Skocz do zawartości

Czy odda dług?


silyen

Rekomendowane odpowiedzi

Czy pewna osoba odda dług do końca listopada 2015?

 

książka pies ryby/ Chmury

 

26 18 34

 

Chmury Ryby 6 / 34 = 40/4 Dom

 

Dom

Tajemniczy przyjaciel z pieniędzmi

stwarza problemy finansowe, ale one chyba odchodzą bo ciemniejsze chmury są po lewej a jaśniejsze od strony ryb czyli powodzenia finansowe

 

Dom to stabilizacja więc moim zdaniem odda? Może nie w całości. Czy dobrze rozumuję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba ktoś pomoże tej osobie w zebraniu pieniędzy na oddanie długu.

 

Chmury wyszły Ci z sumowania trzech kart? Dlaczego jednak dodałeś je do Ryb? Czasami nie ma potrzeby sumowania, gdy karty pokazują jasną sytuację, a w Twoim rozkładzie pokazały się pieniądze. I to na końcu, więc tak jakby w finale sytuacji. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak powinno się zawsze sumować dla wyjaśnienia sytuacji? Cenna informacja. Dziękuję. :)

 

Ja sumuję i traktuję kartę z podsumy jako wynikową rozkładu. Sumuję jeszcze w dół poszczególne karty robiąc piramidkę.

 

Zdania są rozbieżne, ciekawa jestem weryfikacji :oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sumuję jeszcze w dół poszczególne karty robiąc piramidkę.

 

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, dlatego dopytam. Czy to znaczy, że sumujesz dodatkowo karty parami?

 

Zdania są rozbieżne, ciekawa jestem weryfikacji

 

Też jestem ciekawa. Życie jest czasem zupełnie nieprzewidywalne. :)

 

Cieszę się, że się odezwałaś, bo dzięki temu dowiaduję się czegoś nowego. Mam nadzieję, że Dackis nie będzie miał nic przeciwko temu. On też się uczy, więc nie powinien mieć za złe tego dryfu tematycznego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy dobrze zrozumiałam, dlatego dopytam. Czy to znaczy, że sumujesz dodatkowo karty parami?

 

Tak, parami

 

26 Książka, 18 Pies, 34 Ryby - suma 6 Chmury

8 Trumna, 16 Gwiazdy

24 Serce

 

 

Cieszę się, że się odezwałaś, bo dzięki temu dowiaduję się czegoś nowego. Mam nadzieję, że Dackis nie będzie miał nic przeciwko temu. On też się uczy, więc nie powinien mieć za złe tego dryfu tematycznego. ;)

 

Wpadam czasem, ale rzeczywiście w lenormandy nie zaglądałam, bo tu raczej wiało pustką :oczko:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 Książka, 18 Pies, 34 Ryby - suma 6 Chmury

8 Trumna, 16 Gwiazdy

24 Serce

 

Na własny użytek też tak sobie policzyłam, ale się z tym nie wychylałam :), a ten układ wydał mi się potwierdzać moje pierwsze odczucie, że pieniądze zostaną oddane.

Czyli szłam dobrym tropem, ale fajnie, że potwierdziłaś słuszność moich działań. ;)

 

Wpadam czasem, ale rzeczywiście w lenormandy nie zaglądałam, bo tu raczej wiało pustką

 

Lenormandy nie są popularne, ale może coś się zmieni. Nie można tracić nadziei. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za pomoc oczywiscie weryfikacja bedzie. Mnie tez się wydaje ze odda. A swoja droga odkąd mam te karty uważam ze sa niesamowite za prostotę odpowiedzi. Dlatego postanowiłem je zgłębić. Postaram się rozkręcić ten dział wiec zaglądajcie tu częściej. Ja musze się przestawic z tarota wiec na razie powoli poznaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie dostałem dzis książkę porozynskiej. Zobaczę na ile rozjaśni mi to sytuacje

 

O! A gdzie udało Ci się ją zdobyć? Pożyczyłeś czy masz na własność? To już nie mam jej skanować? Bo jakby co, to nie ma problemu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem skan takze dziekuje bardzo. Koleżanka pomogla. Chyba tak mi wyszlo przy rozkladzie jak będzie wyglądała moja współpraca z kartami lenormand. Mam jeszcze jedno pytanie. Jesli z tablicy wyciągam np. informacje o pracy czyli kotwica to oglądam karty dookoła. Ale w jakiejś kolejności czyli czy trzymać sie par lewa przy kotwicy z prawa i gorna z dolna a potem po skosie? I to mpwi o sytuacji obecnej z raca? Nie jest to wyraźnie wytlumaczone w książce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrzysz na ogólną wymowę kart wokół oraz na karty nad i pod wybraną kartą. Przeczytaj rozdział na stronie 99. Jest tam omówiony rozkład na zupełnie inną sytuację, ale możesz się przyjrzeć rozpatrywaniu kart na konkretnym przykładzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość befimaka

Już po fakcie, patrzę na Twoje karty pod względem interpretacji. Mam nadzieję, że nie będziesz miał mi tego za złe.

 

książka pies ryby/ Chmury

 

Książka przy Psie mówi o ukrywaniu tajemnicy przez znajomego (przyjaciela?). A Pies przy Rybach może w tym wypadku mówić o tym znajomym (przyjacielu?), który korzyści materialne stawia ponad sprawy tzw. duchowe, czyli znajomość lub przyjaźń.

Czyli ten ktoś jest nieszczery wobec Ciebie w sprawach materialnych. No i Chmury na końcu, które mówią o efekcie finalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie masz rację.

 

Już po fakcie, patrzę na Twoje karty pod względem interpretacji. Mam nadzieję, że nie będziesz miał mi tego za złe.

 

 

 

Książka przy Psie mówi o ukrywaniu tajemnicy przez znajomego (przyjaciela?). A Pies przy Rybach może w tym wypadku mówić o tym znajomym (przyjacielu?), który korzyści materialne stawia ponad sprawy tzw. duchowe, czyli znajomość lub przyjaźń.

Czyli ten ktoś jest nieszczery wobec Ciebie w sprawach materialnych. No i Chmury na końcu, które mówią o efekcie finalnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapytałem czy odda do końca grudnia 2015r.?

 

21 Góry 20 Ogród 10 Kosa = 15 Niedźwiedź

 

A sumując drugim sposobem: 5 drzewo 30 Lilie

Suma: 35 Kotwica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość befimaka
Zapytałem czy odda do końca grudnia 2015r.?

 

21 Góry 20 Ogród 10 Kosa = 15 Niedźwiedź

 

Góra pokazuje, że przed Tobą jest poważne wyzwanie. A Góra przy Ogrodzie, to jest chyba chłód w relacjach z tym kimś. Ogród pokazuje wasze spotkanie. Nie będzie to spotkanie miłe, tylko raczej oschłe i oficjalne (Ogród i Kosa). To może być spotkanie kończące waszą znajomość, a przynajmniej przecięcie waszych dotychczasowych relacji (Kosa).

Niedźwiedź jest kartą finansów, więc wydaje mi się, że odda pieniądze.

 

A sumując drugim sposobem: 5 drzewo 30 Lilie

Suma: 35 Kotwica

 

Te trzy karty są bardzo ciężkie i masywne, więc myślę, że ogólnie będzie ciężko. Tak je odebrałam patrząc na nie, bo w znaczeniu są pozytywne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...
Pewnie masz rację. Gdyby dług został oddany, to Dackis podzieliłby się swoją radością. Czyli życzeniówka w odczycie. :(

 

Nie oddał do końca grudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...