Jump to content

Nieboszczyk w trumnie to moj brat

madziulka773
 Share

Recommended Posts

Witam, mialam bardzo dziwny sen, otoz snil mi sie moj brat lezacy w trumnie jako nieboszczyk ( Nie jestem z bratem w dobrych relacjach od pewnego czasu) Lezal w trumnie i gdy go zobaczylam okropnie plakalam, az nie moglam zlapac tchu. Ten sen mnie przerazil i nie wiem co mam o nim myslec...

Witam!

W twoim śnie najważniejszym symbolem jest płacz - który znaczy rozładowanie atmosfery ( łzy to naturalny sposób rozładowania emocji) i takiego znaczenia trzeba szukać również w twoim śnie. Brat leżący w trumnie to też dobry symbol a mianowicie świadczy to o zamknięciu jakiejś sprawy, zakończeniu pewnego etapu. Dodatkowo trumna jak i ciało to symbol materii co może świadczyć o tym że wasze nieporozumienia miały wydźwięk finansowy ( to oczywiście moja opinia wynikająca z mojej interpretacji snu zaś tylko ty możesz wiedzieć czego te nieporozumienia dotyczą).

Jednym zdaniem znaczenie bardzo pozytywne - wasze problemy w krótce się wyjaśnią moim zdaniem do końca miesiąca zapanuje "pokój".

Pozdrawiam:

Sławomir

• Like 1

Zgadzam się z przedmówcą śmierć we śnie może obrazować pogrzebanie czegoś co było przedmiotem sporu nie koniecznie od razu odejście tej osoby.

Mnie również nasunęło się skojarzenie odnośnie próby pokazania Ci tym snem czy warto żyć z nim w niezgodzie, gdy życie jest kruche i można szybko kogoś stracić ani się obejrzymy. Taka chwila zadumy nad tym jakby to było.