Jump to content

czy uda mi się zarobić jakieś pieniądze w drugiej połowie miesiąca? (ZWERYFIKOWANY)

bimba

Recommended Posts

przeprowadziłam się za granicę, przydałaby się jakaś praca i pieniądze, jak to się zrealizuje w tym miesiącu ?

król mieczy, słońce, 7 pucharów

hmm, jakoś kasy tu nie widzę, za to szefa i szkolenie a ja z głową w chmurach, albo będę przebierać w ofertach, może zbyt naiwnie podejdę do tej pracy co dostanę bo wcale nie będzie taka super, pracę znajdę raczej przez internet, ale chyba będę zadowolona, że już coś mam. Jeszcze mi przyszło do głowy, w tym mieczowym, że ktoś pomoże w znalezieniu pracy, nawet trochę by się zgadzało, znajomy dał cynk o pracy w szpitalu.

Edited by bimba

Myślę, ze w tym miesiącu jeszcze nie widać kasy samej w sobie, ale w tym miesiącu trzeba już będzie podjąć decyzje dotyczące tego jak ją zarobić. Pojawią się szansę na zarobek - wydaje mi się, że więcej niż jedna, sęk w tym, że możesz się zdecydować tylko na jedną opcję, więc będziesz musiała dobrze się zastanowić.

• Like 1
Guest Euterpe

pójdziesz po wsparcie do pana, którego reprezentuje król mieczy albo wybierzesz się na rozmowę kwalifikacyjną i dostaniesz pracę.

Pieniądze powinny się pojawić.

• 4 weeks later...

Nie dostałam odpowiedzi w sprawie pracy na którą czekałam, pojawiły się inne opcje, byłam na rozmowie ale nic konkretnego na razie nie mam. Miałam jedno mało zlecenie za które dostałam drobne pieniądze, a w otrzymaniu go pomogła mi bardzo miła osoba (starsza kobieta). Oprócz tego zostałam zaproszona na dni próbne do innej pracy w listopadzie.

Ogólnie jak na moje oczekiwania stałego zatrudnienia i normalnych zarobków, to nie wyszło w październiku.

Edited by bimba