Jump to content

Początki z Tarotem - pomoc w interpretacji układu(NARUSZA REGULAMIN)

Zecori

Recommended Posts

Witam!

Swą przygodę z Tarotem rozpocząłem niedawno, także nie do końca radzę sobie z samodzielną interpretacją i chciałbym prosić o pomoc.

Użyłem rozkładu 3 kart, gdyż wydawał mi się dość prosty na początek. Do tego układu zastosowałem wyłącznie Wielkie Arkana. Chciałem uzyskać ogólną wróżbę na najbliższą przyszłość. Efektem były:

XVI Wieża ---------------- 0 Głupiec ---------------------- III Cesarzowa

Moją interpretacją tego układu jest zburzenie murów ograniczających duszę, wkroczenie na nową ścieżkę, która przyniesie mi rozwój umysłu.

Uważam, że interpretacja ta, w okolicznościach, jakimi jest dopiero początek przygody z Tarotem, może być prawidłowa, jednak chciałbym prosić osoby bardziej doświadczone o pomoc w interpretacji tego układu.

Z góry dziękuję za pomoc.

Z okoliczności w jakich się znalazłem. Jednak początek przygody z kartami to zdecydowany krok dla umysłu. Chciałbym jednak prosić o pomoc w interpretacji tego układu, gdyż jestem początkujący i nie jestem pewien słuszności mojej interpretacji.

raczej początek dla intuicji niz umysłu. Ale z kart wynika, że coś się zmieni, może runie dotychczasowe Twoje podejście do kart czy światopoglądu. Otworzy się nowa droga, którą będziesz podążać. Z jakim skutkiem - pasowało do tego coś dołożyć, ale myślę że z dobrym.

Jesli to karty na sytuację ogólną i są tylko WA używane, to bym powiedziała tak: Znajdujesz się w bardzo, bądź dość trudnej dla Ciebie sytuacji - sytuacja jest o tyle trydna, że jest nowa, nie bardzo wiesz jak się zachować, gdzie iść, co zrobić, do kogo pukać. Jeśli się zdobędziesz na poproszenie o pomoc innych, sytuacja się poprawi. Być może będzie w to zaangażowana kobieta dość popularna w swoim/Waszym środowisku. To kobieta, która może pomóc ponieważ zna ludzi od których coś w Twoim życiu zależy, ma nie tyle władzę co wpływy, znajomości. Masz koło siebie człowieka, który Cię przed czymś ostrzega - posłuchaj go. Ale pytanie jest ogólne, i rozkład jest ogólny - więc to może sie tyczyć spraw zawodowych, uczuciowych czy jakichkolwiek... :D

Edited by jagusia
Guest Rywka Blumenstein

Dla mnie mogłoby to być coś takiego - nagle i niespodziewania wyjdą na światło dzienne sprawy, o których nie miałeś pojęcia i których nie mogłeś się spodziewać, to spowoduje, że poczujesz się całkowicie oszołomiony i sam możesz sobie nie dać rady - będzie potrzebne przewodnictwo jakieś. Ale równie dobrze to może oznaczać, że pojawią się jakieś problemy w domu rodzinnym związane z kobietą, od której jesteś przynajmniej o pokolenie młodszy.

PS. Jeśli jesteś na początku drogi, to raczej zadawaj konkretne pytania. Każda karta może mieć tak wiele znaczeń, że w tak niesprecyzowanym układzie to może oznaczać wszystko (i nic). Im konkretniej pytamy, tym bardziej konkretyzuje się znaczenie kart. Taka rada od starej ciotki Rywki :D

Póki co nie widzi mi się wiązanie z jakąkolwiek kobietą inną niż tą, z którą jestem. Także nie czuję się w żadnej ciężkiej sytuacji. Co będzie dalej, nie wiem, czas przyniesie odpowiedź. Dziękuję za wasze rady. I postaram się do nich dostosować ^^

Zatem skąd w interpretacji o duszy wątek, rozwoju umysłu itp?
Z okoliczności w jakich się znalazłem.

A jakie to okoliczności? Możesz trochę nakreślić? Bo wiesz, dla osób interpretujących informacja zwrotna to swojego rodzaju "dziekuję" za pomoc. Ty uzyskujesz pomoc w odczytaniu kart, my możemy zweryfikować nasz odczyt - wszyscy wygrywają.

Edited by jagusia

Zapoznaj się proszę z regulaminem działu, brak opisu sytuacji, zły temat wątku, ponadto samą "przygodę" proponuję rozpocząć nie stawiając sobie kart, a próbując wprawić się w interpretacjach. Mniej szkodliwe;)

http://www.ezoforum.pl/interpetacje-rozkladow/77973-dla-poczatkujacych-i-nieznajacych-reguaminu-dzialu-interpretacji.html

http://www.ezoforum.pl/regulaminy-dzialow/78040-regulamin-interpretacji-rozkladow.html