Jump to content

Czy się uda w tym miesiacu ?

Guest Gwiazdka7

Recommended Posts

Guest Gwiazdka7

Ponad poł roku staramy sie o dziecko , czy moze w tym miesiacu sie uda ?

Pustelnik + Głupiec + Cesarzowa

Wychodziło by na to ze tak bo cesarzowa to ciąża tak jak i głupiec dziecko jednak martwi mnie pustelnik w pierwszej karcie :(

Guest Bethany

Uhmmm, całość rozkładu się liczy, także ja bym była jednak tak. Wieńczy Cesarzowa, a to często pokazuje na kobietę w ciąży. Głupiec też wiadomo,że na tak :).

Guest DoNogi

Pustelnik jako pierwsza karta wskazuje na to, że przez dłuższy czas starań mimo wszystko nie udało się zajść w ciążę. Jest to tez karta lekarza, osoby która mogła wam w tym trochę pomagać, choćby Twój ginekolog.

Kolejne karty wskazują na to, że przed Tobą nowa droga Głupiec, ona też oznacza dziecko (chłopiec), a Cesarzowo wiadomo :) Kobieta spełniona i ciężarna. Ja jestem na tak.

Powodzenia.

Guest Euterpe

Głupiec i Cesarzowa są tutaj pozytywne, ale pustelnik na początku trochę psuje... Ewentualnie będzie oznaczać starania w nocy :)

Karty wyglądają też tak, jakbyś szukała w internecie sposobów na zajście.

Możesz również dowiedzieć się o tej ciąży później.

Jestem na tak.

Wychodziło by na to ze tak bo cesarzowa to ciąża tak jak i głupiec dziecko jednak martwi mnie pustelnik w pierwszej karcie :(

.

Piszesz, że staracie się o dziecko..- Pustelnik z Głupcem raczej o tym nie mówi.

Twój partner jak na razie nie chce potomstwa.

Ty jako Cesarzowa/pragniesz dziecka / - nie dostrzegasz jednak "świata" swojego partnera, który ma zupełnie inne wyobrażenia niż myślisz.

Mam wrażenie jakbyście mieli zupełnie inne obecne oczekiwania względem siebie i swojej przyszłości.

Guest Gwiazdka7
.

Piszesz, że staracie się o dziecko..- Pustelnik z Głupcem raczej o tym nie mówi.

Twój partner jak na razie nie chce potomstwa.

Ty jako Cesarzowa/pragniesz dziecka / - nie dostrzegasz jednak "świata" swojego partnera, który ma zupełnie inne wyobrażenia niż myślisz.

Mam wrażenie jakbyście mieli zupełnie inne obecne oczekiwania względem siebie i swojej przyszłości.

Nie zgadze sie, moj partner jak najbardziej chce , dziwna odpowiedz pytanie było czy zajde w ciaze

• 2 weeks later...
Pustelnik jako pierwsza karta wskazuje na to, że przez dłuższy czas starań mimo wszystko nie udało się zajść w ciążę. Jest to tez karta lekarza, osoby która mogła wam w tym trochę pomagać, choćby Twój ginekolog.

Kolejne karty wskazują na to, że przed Tobą nowa droga Głupiec, ona też oznacza dziecko (chłopiec), a Cesarzowo wiadomo :) Kobieta spełniona i ciężarna. Ja jestem na tak.

Powodzenia.

Dokładnie tak. Pustelnik to pomoc lekarska. Z tym, że karta Głupca może oznaczać nową metodę leczenia i dopiero wtedy masz szansę zajść w ciążę, na co wskazuje karta Cesarzowej.

Edited by Elie-1

Moim zdaniem tak, dość ciążowe karty :) Pustelnik kojarzy mi się tutaj jako wyjście ze schematu takiego robienia dziecka, on ma świeczkę więc może romantyczna kolacja Mozart albo Vivaldi w tle (obaj dość specyficznie zmieniają fale mózgu szczególnie muzyka Amadeusza, zarówno ja jak i mój uwielbiamy ich do romantycznego wieczoru bo tworzy się absolutna magia) i takie zrobienie to bardziej dla siebie, trochę bardziej egoistycznie aby oddać się w pełni sobie.

Patrząc na Crowley Thot Tarot Pustelnik jest dość płodną kartą, przynajmniej mi kojarzy się z energią życia i poczęcia :)

09-o-eremita-tarot.jpg

Moim zdaniem w tym miesiącu sie nie uda...ale wyszły same AW więc cos jest na rzeczy...a nie jestes juz przypadkiem w ciąży ??

Dokładnie tak. Pustelnik to pomoc lekarska. Z tym, że karta Głupca może oznaczać nową metodę leczenia i dopiero wtedy masz szansę zajść w ciążę, na co wskazuje karta Cesarzowej.

Przyszłam poprawić interpretację, nie daje mi spokoju karta Głupca.

Uważam, że Pustelnik może oznaczać lekarza i leczenie, ale równie dobrze takie wycofanie. Względnie podejście do seksu zbyt poważnie - na zasadzie; to teraz robimy dziecko, w wyniku czego, brak spontaniczności etc.Natomiast karta Głupca może wskazywać na odejście od planów zajścia w ciążę. W związku z czym i sam seks będzie spontaniczny i na luzie - co ma być to będzie. I dopiero wtedy może być ciąża - Cesarzowa.