Jump to content
Daktylka

Od czego zacząć przygodę z numerologią?

Recommended Posts

Daktylka

Zainteresowałam się numerologią, jednak nie wiem od czego rozpocząć jej zgłębianie - czy są jakieś wiarygodne i godne polecenia książki na ten temat? Będę wdzięczna za wskazówki.

Dirty

Czytalam m. Brzoze i N. Czerminska poza tym wiele for internetowych ale tam wiadomo moze byc niw wiarygodniw

Daktylka

Poszukam opracowań tych autorów - dziękuję :)

ankara74

Ja też polecam Nataszę Czermińską i jej Liczby Losu

Ismer

Natasza Czarmińska to dobry start, aczkolwiek drugie wydanie książki jest przeplatane twórczością autorki i jej maksymami, co rozprasza.

G. Lobos także coś może wnieść, ponieważ tam jest konkret, jednakże mankamenty są takie, iż to ona puściła parę bąków, w tym ten nieszczęsny rok numerologiczny, zaczynający się od września, a to błąd.

Jednak jeśli jako pierwsza lektura pójdzie Czarmińska, to z Lobos bez trudu da się wyłuskać błędy.

Ewentualnie. J.D. Fermier "Numerologia". O - i W. Kuklińska - Woźny parę książek napisała, ale ponieważ pobieżnie je przejrzałam, to mogę tylko powiedzieć, że ani rewelacyjna nie jest ani niczego z "górnej półki" nie wnosi.

Te książki to właściwie wstęp, zapoznanie się z numerologią ogólnie, lecz mają tą zaletę, że można się zorientować jak i co się liczy by potem bez dużego problemu móc przejść na inny poziom.