Skocz do zawartości

Solariusz 2015/16


Gość Bethany

Rekomendowane odpowiedzi

Początek roku, czyli czas od urodzin (lipiec) trochę ciężki emocjonalnie, dlatego że Ascendent solariusza wypada w znaku Koziorożca i wypada on w VIII domu natalnym.

W domu VII solariusza są trzy planety : Słońce, Jowisz i Wenus. Co by się zgadzało, dlatego że w przyszłym roku wychodzę za mąż :P. Księżyc jest w koniunkcji z Ascendentem,jest w V domu solariusza- ożywienie towarzyskie.

Uran w II domu solariusza- jakieś nieprzewidziane wydatki, rzeczywiście wydawałam kasę dość impulsywnie. Na szczęście teraz się hamuję :P.

Edytowane przez Bethany
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W solariuszu w domu V jest Księżyc, więc ciąża może być szybciutko po ślubie. :) Korzystne położenie Wenus i Jowisza oraz Słońca w domu związków (VII). Saturn w domu X, więc dużo obowiązków i pracy przed Tobą. Dodatkowo ASC w Koziorożcu, więc sprawy domowo-finansowo-zawodowe będą dość absorbujące. Pluton w domu XII może wskazywać, że poważnie zajmiesz się zagłębianiem jakiejś wiedzy ezoterycznej. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erza, dzięki. Widać, że znasz się na rzeczy. W tym roku rzeczywiście dość mocno siedzę w ezo :). Pracowity czas, oj tak. Ruszyła cała też machina przygotowań do weselicha.

Jeszcze dodam, że Merkury solarny praktycznie na Marsie- jestem znacznie bardziej ruchliwa, niż wcześniej. No i niestety to jest aspekt też nerwowości ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, :) E tam, zaraz się znam. :czarodziej: dużo czytam, analizuję, kręcę kółkami w lewo i w prawo - astrologia tak na poważnie wciągnęła mnie jakieś pół roku temu

Jeszcze dodam, że Merkury solarny praktycznie na Marsie- jestem znacznie bardziej ruchliwa, niż wcześniej. No i niestety to jest aspekt też nerwowości ;).

I podbija dodatkowo Mars. Teraz dopiero zauważyłam. :) Masz jeszcze koniunkcję urodzeniowego Jowisza do solarnego Saturna - małżeństwo będzie aż po grób! :)

aż u siebie popatrzę co tam w moim solarze się dzieję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość Bethany

Erza, nie wiem, czy po grób, bo coś tam dziewczyny z numero widzą możliwość jeszcze innego związku :P no ale obaczym :D

 

No, masz rację z tą wiedzą ezo, w tym roku (odpukać) siedzę dość w tych dziedzinach, głównie astrologia i Tarot, chociaż ciągnie mnie też do numero, kurde to ten Asc w Bliźniętach :P

Księżyc w V - dość duże ożywienie towarzyskie, zarówno znajomi, jak i rodzina, a przyszły rok, to już dwa wesela na bank ( oprócz mojego własnego), także będzie się działo :D

Mam nadzieję, że wytrwam w bieganiu, bo mi to daje dużo energii.

Na pewno jest to o niebo lepszy rok, niż poprzedni, gdzie miałam Asc w Skorpionie, Wenus i Księżyc w VIII domu wpadające do XII domu natalnego.

Z moich obserwacji - Uran w II domu solariusza- dość dużo wydatków, jak wiadomo weselicha kosztują, i swoje, i cudze:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Asc w Bliźniętach jest ciekawy nowych rzeczy. Ogólnie fajny okres na uczenie się, pogłębianie wiedzy. :) U mnie do domu V wpada Neptun - od września poznałam dwóch starszych facetów - u Ciebie Księżyc, więc mogą być rówieśnicy, ale też dzieci lub znajomi z dziećmi :)

Mam nadzieję, że wytrwam w bieganiu, bo mi to daje dużo energii.

Ruch rodzi ruch. :) Ja bardzo lubię jak się coś dzieje. Telefony, smsy, spotkania, zabawa, bo to nakręca pozytywnie i przyciąga następne fajne zdarzenia.

Masz naprawdę fajny ten solariusz. Dobre koniunkcje planet natalnych z solarnymi co na pewno niesie wiele przyjemnych chwil. Wenuski są w koniunkcji, więc wypiękniejesz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...