Skocz do zawartości

Pomoc w interpretacji


umbrella

Rekomendowane odpowiedzi

Przy pytaniu co Pan czuje do mnie wyszly mi dama kier, dziesiatka kier i 8 trefl.

 

Wedlug mnie dama tutaj symbolizuje mnie, dziesiatka pokazuje uczucie, natomiast 8 nie wiem czy interpretowac to jako problemy w zwiazku, kryzys, agresja czy raczej idczytywac ja jako stabilizacje? Bo w znaczeniach kart wyczytalam obie wersje...

 

Z gory dziekuje, za pomoc :)

Edytowane przez umbrella
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

W znaczeniach kart wyczytałaś obie wersje, ale jako alternatywne znaczenia w jednym źródle, czy opis ten zaczerpnęłaś z dwóch lub więcej źródeł?

Jakie w ogóle są Twoje trefle, co oznaczają? - to od tego zależy interpretacja. Odwracasz karty czy nie?

Poza tym teoretycznie karty osobowe oznaczają osoby, ale w tego typu pytaniach zazwyczaj oznaczają konkretną odpowiedź, zapytałaś" co pan do mnie czuje" - Damę kier obrałaś jako siebie i co dalej? Co ona oznacza, poza tym, że to Ty?

Jedyną jasną odpowiedzią jest 10 kier, która może sugerować że uczucie jest (u mnie Dama kier jako sytuacja także wskazuje, że pan jest serdecznie do Ciebie nastawiony) ale ta ósemka prosto postawiona (u mnie oczywiście) nasuwa przypuszczenie, że zapał pana może być słomiany lub że jego miłosne zapędy mogą zostać zahamowane. Natomiast odwrócona od biedy może oznaczać stabilizację, ale przede wszystkim oznacza przełamanie przeszkód.

Ale to są moje karty - mam swój raz na zawsze ustalony system i stosuję całą talię z odwróceniami, więc dlatego moje czytanie jest inne od Twojego. Dopóki nie obierzesz jakiejś własnej drogi odczytu dopóty będziesz miała tego typu dylematy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzę ,ze nie dodał mi sie ostatnio mój komentarz ;P

 

Rozumiem swój błąd w tym temacie, musze wybrać jedno źródło i jego się spójnie od końca trzymać i weryfikować w trakcie co i jak widzę.

Dziękuję za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...