Jump to content

Listopad 2015 (ZWERYFIKOWANY)

Iwka78

Recommended Posts

Sytuacja ogólna: mężatka z dwójką dzieci, zwolniona z pracy, szukająca pracy... miała porzucić swoje hobby/działalność gospodarczą, ale jakoś może nie porzuci mimo tego, że nie ma z niej dochodów...

Aura - 3 miecze+5 denarów - będę rozpaczać, że nie mam pracy... ale też mogły karty pokazać, że będę starać się dotację na działalność

Uczucia -4 buławy - ufff... na szczęście tutaj dobrze:-) będę skupiona na rodzinie:-)

Zdrowie - 4 miecze+VII rydwan - hm... może skończy się coś

Dom - 3 denary - będę pracować w domu

Finanse - 4 denary - oszczędzanie się kłania:-( jedna pensja przy dwójce dzieci i kredycie, będzie ciężko...

Poszukiwania pracy - XV diabeł + IX eremita+4 puchary+VI kochankowie - i tak opętana tym diabłem, ciągnęłam karty i ciągnęłam, bo to najważniejszy punkt dla mnie... no jestem totalnie w jakiejś matni jak widać, jestem uwiązana i przeszkadza mi to, a tak szczerze, to tutaj nic nie widzę konkretnego oprócz moich negatywnych emocji, ale na koniec miesiąca może już będzie lepiej skoro kochankowie się pokazali? może coś się pojawi na horyzoncie?

Moja dodatkowa działalność gospod. - król buław +królowa denarów - może jacyś znajomi mi w czymś pomogą?

Rada: 2 buław+XX sąd ostateczny - nie wiem jak mam te karty odczytać, może chodzi o pogodzenie się z przeszłością, albo przestanie bycie biernym?

Ostrzeżenie: 10 buław+II kapłanka hm... mam uważać na sposób rozwiązywania problemów?

Podsumowanie: IV cesarz+2 pucharów+paź pucharów generalnie powinno być stabilnie, i będę skupiona na swoich dzieciach

DZiękuję za zerknięcie:-)

Iwka

Edited by Iwka78
Guest Bethany

Aura- coś Cię będzie gryźć, coś związanego zapewne z finansami.

Uczucia : bardzo ładna karta, dobrze będzie i stabilnie :)

Zdrowie : wydaje mi się, że 4 Mieczy pokazuje nie tyle chorobę, co takie oszczędzanie się jakiś czas, a potem ruszysz do przodu w tym Rydwanie ;)

Dom: No widać pracę w domu, może też pomoc dzieciom w nauce?

Finanse: 4 Denary nie jest aż takie złe, raczej skupisz się na tym, co oboje macie

Poszukiwania pracy : Najpierw jakby zastój, w sensie bez zmian, ale potem coś się może pojawić, może nawet 2 propozycje, staniesz przed jakimś wyborem.

Dodatkowa działalność : Jakaś kobieta powinna Ci pomóc, ładne karty, może coś zarobisz :) energiczna będziesz

Rada : Też ciężko mi odczytać, ale mi coś świta, że może chodzi o przypatrywanie się - 2 Buław, ale takie bez wydawania sądów - Sąd, ale mogę się mylić :P

Ostrzeżenie : Nie bierz za dużo na siebie, wycisz się w tej Kapłance może ;)

Podsumowanie : Ogólnie ładne karty, widać miłą atmosferę, w związku powinno być dobrze, no i dzieci wyszły :)

• Maestro

Aura - 3 miecze+5 denarów zastawianie się jak załatać dziurę budżetową w domu...

Uczucia -4 buławy wszystko ok, rodzinna atmosfera

Zdrowie - 4 miecze+VII rydwan -odpoczynek przed dynamicznym okresem

Dom - 3 denary jakieś większe porządki, poprawianie czegoś, przemeblowanie

Finanse - 4 denary oszczędzanie...

Poszukiwania pracy - XV diabeł + IX eremita+4 puchary+VI kochankowie -pod koniec miesiąca trafią się jakieś dwie oferty, wcześniej nerwy i posucha ;(

Moja dodatkowa działalność gospod. - król buław +królowa denarów tez tak uważam, że jakis przedsiębiorczy mężczyzna i kobieta Ci pomogą

Rada: 2 buław+XX sąd ostateczny przyjrzyj się swoim umiejętnościom, może warto wrócić do czegoś czym się kiedyś zajmowałaś?

Ostrzeżenie: 10 buław+II kapłanka nie bierz za dużo na swoje barki

Podsumowanie: IV cesarz+2 pucharów+paź pucharów tu widać wsparcie męża i może jakąś propozycję z jego strony?

• Like 1

Aura - 3 miecze+5 denarów - Będziesz się zamartwiać nie najlepszą sytuacją finansową.

Uczucia -4 buławy - Super kata taka rodzinna :) Tutaj wszystko będzie jak w najlepszym porządku.

Zdrowie - 4 miecze+VII Rydwan - Widać tutaj odpoczynek,wyciszenie się przed intensywnym okresie.

Dom - 3 denary - Jakiś porządki domowe, ogólnie praca w domu.

Finanse - 4 denary - Będziesz liczyła się z każdym wydanym groszem.

Poszukiwania pracy - XV Diabeł + IX Eremita+4 puchary+VI Kochankowie - Na początku będzie ciężko,ale cały trud nie pójdzie na marne, pojawią się jakieś nowe propozycje.

