Jump to content

Nieboszczyk w trumnie to moj brat


madziulka773

Recommended Posts

Witam, mialam bardzo dziwny sen, otoz snil mi sie moj brat lezacy w trumnie jako nieboszczyk ( Nie jestem z bratem w dobrych relacjach od pewnego czasu) Lezal w trumnie i gdy go zobaczylam okropnie plakalam, az nie moglam zlapac tchu. Ten sen mnie przerazil i nie wiem co mam o nim myslec...

Link to comment
Share on other sites

Witam!

W twoim śnie najważniejszym symbolem jest płacz - który znaczy rozładowanie atmosfery ( łzy to naturalny sposób rozładowania emocji) i takiego znaczenia trzeba szukać również w twoim śnie. Brat leżący w trumnie to też dobry symbol a mianowicie świadczy to o zamknięciu jakiejś sprawy, zakończeniu pewnego etapu. Dodatkowo trumna jak i ciało to symbol materii co może świadczyć o tym że wasze nieporozumienia miały wydźwięk finansowy ( to oczywiście moja opinia wynikająca z mojej interpretacji snu zaś tylko ty możesz wiedzieć czego te nieporozumienia dotyczą).

Jednym zdaniem znaczenie bardzo pozytywne - wasze problemy w krótce się wyjaśnią moim zdaniem do końca miesiąca zapanuje "pokój".

Pozdrawiam:

Sławomir

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Zgadzam się z przedmówcą śmierć we śnie może obrazować pogrzebanie czegoś co było przedmiotem sporu nie koniecznie od razu odejście tej osoby.

Mnie również nasunęło się skojarzenie odnośnie próby pokazania Ci tym snem czy warto żyć z nim w niezgodzie, gdy życie jest kruche i można szybko kogoś stracić ani się obejrzymy. Taka chwila zadumy nad tym jakby to było.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...