Jump to content

Moje sprawy uczuciowe w listopadzie

Inez2503

Recommended Posts

• Maestro

Jak potoczą sie moje sprawy uczuciowe z partnerem w listopadzie?

Było Kapłan

Jest As buław Paź mieczy

Będzie Słońce

Wynik : Cesarzowa 8 monet Głupiec

Mam dziwne wrażenie, ze karty pokazały mi zajście w ciążę i możliwy poród po 8 miesiącach....Ewentualnie wg kart wszystko będzie dobrze...

Guest Bethany

No obecnie chyba się kłócicie, tak mi często pokazuje Pazik Mieczy. Będzie jednak dobrze, o czym mówi karta Słońce. Będziesz się czuła spełniona jako kobieta w tej Cesarzowej :). No ciąża niewykluczona ;).

• Maestro
No obecnie chyba się kłócicie, tak mi często pokazuje Pazik Mieczy. Będzie jednak dobrze, o czym mówi karta Słońce. Będziesz się czuła spełniona jako kobieta w tej Cesarzowej :). No ciąża niewykluczona ;).

Trochę nieporozumień ostatnio jest, faktycznie ;)

Guest Euterpe

Było Kapłan

jedno uczyło się drugiego, docieranie się, dobre porozumienie, jasno wytyczone zasady

Jest As buław Paź mieczy

As buław - jest namiętność, jedno drugie nakręca (+ kapłan)

pazik mieczy - rozmowy, kłótnie, rozmowy przez skype czy inną drogę "powietrzną"

Będzie Słońce

wyjaśnienie sytuacji, znowu powstaną lepsze warunki do dogadywania się

Wynik : Cesarzowa 8 monet Głupiec

pracujesz nad kolejnym dzieckiem? (+ słońce)

Znowu będzie się za Tobą oglądał, nabierzesz lepszego humorku i będziesz bardziej skora do flirtu, zadbasz o siebie, może nawet wybierzesz się do kosmetyczki/fryzjera, aby zmienić wizerunek. Skupisz się też bardziej na pracy czy innych obowiązkach, które pochłaniają sporo czasu i energii.

Głupiec to symbol dziecięcej radości, nowej drogi. Może jakaś rozmowa wyjaśniająca nastąpi (giermek mieczy + kapłan), dzięki której znowu poczujecie się młodzi i szczęśliwi.