Skocz do zawartości

Dom V w praktyce


Gość Bethany

Rekomendowane odpowiedzi

W domu V mam Saturna i Plutona w ostatniej 1/3 domu. Patrząc Kochem Saturn i Pluton są mniej więcej po środku domu, a w końcówce jest również Jowisz.

Generalnie bardziej mi się Placidus sprawdza, także wg tego systemu patrzę.

Próg V domu mam w Pannie, Ceres jest we Wodniku, w X domu. Merkury w w Raku, w II domu.

ok 80 % domu mam w Wadze, gdzie Wenus jest w IV domu, w Pannie.

W V domu mam również gwiazdę, Spicę.

Saturn i Pluton w V domu - z radością życia, to różnie u mnie bywało. Na szczęście od kilku lat jest całkiem ok ( może poza kilkoma miesiącami zeszłego roku, ale o tym będzie w innym temacie).

Cóż jeszcze- skończyłam pedagogikę, podpyplomowo też kierunek związany z nauczaniem. Nie wykluczam, że jeszcze będę się uczyć.

Od zawsze, czyli od dzieciństwa mam dobry kontakt z dziećmi. Wszelkie praktyki, potem staż i pierwsza praca były wśród dzieci :). Brakuje mi tego.

Jedna znajoma nawet rzekła, że z tym Plutonem w V domu, to mam lekką obsesję, jak chodzi o temat dzieci :P. Oczywiście mam na myśli tutaj analizy astrologiczne pod tym kątem.

Sądzę też, że Saturn działa tak w V domu, że dzieci traktuje niezwykle odpowiedzialnie, ale też jestem dość wymagająca.

Jak coś mi się jeszcze przypomni w temacie V domu, to napiszę ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
Gość Jaglanka

W praktyce - dom twórczości i kreatywności. Osoba ma władcę domu 5 w domu 6 i gdzie nie pójdzie do pracy to albo najpierw musi utworzyć swoje miejsce pracy, albo reorganizować. Dodatkowo kilka planet w domu 5, w tym słońce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...