Jump to content

Czy dostanie się do Sejmu? (ZWERYFIKOWANY)

silyen

Recommended Posts

Czy mój znajomy dostanie się do parlamentu w najbliższych wyborach?

Diabeł Sąd Ostateczny i 9 buław

Wyglądałoby, że tak, bo Sąd to podsumowanie ocena , bilans może się to przeciągnąć i w 9 buław widzę faceta siedzącego w poselskiej ławie, w bezpiecznej dla siebie pozycji ale 9 buław to też odpoczynek więc zgłupiałem przez chwilę. Pomoże ktoś?

O diable nic nie piszę bo to wiadomo dla mnie polityk

Ja również bym powiedziała,żeby nie nastawiać się optymistycznie.

Jak patrzę na IX buław z talii Waita to tak myślę,że ten mężczyzna patrzy z takim trochę żalem,zazdrością na pozostałe buławy: bo im się udało, a mnie nie.

• Like 1
Ja również bym powiedziała,żeby nie nastawiać się optymistycznie.

Jak patrzę na IX buław z talii Waita to tak myślę,że ten mężczyzna patrzy z takim trochę żalem,zazdrością na pozostałe buławy: bo im się udało, a mnie nie.

no właśnie. W talii którą stawiałem Tarota snów facet siedzi, wykonał jakąś pracę, powkładał buławy i usiadł. Patrzy na sąd (lewa Diabeł środek Sąd prawa 9 buław) i czeka na oczyszczenie. 9 buław to tkwienie przy swoim, nie wycofanie się. Przystanięcie.

Nieczystą grą, ale się dostanie.

też tak sądzę, ale może nie tyle o nieczystą grę chodzi bo chyba nikt z nas nie wyobraża sobie że w dzisiejszych czasach tak można, ale bardziej po walce.

Guest Euterpe

nie dostanie się

diabeł - nic z tego nie wyjdzie, coś lub ktoś pokrzyżuje plany

diabeł + sąd - uwolni się od tego bałaganu, oczyści się z tej sytuacji

diabeł + sąd + 9 buław - po oczyszczeniu/uwolnieniu się będzie dalej obserwował z boku, może trochę dostanie po uszach

karty dołożone: będzie zadowolony z końca kampanii oraz z tego, że się nie dostał.

Ja sądzę, że się dostanie. Diabeł to charakterystyka polityki i jego osoby. Diabeł to materializm. Póki nie zobaczyłem dołożonych kart, to miałem dwa pomysły. Bo sąd to karta karmy, więc w 9 buław wychodziłoby, że nie. 9 buław to w więcej niż połowie dla mnie negatywna karta, ale nie do końca i ten sąd jest pozytywny, więc tak. I w 3 buław i 9 kielichów widać działanie dla własnych korzyści.

Guest befimaka

Wydaje mi się, że nie dostanie się. Może mieć dobry wynik. Na tyle dobry, żeby mieć szansę na "wskoczenie" do sejmu, gdyby ktoś będący przed nim z jakichś względów się wycofał.

Jednak 9 buław jest dla mnie kartą mówiącą, że wszystko zrobiłam, ale jeszcze się rozglądam, bo coś może się znaleźć, czego nie zrobiłam, nie osiągnęłam.

A w Twoich dociągniętych kartach jest też bardziej oczekiwanie na zmiany i wypatrywanie ich, a nie osiągnięcie celu.

Myśle ze nie dostanie się.

Albo będzie tak jak zinterpretowała Inez, że nieczysta grą .

Diabeł tkwi w szczegółach ;-) ciekawe który szczegół w tym rozkładzie przedstawił

• 2 weeks later...