Skocz do zawartości

Wygląd w gwiazdach zapisany


Gość Bethany

Rekomendowane odpowiedzi

Słońce- nigdy nie rodzi cherlaków. Słoneczni ludzi są wysocy, dobrze zbudowani, o mocnej sylwetce. Wysoko noszą głowy i co jakiś czas potrząsają szopą gęstych, zwykle jasnych włosów. Ich wargi są pełne, a dolna grubsza od górnej. Często uśmiechają się, mrużąc małe oczy, za to odsłaniają duże, wystające nieco zęby.

 

Typ słoneczny: Joanna Liszowska, Cameron Diaz

 

Dzieci Księżyca najłatwiej poznać po okrągłej twarzy. Takie osoby mają miękkie rysy, nieraz urocze dołeczki w policzkach i jasną, alabastrowa cerę, bardzo wrażliwą na słońce. Oczy zwykle duże i jasne, pełne usta oraz mały, często zadarty nos. Są przy tym raczej niskie, a ich sylwetka lekko zaokrąglona, bo nawet jeśli dużo ćwiczą, trudno im się pozbyć tłuszczyku. Księżycowe panie z dumą eksponują swój duży biust, panowie hodują brzuszek.

 

Typ księżycowy: Kasia Cichopek, Scarlett Johansson

 

Merkury- patroni tej planety do późnych lat zachowują szczupłą, gibką sylwetkę. Nie dość, że są wysocy, to ich ręce i nogi wydają się wyjątkowo długie, ogólnie sprawiają więc wrażanie patykowatych, tym bardziej, że ich klatka piersiowa jest zapadnięta, a przy tym jeszcze lubią się garbić. Na świat patrzą często zza okularów, dużymi, bystrymi oczami. Ich usta o wąskich wargach nigdy się nie zamykają. Merkury daje też długi, ostry nos i podbródek.

 

Typ merkuriański : Kuba Wojewódzki, Victoria Beckham.

 

Typ Wenus : Bogini miłości daje im wdzięk i atrakcyjność. Harmonijne rysy twarzy, miły uśmiech, drobne białe zęby, idealna jasna cera. Wenus dorzuca jeszcze mały nos, ładnie wykrojone usta i długie pokręcone rzęsy. Z biegiem lat ulubieńcy Wenus nabierają ciała, ale nadal pozostają zgrabni.

 

Typ wenusjański : Krzysztof Ibisz, Monica Bellucci

 

Typ Marsa: Sylwetka silna, umięśniona, męska, nawet u kobiet. Marsowi wyglądają, jakby non stop byli wkurzeni. Wszystko przez gęste, nieraz zarośnięte brwi-ma się wrażenie, że ich właściciele patrzą na świat spode łba. Twarz jest zwykle trójkątna z silnie zaznaczonym podbródkiem, czoło wysokie. Cera ma ciepły, pomarańczowy odcień. Mars może dawać rude włosy, znamiona lub blizny na twarzy i skłonność do wyprysków.

 

Typ marsowy: Agnieszka Chylińska, Arnold Schwarzenegger

 

Jowisz- można takich ludzi rozpoznać po słusznej sylwetce. Planeta ta obdarza hojnie wzrostem, ale też nadprogramowymi kilogramami. Jowiszowcy mają owalną twarz, wysokie czoło, długi nos, szeroką okragłą brodę, duże uszy. Ich oczy są małe, ale bystre, pełne blasku, a rzęsy i brwi ciemniejsze, niż włosy. Mogą mieć duże dłonie i stopy.

 

Typ jowiszowy : Cezary Żak, Gerard Depardieu

 

Saturn- sprzyja szczupłości, stąd osoby saturnowe są chude, wręcz kościste. Szczególnie widać to na twarzy: podłużnej z silnie zaznaczonymi kościami policzkowymi, orlim nosem i oczami osadzonymi blisko siebie. Ich wargi są cienkie, włosy proste i dość słabe. Faceci szybko łysieją. Trudno nazwać te osoby pięknymi, natomiast w drugiej połowie życia wyglądają młodziej, niż wynika to z metryki, choć w młodości bywa odwrotnie.

 

Typ saturnowy : Justyna Steczkowska, Sarah Jessica Parker

 

Typ Urana : Osoba taka czymś wyróżnia się z tłumu. Może to być nietypowa karnacja- bardzo jasna, lub bardzo ciemna, pięgi, niezwykła barwa oczu, zez. Albo jakieś znamiona. Ich uroda jest kontrowersyjna, trudno orzec, czy są piękni, czy brzydcy. Lubią eksperymentować z wyglądem, często zmieniają fryzurę lub kolor włosów. Łączy ich to, że są wysocy, mają bystre oczy i tajemniczy uśmiech.

 

 

Neptun - dodaje nieokreślonego wdzięku, i nawet jeśli ktoś nie powala nieziemską urodą, ma w sobie to nieuchwytne coś. Neptunicy to osoby niewysokie, o zaokrąglonej sylwetce. Nie lubią wysiłku fizycznego, dlatego łatwo tyją. Ich ręce i stopy są małe, kostki i nadgarstki wąskie. Włosy często same układają się w fale. Uwaga zwraca ich jasna, niemal przezroczysta cera, pełne usta i duże okrągłe, jakby wilgotne oczy o rozmarzonym spojrzeniu.