Moja dodatkowa działalność gospod. - król buław +królowa denarów -Też uważam,że ktoś przedsiębiorczy bardzo Ci pomoże.

Rada: 2 buław+XX Sąd Ostateczny - Hmm... Może powinnaś zrobić porządek z czymś,co miało miejsce jakiś czas temu i ciągle powraca?

Ostrzeżenie: 10 buław+II Kapłanka - Zwolnij trochę, odpocznij. Skup się tylko na tym co najważniejsze, nie przemęczaj się.

Podsumowanie: IV Cesarz+2 pucharów+paź pucharów - Masz wsparcie rodziny, widać,że na męża możesz zawsze liczyć :)

Aura - 3 miecze+5 denarów -Ciężka aura, zamartwianie się na złą sytuacją materialną, niedostatkiem.

Uczucia -4 buławy - Relacje uczuciowe w listopadzie będą ci sprawiać dużo radości, domowo.

Zdrowie - 4 miecze+VII rydwan - coś cię nagle może przykuć do łóżka na kilka dni, obstawiam coś w stylu nerwobólów, korzonek itp

Dom - 3 denary - praca zespołowa, może coś w domu wyremontujecie

Finanse - 4 denary - oszczędzanie, zaciskanie pasa

Poszukiwania pracy - XV diabeł + IX eremita+4 puchary+VI kochankowie - trochę miotanie się, poczucie że wszystko co robisz w tym kierunku nie przynosi efektów więc może dopaść cie uczucie zrezygnowania, na koniec miesiąca czeka cię podjęcie decyzji ale nie wiem jakiej albo będziesz miała do wyboru więcej niż jedna ofertę albo będziesz decydowała czy nadal zajmować się swoja prywatna działalnością

Moja dodatkowa działalność gospod. - król buław +królowa denarów - jakaś przedsiębiorcza osoba wspomoże cię, może finansowo

Rada: 2 buław+XX sąd ostateczny - z zawarciem z kimś spółki mi się te karty skojarzyły

Ostrzeżenie: 10 buław+II kapłanka Nie bierz na siebie za dużo obowiązków lub nie próbuj robić wszystkiego sama

Podsumowanie: IV cesarz+2 pucharów+paź pucharów Ja bym widziała tutaj bardzo fajne relacje z partnerem, wsparcie i może jakies dziecko :)

Ceres, bardzo dziękuję:-)

Podsumowanie: IV cesarz+2 pucharów+paź pucharów Ja bym widziała tutaj bardzo fajne relacje z partnerem, wsparcie i może jakies dziecko :)

Jest dwójka (chłopiec i dziewczynka) oboje chodzą do szkoły:-)

A linia produkcyjna zamknięta na 4 spusty:-)

Aura - 3 miecze+5 denarów - No aura nie najlepsza, sporo smutku, rozgoryczenia, z racji denarów może to być spowodowane pieniędzmi/działalnościa

Uczucia -4 buławy - namiętność, harmonia

Zdrowie - 4 miecze+VII rydwan - zmęczenie psychiczne, potrzeba odpoczynku

Dom - 3 denary - będę pracować w domu-zgadzam się

Finanse - 4 denary - oszczędzanie, taka nawet rutyna

Poszukiwania pracy - XV diabeł + IX eremita+4 puchary+VI kochankowie -Ło matko ile kart. coś się pojawi, ale to nie będzie to, co Cię usatysfakcjonuje.

Ostrzeżenie: 10 buław+II kapłanka Nie zapominaj o sobie, swoich potrzebach umysłu, wyrzucaniu złej energii i regenreacji sychicznej

Podsumowanie: IV cesarz+2 pucharów+paź pucharów No będzie fajnie, dobre kontakty i z mężem i dziećmi ;)

Udanego miesiąca :D

• 1 month later...

*** weryfikacja***

Aura - 3 miecze+5 denarów
pięknie się pokazało pisanie wniosku o dotację, 3 mieczy możliwe, że pokazują 3 dni główkowania:-) dotacja jest!
Uczucia -4 buławy -
wszystko okey
Zdrowie - 4 miecze+VII rydwan
prawdopodobnie zaznaczyły się badania, za którymi musiałam trochę pojeździć
Dom - 3 denary
praca w domu
Finanse - 4 denary
ani mniej, ani więcej:-) czyli bez zmian:-) a to też dobrze:-)
Poszukiwania pracy - XV diabeł + IX eremita+4 puchary+VI kochankowie
liczyłam na jedną posadę, ale niestety wybrali kogoś z większym doświadczeniem. Pokazało się tutaj moje rozczarowanie, a kochankowie podkreśliły mój trudny wybór dotyczący dotacji, bo jeżeli ją przyjmę to przez rok nie mogę być nigdzie zatrudniona:-(
Moja dodatkowa działalność gospod. - król buław +królowa denarów
tutaj zaznaczyły się moje wyjazdy na targi w celach zarobkowych i oczywiście prezentowanie produktów
Rada: 2 buław+XX sąd ostateczny
sąd ostateczny ostatnio mi pokazuje drobne, rodzinne nieporozumienia, więc nie wiem, za bardzo co się mogło tutaj pokazać...
Ostrzeżenie: 10 buław+II kapłanka
no faktycznie jestem przemęczona...
Podsumowanie: IV cesarz+2 pucharów+paź pucharów
stabilizacja i wszystko okey.