Jump to content

Dziwne zbiegi okoliczności

ant
 Share

Recommended Posts

Witam.

Nie wiem czy wybrałem dobry dział.

Od pewnego czasu spotykają mnie "dziwne" zbiegi okoliczności. Zaczynam studia, nie chodzi o to, że nie dam rady, ale mam problem z dojazdem (miałem, ale o tym później). Nie byłem pewien czy zaczynać, ale złożyłem papiery z myślą co ma być to będzie bo widzę się w tym zawodzie. Oto, owe "zbiegi" okoliczności:

- mijam pełno tablic rejestracyjnych z danego miasta

- znajoma była w tym mieście na wycieczce z chłopakiem kiedy pierwszy raz pojechałem na wykłady (a tego dnia byłem pierwszy raz od miesiąca jak zaczął się rok)

- kiedy pojechałem odebrać legitymację i jednocześnie chciałem poznać topografię miasta i okolicy uczepiła się mnie jedna para

- ta owa para też jechała pierwszy raz i w okolicach uczelni mijałem ich parę razy (myślałem, że mnie śledzą;)), później się okazało, że na PKP wędrowali za mną bo nie wiedzieli dokładnie jak wrócić (kobietę pomyliłem prawie z kumpela ze szkoły średniej) tylko skąd mogli wiedzieć, że wrócę?

- u mnie w pracy pojawiła się nowa osoba, która właśnie skończyła ową uczelnie na MOIM kierunku

- znajoma, z którą mam bardzo słaby kontakt zaangażowała się w pomoc dla mnie abym nie miał problemu z uczelnią do tego stopnia, że "to ja zadzwonię do dziekanatu"

- a co do problemów dojazdowych, podczas przerwy podszedł do mnie jeden koleś i spytał się czy jestem z jego miasta. Okazało się, że mieszkamy razem w jednym mieście ba znalazła się druga osoba, która powiedziała, że szukam ludzi ze swojego miasta, chociaż szukałem swojej grupy a o mieście powiedziałem tylko raz do zupełnie kogoś innego. Później się okazało, że ta osoba to znajomy moich znajomych i rodziny (nie znaliśmy się wcześniej)

Tego było więcej. Nie wiem czy głupieję, ale na tyle jestem ogarnięty, że to normalne nie jest. Z drugiej strony takich "zbiegów okoliczności" w swoim zyciu miałem pełno, ale teraz to już jakieś apogeum.

Czy ktoś wie o co chodzi? :/