Jump to content

październik Marta (ZWERYFIKOWANY)

panna.marta

Recommended Posts

Aura miesiąca:

3 monety, as buław, królowa monet

okres żywy, w którym się dużo dzieje, przede wszystkim poszukiwania zysków na wszelkich polach głównie materialnym.

miłość:

6 pucharów, 2 monety, rycerz denarów dołożyłam 8 buław

poszukiwanie uczuć, stabilizacji. Dokonywanie wyborów dotyczących nowej znajomości.

praca:

koło fortuny X, świat XXI, siła VIII dołożyłam sprawiedliwość

pokonywanie własny barier, słabości, poszukiwanie nowych rozwiązań.

zdrowie:

rycerz kielichów, 7 buław, 7 mieczy

lekkie stany melancholijne.

rodzina, znajomi, dom:

rycerz mieczy, giermek pucharów, 5 denarów

zaciskanie pasa w domowym budżecie.

Rada z jednej karty :

4 puchary

umiejętne poszukiwanie nowych rozwiązań, nie ograniczanie się do jednego.

Za wszystkie podpowiedzi z góry dziękuję.

• Maestro

Aura miesiąca:

Dużo się może u Ciebie dziać, sporo kontaktów ze znajomymi, spotkań, telefonów, ktore dadzą Ci energię i zapał do życia ;)

miłość:

Być może staniesz przed jakimś wyborem, bo tu nie jeden, a kilku potencjalnych kandydatów się zaznacza, może w necie będą Cie zaczepiać, ogólnie fajnie i żywiołowo

praca:

praca będzie mimo wszystko priorytetem dla Ciebie, możliwy wyjazd/szkolenie/delegacja, co doda Ci pewności siebie

zdrowie:

możliwe przeziębienie, katar

rodzina, znajomi, dom:

możliwy spór o pieniądze, ktoś od Ciebie będzie chciał pożyczyć

Rada z jednej karty :

4 puchary

zajmij się tym co lubisz, nie zabiegaj o innych

Guest Bethany

Aura miesiąca : Dużo pracy, lub nauki, w zależności czym na co dzień się zajmujesz. Będzie się sporo działo, jakieś kontakty, Ty będziesz energiczna. Finansowo powinno być całkiem dobrze :).

Miłość : No tutaj dość tak zmiennie. Możesz rzeczywiście stanąć przed wyborem. 8 Buław- to powinno się dziać, bardzo taka energetyczna ta karta.

Praca : Same AW, także najważniejsza będzie. Widać, że będziesz się przemieszczać, aktywna będziesz. Niewykluczone, że zostanie to docenione.

Zdrowie : No jakaś też mi się kojarzy melancholia + stres.

Rodzina, znajomi, dom : Trochę nerwowo, możliwa sprzeczka, mało kasy.

Rada z jednej karty : Zatrzymaj się czasem i pomyśl swoje działania.

Aura miesiąca:

Nie wiem na ile to możliwe na Twoim stanowisku, ale wydaje mi sie, że gwoździem programu w Październiku będzie jakaś gratyfikacja za dobrą pracę, może podwyżka, może awans, może propozycja innego stanowiska, lepszych warunków, niespodziewana premia.

miłość:

Jakieś niesnaski w domu, może parter trochę nawali przy jakichś pilnych sprawach, które już miały być dawno załatwione a jeszcze nie są.

praca:

No i tu proszę znowu jakaś niespodzianka sie pokazuje - w pracy zdecydowanie czeka Cię COŚ dobrego, ja obstawiam awans, bądź propozycję nowego stanowiska.

zdrowie:

Ze zdrowiem w kartach mam zawsze problem, bo wg książki która posiadam powinnaś z takimi kartami zgłosić się na badanie krwi, w celu ustalenia czy nie masz przypadkiem niedokrwistości, co może grozić poważniejszymi konsekwencjami - ale przesiej tą uwagę przez sito proszę, ja bym się pod tak stanowczym postawieniem sprawy nie podpisała.

rodzina, znajomi, dom:

Jakieś niesnaski w domu, być może na prawdę partner będzie miał jakieś dziecinne zagrywki, V denarów mogą oznaczać ciche dni miedzy członkami rodziny.

Rada z jednej karty :

4 puchary

Cierpliwość, musisz się wykazać cierpliwością, ale tez znaleźć czas dla siebie, na spokojne przemyślnie opcji dla Ciebie najkorzystniejszych.

• 2 weeks later...

Aura miesiąca:

aura pod wezwaniem praca, praca i jeszcze raz praca. Rozwój osobisty, szansa na większe pieniądze.

miłość:

moim zdaniem jakiś mężczyzna się pojawi z przeszłości, ale powinien być ktoś jeszcze albo będziesz się wahać, czy ten facet jest akurat dla Ciebie, 8 buław podkreśla, że będzie się dużo dziać w kwestii uczuć.

praca:

tutaj będzie bardzo duża zmiana, otworzysz się na nowe działania, weźmiesz byka za rogi i uda Ci się zrealizować swój plan

zdrowie:

będziesz skupiona na emocjach, może być jakiś spadek formy, może przeziębienie, uważałabym też na stawy, aby się nie przeciążyć

rodzina, znajomi, dom:

oj, nie wiem, czy ktoś z rodziny (tata, brat, kuzyn) nie poprosi o wsparcie finansowe

Rada z jednej karty :

4 puchary

otwórz się emocjonalnie, szczęścia szukaj w sobie:-)

ps. oczywiście zrobiłam dużo wcześniej tą interpretację, ale komputer mnie wywalił i teraz patrzę, a tu nie ma nic ode mnie :bukiet:

Iwka a czy Twoim zdaniem z tą miłość z przeszłości to też może być ktoś kto był jeszcze niedawno i znajmość ucichła?

moim zdaniem może.

Tarot nie zna pojęcia czasu.

Z drugiej strony przeszłość, to przeszłość, nie ma znaczenia, czy to jest tydzień temu od rozłożenia kart, czy rok.

Tak mi się wydaje.

• 2 weeks later...

Weryfikacja:

aura: ogolnie dobra, dobry nastroj, choc czulam sie czesto oslabiona

miłość: w zasadzie nic ciekawego poszukiwania miłości

paca: na początku bardzo dużo pracy, potem w połowie miesiąca rozczarowanie i na koniec urlop

zdrowie: wyraźne osłabienie, ospałość

dom: zaciskanie pasa pod wzgl. finansowym

rada: rada jaka by mi sie w tym miesiącu przydała to nie przejmowanie się niepowodzeniami , ale tu mi ta 4 teraz nie pasowała ;0