Jump to content

Figurka z drewna, robotnicy


WerkaDe

Recommended Posts

Hej. Miałam najpierw sen o tym, że w moim starym mieszkaniu znalazłam drewnianą figurkę. Taką, która była zrobiona z wypolerowanego drewna, połączona drutem. Miała głowę, długą spódnicę i ogólnie wyglądem przypominała kobietę, a ja nie mogłam się oprzeć wrażeniu, że to jest taka drewniana wersja Matki Boskiej. Następnie widziałam jak na porodówce w szpitalu są dwie rodziny - jedna rasy białej, druga Murzynów. Jakimś cudem dzieci, które urodziły się w obu rodzinach zostały podmienione i doszło do wielkiej pomyłki. Później poszłam do swojego domu z dzieciństwa. Tam zobaczyłam, że sąsiedzi na działce po prawej kopią rowy. Bardzo cieżko pracowali. Jeden z nich nawet budował tory. Gdy weszłam do domu, jeden z tych sąsiadów zaskoczył mnie w przedsionku. Powiedział, że musi się wykąpać i żebym zamknęła lazienkę. Sam rozebrał się do bielizny, rzucił ubranie w przedsionku i poszedł do łazienki.

Link to comment
Share on other sites

Figurka Matki Boskiej może obrazować jakieś wartości duchowe lub nawiązywać do aspektu kobiecego w twoim życiu czy macierzyństwa. Zwraca ci uwagę na te kwestie.

Hm zamiana dzieci czyli znów coś z macierzyństwem z tym, że dochodzi tutaj do czegoś absurdalnego tak różnych dzieci nie sposób pomylić. Akurat nic mi się tu szczególnego nie nasuwa jak na razie. Chyba, że chodzi o jakąś bezmyślność ludzką, że nawet coś tak oczywiste może być zaniedbane. Twoi sąsiedzi wykonują ciężką pracę czyli przechodzą jakieś trudy. Jeden z nich szuka u Ciebie oczyszczenia, czyli uwolnienia od czegoś. Macie może jakieś konflikty z przeszłości, nosisz do niego jakąś urazę. Jeśli tak może chodzi o przebaczenie i zamknięcie tego rozdziału.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...