Jump to content

Na przyszłość relacji z Panem

maja895

Recommended Posts

witam:) ostatnio z wielkich arkanów rozłożyłam sobie tablicę na przyszłość relacji z pewnym panem, każdy rząd odpowiadał kolejnym etapom relacji-jakims konkretnym wydarzeniom..

obecnie nasza relacja jest na etapie SPRAWIEDLIWOŚĆ, UMIARKOWANIE, KOłO FORTUNY

i faktycznie zaszło ostatnio miedzy nami spore nieporozumienie z jego strony które mnie bardzo zdenerwowało..i jestesmy na etapie Sprawiedliwości- czyli pewnie chodzi o jakies wyjasnianie zaistanialej kwstii, i chyba dojdzie do porozumienia bo pozniej nastąpi Umiarkowanie- czyli harmonia midzy nami i stytuacja nabierze przyspieszenia i sie poprawi bo jest Koło Fortuny (mam nadzieję że dobrze interpretuje te karty)

Natomiast kolejny etap to DIABEŁ, SĄD, GŁUPIEC

i własnie tego nie rozumiem....czy te karty świadczą o wstrzymaniu relacji?

Bardzo proszę o pomoc

Nastąpi odrodzenie i nadejście czegoś nowego, ale czy to będzie z tym panem, to nie wiem. Albo inna interpretacja: dużo seksu, a potem dziecko :P

Po zsumowaniu kart: diabeł, sąd głupiec wyszła Smierć

Może niech ktoś bardziej doświadczony zinterpretuje te karty...

• Like 1

Jak popatrzyłam na karty to też mi przyszło do głowy to co Duo. Mi czasami głupiec wychodzi na dobra zabawę, więc może nie bedzie źle. Śmierć może oznaczać albo przez to, że skończy się ten związek, albo że wejdziecie w coś bardziej poważnego, zakończycie pewien etap aby zacząć drugi. Powodzenia

• Like 1