Jump to content

rodzinny dom, ksiądz, modlitwa, szatan


poppyrose

Recommended Posts

Śniło mi się, że weszłam do budynku, który okazał się moim rodzinnym domem, chociaż widziałam ten budynek pierwszy raz, była mama, babcia. Dodam, że nie mieszkałam w domu mniej więcej rok, ale od dwóch miesięcy znowu tu jestem. Byłam ubrana na galowo, biała koszula, spódnica, jak na apel. Okazało się, że odbywała się tam wizyta księdza po kolędzie. Mama zapytała mnie co ja tu robię a ja taka pełna wzruszenia odpowiedziałam, że wróciłam do swojego domu. Potem ksiądz posadził mnie na krześle obok siebie, porozmawiałam z nim, później odmówił jakąś modlitwę polewając mnie wodą, coś jakby różaniec, a z każdą dziesiątką zalewał mi głowę tak, że nie mogłam nabrać powietrza.

Potem znalazłam się na jakimś polu, ogrodzie, nie wiem dokładnie, co to było, ale był późny wieczór lub noc, w każdym razie był ciemno, nie widziałam żadnych szczegółów. I tam był szatan, nie taki jak z obrazka z rogami i ogonem a raczej chudy, blady wręcz biało błękitny, paskudny i coś do mnie mówił, chyba mi groził, niestety nie mogę sobie przypomnieć o co chodził. Raczej się go nie bałam, bardziej byłam na niego zdenerwowana jakbym się z nim kłóciła. Ganiałam się z nim po tym polu do momentu w którym przyszedł ksiądz, który wcześniej był w moim domu, powalił go na ziemię i zabił go wbijając mu kołek w serce.

 

Dodam, że zaniedbałam ostatnio bardzo moją wiarę przez wydarzenia z życia, mój narzeczony trafił do aresztu, ja po powrocie do rodzinnego domu nie potrafię dojść do porozumienia z moją mamą, brakuje mi osoby, z którą mogłabym szczerze porozmawiać.

Link to comment
Share on other sites

Każdy dom we śnie symbolizuje nasze wnętrze. Twój galowy strój, rodzina, ksiądz mogą symbolizować to, że cenisz sobie wartości doczesne, kochasz rodzinę i jesteś wierząca. To, albo we śnie zmanifestowała się Twoja chęć celebrowania chwil z rodziną, bo tęskniłaś za domem. Modlitwa księdza i nadmiar wody, jaką Cię polewał może świadczyć o tym, że z czasem stajesz się obciążona tymi domowy pieleszami, lub pragniesz oczyścić się z jakiejś podłej sprawy.

W Twoim śnie występuje kontrast - z ciepłego domu z księdzem i rodziną przenosisz się do ogrodu z szatanem. Są w Twobie dwie natury - jedna pragnie spokoju, jest rozsądna i dobrotliwa, a drugą ciągnie do zakazanego(ogród=Eden). Nie boisz się Szatana, czyli przyjmujesz do siebie tę drugą naturę, ale ona stoi w sprzeczności z Twoimi zasadami. Jeśli szatan ci grozi to znaczy, że nie powinnaś ulegać swojej drugiej naturze, bo mogą być przez nią kłopoty, co symbolizuje noc w ogrodzie. Ostatecznie jednak zwycięży twoja dobra strona, którą symbolizuje ksiądz. Sen wzywa Cię do podążania za normami chrześcijańskimi - wybaczaj, bądź dobra, nie obawiaj się gróźb, zwyciężaj dobrem, a siła tkwi w twojej rodzinie.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Wracasz do domu czyli sen pokazywać może to co się aktualnie dzieje czyli faktyczny powrót jak i szukanie wewnętrznego spokoju (rodzinny ciepły dom). Jesteś ubrana odświętnie czyli może to dla Ciebie ważny krok, chcesz poczuć się wyjątkowo. Ksiądz może obrazować duchowość i powrót do niej. Oczyszcza Cię od negatywnych energii, może egzorcyzmuje, próbuje na swój sposób Ci pomóc chociaż nie jest to dla Ciebie łatwe. Wokół Ciebie nadal jest dużo ciemności, zagubienia, w której czai się szatan jako coś negatywnego chcącego żerować na twoim samopoczuciu. Ty stawiasz mu opór z pomocą tego księdza. Czyli jakiejś osoby związanej z duchową czy psychiczną sferą życia, która okazuje Ci zrozumienie i wsparcie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...