 

Typ neptunowy: Karolina Gruszka, Emma Stone.

 

Pluton- podopieczni tej planety mają w sobie coś magnetycznego i mrocznego. Ich twarz jest kwadratowa, włosy ciemne i gęste, brwi również mocno zarysowane. Największą uwagę przykuwają ich oczy w ciemnej oprawie-głęboko osadzone, często w niezwykłym kolorze, zdają się prześwietlać innych na wylot. Ciało mają owłosione, a faceci lubią nosić zarost.

 

Typ plutoniczny: Iwona Pavlovic, Johnny Depp.

 

"Gwiazdy mówią"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Żeby to była prawda.. to ja bym wyglądała jak Miss Galaktyki, piękna, zgrabna i powabna...

Czynników determinujących wygląd jest tak dużo, że po nim nie da się określić Ascendentu jak tu gdzieś ktoś usiłował to czynić :D

No i to wszystko ulega modyfikacjom w zależności od znaku a nawet od domu gdzie planeta jest, także od jej aspektów, wpływ mają także koniunkcje gwiazd stałych z planetami określającymi wygląd. Dużo tego. Jak przeczytałam m.in. o pieprzykach, kurzajkach, dołkach, bliznach, syfach, szarej cerze, krzywych zębach, rzadkich włosach, wielkim tyłku, sękatych dłoniach itp. - tzn. co może wskazywać na takie "podkreślenia" to mi się odechciało określać wygląd u kogokolwiek.

Sama też jestem zlepiskiem rozmaitości, w życiu nikt nigdy nie dał mi tego Ascendentu co mam ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No bo trza z przymrużeniem oka, większość zjadaczy chleba, to mieszanka planet, jak ja :P.

Widzę u siebie wpływy Księżyca, Wenus i Jowisza. Trzeba się przyjrzeć dokładniej aspektom planet do Asc. W przypadku kobiet zawsze też patrzę na Księżyc i Wenus, obsada I domu, no dużo tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie jest aż tak źle ! ;).

 

Zauważam z wiekiem, że jakoś mam większy dystans do wyglądu. Pewnie, że ćwiczę, zmieniłam dietę, no ale nie dajmy się zwariować :).

Rzadko który facet wie, co to cellulit, przynajmniej z mojego otoczenia. Same sobie problemy stwarzamy gadając do faceta " jej, mam cellulit, tu i tu, widzisz" i tego typu :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Free Chart - Astrodienst

dane.tej.osoby.sa.z.mojej.rodziny

laska.ma.wzrok.zmiji.(koziorozca)ale.urode.nieziemska-ascendent.w.sloncu.to.sie.zgadza-olsniewa.swoim.blaskiem.i.wielkimi.niebieskimi.oczami,nie.mowiac.juz.o.,wlosach.blond.alabastorwej.cerze.i.figurze.klepsydry

chociaz.miasto.powinbno.byc.jablonna,data..urodzenia.cos.kolo.polnocy

Edytowane przez mexykanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Bethany

Ascendent we Lwie czasem daje piękne włosy, cera jasna, tutaj myślę urodę też rozjaśnił Uran w I domu.Ten wzrok, to pewnie sprawa Skorpiona, bo ma w nim Wenus, Neptuna, Księżyc i Marsa. Chyba niełatwy charakter się tu wyłania :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza.sie.to.typ.jestem.najmadrzejsza,wiec,,jestem.,szefem.ale.faceci.lamia.sobie.nogi

charakter.-tyran.spalasz.sie,przy.tej.osobie,ale.dla.slabszych.czy.,zwierzat,empatyczna.jak.aniol,dla,swoich,rodziny.-gorzej

dodatkowo.bardzo.inteligentna,(wiedza.sama.jej.wchodzi.do.glowy.talenty.w.scislych.,naukach)elokwentna.a.majaca..milion.uzdolnien.

bankowiec.po.chemii.dodatkowo.byla.ogrodnikiem,zarzadzala.firma.byla.fryzjerka.krawcowa.itp

uzdolnienia.artystyczne.tyle.ze.ma.zaburzenia.np.wnetrza.zbyt.przepelnione.brak.gustu.w.ubiorze.tez,za.duzo.ozdobnikow

najgorsze.rzeczy.-zdrowie.problemy.z.nerkami.,kregoslupem,psychika.(zbyt.dominujaca)apodyktyczna,nadaktywna

choc.nie.widze.problemow.z.6domem.jest.w.koziorozcu,saturn.w.wodniku,

.zdrowie..ma.porabane.ale.nie.widac.w.kosmogramie,wada.wrodzona.powinna.byc.gdzies.widoczna

wypadkow.sporo,ale,to,pewnie.mozna.w.tranzytach,dojrzec

Edytowane przez mexykanka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Gość Bethany

Sam Ascendent i jego znak, to za mało. Trzeba popatrzeć na planety w aspektach do Ascendentu, na Wenus- znak, dom, aspekty i Księżyc- znak, dom, aspekty. W astrologii nic nie jest takie proste ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...