Jump to content

Dziwne zbiegi okoliczności


ant

Recommended Posts

Witam.

Nie wiem czy wybrałem dobry dział.

Od pewnego czasu spotykają mnie "dziwne" zbiegi okoliczności. Zaczynam studia, nie chodzi o to, że nie dam rady, ale mam problem z dojazdem (miałem, ale o tym później). Nie byłem pewien czy zaczynać, ale złożyłem papiery z myślą co ma być to będzie bo widzę się w tym zawodzie. Oto, owe "zbiegi" okoliczności:

- mijam pełno tablic rejestracyjnych z danego miasta

- znajoma była w tym mieście na wycieczce z chłopakiem kiedy pierwszy raz pojechałem na wykłady (a tego dnia byłem pierwszy raz od miesiąca jak zaczął się rok)

- kiedy pojechałem odebrać legitymację i jednocześnie chciałem poznać topografię miasta i okolicy uczepiła się mnie jedna para

- ta owa para też jechała pierwszy raz i w okolicach uczelni mijałem ich parę razy (myślałem, że mnie śledzą;)), później się okazało, że na PKP wędrowali za mną bo nie wiedzieli dokładnie jak wrócić (kobietę pomyliłem prawie z kumpela ze szkoły średniej) tylko skąd mogli wiedzieć, że wrócę?

- u mnie w pracy pojawiła się nowa osoba, która właśnie skończyła ową uczelnie na MOIM kierunku

- znajoma, z którą mam bardzo słaby kontakt zaangażowała się w pomoc dla mnie abym nie miał problemu z uczelnią do tego stopnia, że "to ja zadzwonię do dziekanatu"

- a co do problemów dojazdowych, podczas przerwy podszedł do mnie jeden koleś i spytał się czy jestem z jego miasta. Okazało się, że mieszkamy razem w jednym mieście ba znalazła się druga osoba, która powiedziała, że szukam ludzi ze swojego miasta, chociaż szukałem swojej grupy a o mieście powiedziałem tylko raz do zupełnie kogoś innego. Później się okazało, że ta osoba to znajomy moich znajomych i rodziny (nie znaliśmy się wcześniej)

Tego było więcej. Nie wiem czy głupieję, ale na tyle jestem ogarnięty, że to normalne nie jest. Z drugiej strony takich "zbiegów okoliczności" w swoim zyciu miałem pełno, ale teraz to już jakieś apogeum.

Czy ktoś wie o co chodzi? :/

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...