Skocz do zawartości

Nasze ideały :)


Gość Bethany

Rekomendowane odpowiedzi

Jak wygląda Wasz ideał faceta, na co zwracacie uwagę? Mam na myśli zarówno wygląd, jak i charakter. Mile widziane oczywiście uzasadnienia astrologiczne.

 

U mnie Mars w Raku, także facet ma być rodzinny, opiekuńczy, lubić dzieci. Wenus w Pannie- ma być pracowity, raczej praktyczny, na pewno nie typ romantyka ( umarłabym z nudów:P).

Wygląd- raczej wolę brunetów, oczy niebieskie, albo brązowe. Ważna jest dla mnie przyjaźń w związku, podobne zainteresowania- Juno w Baranie, w domu XI.

Metroseksualni raczej nie moja bajka, ma dbać o siebie, ale z umiarem :P. Jak mi się coś przypomni, to dopiszę.

 

To taki ideał można rzec : https://www.google.pl/search?q=Jeff+Buckley&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0CAcQ_AUoAWoVChMI6f6v6IPRyAIVRPRyCh3MMgEi&biw=1024&bih=691#imgrc=AMXQDPotxcLuJM%3A

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam takiw tematy ;-) Mars w bliznietach lubie wiec facetow wygadanych, ktorzy beda ze mna potrafili porozmawiac na poważne tematy ale i posmiac sie i wlasnie tej rozmowy brakuje mi w zwiazku moj facet jest solarna waga lubi byc dusza towarzystwa, czarowac ale niestety gdy goscie zamykaja drzwi dochodzi chyba do wniosku ze rozmowa bez wiekszego audytorium nie jest oplacalna. Mezczyzna powinien byc meski typ idealisty i wojownika pociaga mnie to pewnie w wyniku mieszanki slonca w baranie, wenus i merkurego w rybach. Poszukuje nieustannie mezczyzny ktory bedzie dla mnie autorytetem jakos tego potrzebuje ale nie moge takiego znaleźć moze to saturn w 9 domu? Chcialabym faceta ktory zwali mnie z nog i bede czula do niego ogromny szavunek i befe mogla go podziwiac to pewnie wenus w rybach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny wątek ;)

Ja za to nie widzę w moim kosm wskazówek na typ który mnie pociąga. Na pewno nie mars w byku, bo to nie to po prostu ;) Wysoki, silny, umięśniony typ, może nawet nie z tej planety, to byłby ideał.

Pamiętam, że kiedy byłam młodsza podkochiwałam się w Hugh Jackmanie.

Mam wenus w lwie i też nie przeszkadza mi spora ilość mężczyzn na horyzoncie + iście hollywoodzki romans, a właściwie kilka na raz najlepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o wyglad podobaja mi sie u mezczyzn jak to bylo ujete astrologicznie marsowe czola ktore ponoc wystepuja u ascendentalntch baranow. Podobaja mi sie rowniez lekko skosne oczy ale nie typowo azjatyckie, nie wiem vzy wiecieo co mi chodzi nadaja takiego lekko cwaneho wyrazu czy wiecie moze u jakiego znaku sa typowe? Skorpion? I mam jeszcze pytanie jakie meskie znaki maja typowo meski wyglad wysoki wztost muskulatura szeroka szczeka itp stawialabym na barana ale czytajac opisy to nieco inaczej sie to przedstawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Hej dziewczyny :-) a ja troszeczkę od innej strony- może pomożecie mi nakreślić tak mniej wiecej taki mój ideał na podstawie planet w znaku ?:-D ogólnie klasyfikuje się już w kategorii 25+ ale ideału to nie jestem w stanie w ogóle opisać , może coś z moimi znakami nie tak? ;-) Jestem strzelcem z 02.12.1988r. A na jednej ze stron astrologicznych takie oto planety mi wyszły w znaku:

 

Słońce w Strzelcu, Księżyc Panna, Merkury Strzelec, Wenus i pluton Skorpion, Mars Baran, Jowisz w Byku, saturn i neptun koziorozec,

 

Generalnie jeśli bardzo nie w temacie i Wam przeszkodziłam, to proszę o usunięcie wiadomości :-) a jeśli jesteście w stanie coś pomóc to byłabym wdziędzna :-) pozdrawiam

Edytowane przez Ismer
połączenie postów
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Kaslip, dział nie ten, bo to nie prośby o interpretacje, ale co tam, nie czepiajmy się :D

 

Lepiej by było, gdybyś wrzuciła swoją datę z godziną albo kosmogram, tym bardziej, iż to co podałaś jest ograniczone (bez osi) i siłą rzeczy odpowiedź też taka będzie.

 

A że nie masz ideału? to horoskop też Ci go nie wyznaczy, bo serce nie sługa, kółko może pokazywać, że Twoim ideałem jest wściekle przystojny, umięśniony i energiczny mężczyzna a zakochasz się na zabój w niskopodłogowym uroczym grubasku ;)

 

A poważnie: tu bardziej chodzi o cechy prezentowane przez ideał niż o jego wygląd, choć ten ostatni ma też spore ilości trafionych prognoz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie też byłam ciekawa tych cech (nie wyglądu;) - ideału :-) bo ciezko och ciezko ze mna taka jakas jestem dziwna, ogolnie roztrzepana, szalona, szybka i towarzyska, a w domu pedantka, wszystko pod linijke i czyściutko (to chyba coś ta panna na mnie działa), a w uczuciach to już totalny mętlik mojej wolności nie dam ruszyć ale w drugą stronę bywam nieco zaborcza, zazdrosna i chce rządzić i kto to z takim DZIWAKIEM wytrzyma xD Dzięki za odpowiedź :-) a moja godzina urodzenia to 2.15 w nocy:-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość paulab23

Hej

Ja w swoim kosmogramie mam marsa w Pannie - podobają mi się mężczyźni zaradni I pracowici. Facet powinnien być dla mnie autorytetem, taki facet z zasadami. Troche surowy ;)

( nie wiem jak to wytłumaczyć moim kosmogramem ;)

Nie lubie romantycznych cieplych kluch :) oraz takich co uwieszają się na kobiecie .

Lubie facetów, którzy realizują się w pracy a po pracy mają swoje hobby. Mars w trygonie do jowisza w domu 10 ( baran) przy MC

Myślę, że moim ideałem jest połączenie Wodnika I Kozierożca ;)

Descendent mam w Wodniku. Uran w kozie i w koniunkcji do saturna w Strzelcu. Obydwie planet w domu 5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...