dla dobra nauki bardzo proszę o kontakt :-) - czy to w niniejszym wątku, czy poprzez wysłanie prywatnej wiadomości, bądź też kontakt mailowy : Każda, chociaż by najmniejsza pomoc będzie naprawdę mile widziana i doceniona :-)

Pozdrawiam

• 1 month later...
  • 1 month later...

Witam,

Ponawiam swoją prośbę o uzupełnienie ankiety. Jest mi trochę przykro, że tylko jedna osoba na tym forum zdecydowała się pomóc :-( To tak niewiele...a dla mnie bardzo ważne, bo bez Państwa opinii moja praca nie będzie miała większego sensu. Nie chodzi mi o jakieś skomplikowane, długie wywody, ale o parę słów. Wystarczy chociaż kilka osób. Pozdrawiam serdecznie. Karolina

• Administrator

W takim razie to oznacza, że w ogóle tylko jedna osoba wypełniła Twoją ankietę? No bo przecież skąd możesz wiedzieć, kto jest stąd a kto nie, jeśli osób jest więcej? Nie wszyscy piszą prawdę skąd się dowiedzieli o ankiecie, można napisać, że od znajomych ;p

Rozumiem Twój zawód, ale też nie możesz mieć pretensji do ludzi, że nie chcą ankiety wypełnić. No i nie wierzę, że nikt inny - tzn. z innego "źródła" - nie wypełnił jej.

Dla wyjaśnienia: ankiet mam kilka i każda jest dostosowana do "źródła", po to właśnie, abym się w nich nie pogubiła. Stąd wiem, skąd konkretna ankieta pochodzi. W ankiecie nie mam pytania: skąd dowiedziałeś/aś się o ankiecie?. I absolutnie nie mam pretensji...po prostu zrobiło mi się przykro i tyle.